ATP Rappid Up Mass, 1000 g.

ATP NUTRITION

  • €22.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 7!

Masa e shpejtë

Pesha neto: 1000 g.

Produkt i ri në linjën ATP. Gaier me cilësi të mirë për promovimin e rritjes së muskujve tuaj.

Masa e shpejtë lart -Isshtë një produkt i ulët i rritjes së masës së ulët të përshtatshme për këdo që merret me çdo sport.Masa e shpejtë lart - Ajo bazohet në rritjen e masës së muskujve, e cila ndihmon në mirëmbajtjen e koncentratit të hirrës së qumështit, izolimin e hirrës së qumështit, përqendrimin e proteinave të qumështit, maltodecstrin, dekstrozën.

Masa e shpejtë Për ata që jetojnë një mënyrë jetese aktive dhe duan të rrisin ose mirëmbajnë masën e muskujve. Masa e shpejtë e UP përmban kompleksin e proteinave të hirrës që do t'i sigurojë trupit tuaj të gjitha aminoacidet e nevojshme që mbështesin rritjen e muskujve. Ky është një produkt i shkëlqyeshëm për ata që kërkojnë të fitojnë masë!

Përparësitë:

  • Ndihmon për të fituar masën e muskujve.
  • Rrit energjinë dhe forcën e muskujve.
  • Pas stërvitjeve intensive, ajo ushqen muskujt e vështirë.
  • Ju lejon të shëroheni më shpejt.
  • Lehtëson marrjen e përditshme të marrjes së kalorive.

Konsumi: Përzieni 50 g produkt me 220 ml ujë ose qumësht të ligët. Doza ditore prej dy metrash (100 g).Përdorni sipas udhëzimeve dhe/ose programeve speciale të ushqimit të një atleti.Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni!

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

Prodhuesi: Mega Pro S.R.O., Republika Czecheke.

Shpërndarësi: UAB "Z-PROJECTS"

Përbërje

ShushatPjesë edo: Pluhuri i hirrës së qumështit të ëmbël, dekstroza, maltodekstrina, saharoza, kazeina mikellare, kolagjeni i hidrolizuar, substancat aromatike të bananeve, izolimi i proteinave të hirrës, koncentrati i proteinave të hirrës, trashësi: rrëshirë xanthan, pluhur kurkumin, ëmbëlsues: kobralozë.


 Përbërja e aromës së bananës
100 g Në një pjesë prej 50 g
Vlerë e energjisë 1 636 kj/385 kcal 818 kj/193 kcal
I trashë 0.6 g 0.3 g
 -Në acidet yndyrore të ngopura 0.4 g 0.2 g
Carbs
81 g 40.5 g
 -Në sheqerin e tyre
64 g 32 g
Fibër diete
<0,5 g <0,5 g
Proteina 14 g 7 g
Kripë 1.1 g 0.6 g

  

Rreth Prodhuesit

Ushqimi ATP Ekziston grupi i produkteve me cilësi më të lartë nga Mega Pro Nutrition S.R.O. - një shtesë e famshme dietike dhe prodhuesi i veçantë ushqyes ushqyes që vepron si në tregun e brendshëm ashtu edhe jashtë saj. Produktet kanë për qëllim kryesisht vështirësi në filma dhe atletë me forcë, por shumë produkte janë të njohura me atletët e tjerë dhe njerëzit që e duan stilin e jetës aktive dhe ushqimin e shëndetshëm.

Tradita është njëzet e tre vjet, kështu që marka ATP Nutrition përdor receta tradicionale origjinale dhe komplekse. Pika kryesore e kësaj marke premium ka qenë gjithmonë krijimi i produkteve me cilësi të lartë duke përdorur përbërësit më të mirë nga furnizuesit e besueshëm të brendshëm dhe ndërkombëtarë.

Shqyrtimet e klientëve

Bazuar në 1 rishikim
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
R
Rimvydas Kulpys (Vilnius, LT)

ATP Masa e shpejtë, 1000 g.


Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods