BAD ASS Amino 450 g

Bad Ass nutrition

 • €23.99
  çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 5!

Gomar i keq amin
 (Ushqim me qëllim të veçantë me ëmbëlsues)


Peshë neto: 450 g

Formula e aminoacideve para/pas stërvitjes është për stërvitje me forcë për atletët dhe njerëzit fizikisht aktiv.

  Konsumi: Pluhuri 2 matës (15 g) i përzier me 300-350 ml ujë. Pini 1 duke shërbyer para, gjatë ose pas stërvitjes.

  Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

  KUJDES: Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërje të produktit. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Vetëm për të rriturit e shëndetshëm. Nëse jeni duke marrë ilaçe, duhet të konsultoheni me mjekun tuaj përpara se të merrni produktin. Produkti në paketë lehtëson dozën, por nuk garanton dozën e saktë. Këshillohet të përdorni peshore për të matur sasinë e saktë. Shkundni mirë para përdorimit. Ky produkt shitet nga pesha, jo nga vëllimi. Pluhuri mund të depozitohet pak gjatë transportit dhe trajtimit, të cilat mund të ndikojnë në densitetin e pluhurit.

  Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

  Distributori: UAB Z-Freeats.

  Përbërje

  Përbërja: Kompleksi aminoacide (L-leucina, L-izoleucina, L-valin, L-L-L-L-Traionine, L-fenilalanine, L-Thtainin, L-Histidine, L-Triptophan), Citrate Magnez, Fragrances, L.-L. Glutamine, Citrulin Malat, acide (acidi citrik, acidi i mollës), kontrolli ngjitës (E551), ëmbëlsuesit (Acesulfam K, Sucalosis, glikozidet steviol), koncentrati i lëngut të kuq të panxharit 2.4.5,6,7,ngjyros / s (E160A1,2,3,5,8 , E1634 , *E1041 , *E1108 ). *Mund të ndikojë negativisht në aktivitetin dhe vëmendjen e fëmijëve.

  kitrus mango 1 , Citrus-tranzicioni 2 , Oranges-Mangai 3 , Blackberry-Art 4 , masazh frutash 5 , litium 6 , fruti i Dragoit 7 , Manga-pasionfrut 8 .

  Përbërje 15 g
  EAA 8000 mg
   BCAA 2: 1: 1 4000 mg
   L-leucin 2000 mg
   L-izoleucinë 1000 mg
   L-Valin 1000 mg
   Eaa 4000 mg
   L-lizin HCl 1640 mg
   L-Treonine 890 mg
   L-fenilalaninë 660 mg
   L-metioninë 580 mg
   H-histidine 140 mg
   L-riptofan 90 mg
  Malarat i agrulinës 1000 mg
   nga të cilat Citrulin 670 mg
  L-glutaminë 1000 mg
  Magnez 375 mg (100 % RMV)

  % RMV - Vlera ushqyese referuese

   

  Rreth Prodhuesit

  Bad Ass nutrition Ekziston një markë shtesë dietike për entuziastët e forcës së sportit të cilët nuk kanë frikë nga sfidat dhe stërvitjet e palodhur. Shtë një markë për profesionistë, djem të vështirë që shkojnë përtej kufijve të tyre çdo ditë - ata janë këmbëngulës dhe të vendosur për t'u bërë më të mëdhenj dhe më të fortë. Gomari i keq është shtesa me përbërjen maksimale të përbërësve që mbështesin plotësisht stërvitjet më të gjata dhe më të vështira. Produktet e gomarit të keq ju ndihmojnë të arrini qëllimet tuaja dhe të zbuloni potencialin tuaj. Slogani i markës është "Dream Big, Grow Bigger". Bad Ass është një ndihmë maksimale gjithëpërfshirëse, formula të përparuara dhe kompozime universale për atletët më të kërkuar.

  Shqyrtimet e klientit

  Bëhu i pari që shkruaj një përmbledhje
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)

  Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

  Net Orders Checkout

  Item Price Qty Total
  Subtotal €0.00
  Shipping
  Total

  Shipping Address

  Shipping Methods