ATP Spirulina (200 tableta)

ATP NUTRITION

  • €19.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
  • Ruaj €3.00
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 3!

Spirulinë
(Shtesë)

Shuma neto: 200 tableta (1 tabletë - 700 mg).

Spirulinë - Natyra natyrale e proteinave natyrore, vitaminave, mineraleve, 10 nga 12 aminoacide të zëvendësueshme. Të pasura me vitamina A, B12 dhe K, hekuri etj (46 elementë në total). Koeficienti i thithjes 85 - 90%. 100% produkt vegjetarian. Përbërja kimike unike e spirulinës - nivele të larta të proteinave dhe avantazhet e tyre ekologjike në krahasim me burimet alternative të proteinave, të përputhura fiziologjikisht me aminoacide thelbësore, vitamina, minerale, përcakton vlerën ushqyese të spirulinës dhe konsumin e saj si një dietë e shëndetshme. Spirulina përdoret gjerësisht në shumë vende si një produkt i ushqimit të shëndetshëm ekologjikisht të pastër dhe shtesa për të plotësuar dietat me proteina dhe vitamina. Përfshirja e spirulinës në dietë normalizon proceset metabolike, stabilizon peshën e trupit, ndihmon për të rritur gjallërinë e trupit, rezistencën e tij, performancën mendore dhe fizike. Mbërthimi i kaltërosh i Spirulina, një ushqim i veçantë i shekullit 21, nuk është një strukturë sintetike, e krijuar nga laboratori. Shtë një formë e pavdekshme e jetës që ka përkthyer rrezet e diellit për më shumë se 3.5 miliardë vjet. Spirulina është një burim unik i lëndëve ushqyese të vlefshme, proteinave natyrore, elementëve gjurmë, vitaminave dhe enzimave. Për më shumë se një mijë vjet, pronat e saj ushqyese dhe shëruese vlerësohen nga banorët afrikanë dhe të Amerikës së Jugut.

Konsumi: Si një shtesë dietike për të marrë 6 tableta në ditë duke shpërndarë 2-3 herë Përdorni sipas udhëzimeve dhe/ose programeve speciale të ushqimit të një atleti.Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni! Personat nën 18 vjeç nuk duhet të përdoren. Shtesa dietike nuk mund të përdoret si zëvendësues i ushqimit!

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

Prodhuesi: Mega Pro Nutrition S.R.O., Republika Czecheke.

Shpërndarësi: UAB "Z-PROJECTS"

Përbërje

Përbërësit:Pluhuri spirulina, maltodekstrina mbushëse, celuloza mikrokristaline, fosfati dialcium, kripa e magnezit të acidit yndyror.

Përbërësit në 1 tabletë dhe 6 tableta

Spirulinë

500 mg / 3000 mg

Rreth Prodhuesit

Ushqimi ATP Ekziston grupi i produkteve me cilësi më të lartë nga Mega Pro Nutrition S.R.O. - një shtesë e famshme dietike dhe prodhuesi i veçantë ushqyes ushqyes që vepron si në tregun e brendshëm ashtu edhe jashtë saj. Produktet kanë për qëllim kryesisht vështirësi në filma dhe atletë me forcë, por shumë produkte janë të njohura me atletët e tjerë dhe njerëzit që e duan stilin e jetës aktive dhe ushqimin e shëndetshëm.

Tradita është njëzet e tre vjet, kështu që marka ATP Nutrition përdor receta tradicionale origjinale dhe komplekse. Pika kryesore e kësaj marke premium ka qenë gjithmonë krijimi i produkteve me cilësi të lartë duke përdorur përbërësit më të mirë nga furnizuesit e besueshëm të brendshëm dhe ndërkombëtarë.

Shqyrtimet e klientit

Bëhu i pari që shkruaj një përmbledhje
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods