BAD ASS Crea 300 g. (Kreatine)

Bad Ass nutrition

 • €20.99
  çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 4!

BAD ASS Crea
 (Ushqim me qëllim të veçantë me ëmbëlsues)


Peshë neto: 300 g

Formula e përparuar e kreatinës me katër forma të ndryshme të kreatinës. Krijuar për të rriturit që kryejnë ushtrime me intensitet të lartë. Kreatina rrit kapacitetin fizik në një rresht gjatë ushtrimeve afatshkurtra, me intensitet të lartë. Efektet pozitive arrihen duke konsumuar 3 g kreatina çdo ditë.

  Konsumi:  Pluhuri 1 matës (5.7 g) i përzier me 150 ml ujë, pini para stërvitjes.

  Kushtet e ruajtjes: Ruani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. Seriali Më e mira më parë: Shihni. në paketë. 

  KUJDES: Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Shtojcat ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësues për ushqimin e ndryshëm. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme. Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërje të produktit. Mund të ketë arra, kikirikë, qumësht, fara susami. Me shtesa, shtimi në peshë mund të rritet. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Nëse jeni duke marrë ilaçe, duhet të konsultoheni me mjekun tuaj përpara se të merrni produktin. Produkti në paketë lehtëson dozën, por nuk garanton dozën e saktë. Këshillohet të përdorni peshore për të matur sasinë e saktë. Shkundni mirë para përdorimit. Ky produkt shitet nga pesha, jo nga vëllimi. Gjatë transportit dhe trajtimit, pluhuri mund të depozitohet paksa që mund të ndikojë në densitetin e pluhurit. Ky produkt përmban një pjesë, e matur saktësisht nga pesha.

  Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

  Shpërndarësi: UABZ-PROJECTS“.  

  Përbërje

  Përbërja:
  Përbërësit: Matrica e kreatinës (monohidrati i kreatinës, malats tri-carrous, chelati i kreatinës së magnezit, hidrokloruri i kreatinës), rregullimi i aciditetit (acidi citrik), koncentrati i lëngut të panxharit të kuq 2.3, 2.3, aromatik Materiale 1,2,3,4,5,6,7 ,8,9,11 , aromatizues 10 , rregullatori ngjitës (E551), koncentrati i lëngut të panxharit të kuq 5,6,7,8,9 , Ëmbëlsuesit (Sucalose, Acesulfam K), Dye/S [(E160A)1,2,4,5,8 . (E104) 1 . (E163) 3,10,11 . (E132) 9 ] E104: Mund të ndikojë negativisht në aktivitetin dhe vëmendjen e fëmijëve.

  Aromat: Mango-Creitrins 1 , masazh frutash 2 , Blackberry-Anananas 3 , Portokalli-Krizë 4 , agrumet-transcens 5 , fruti i Dragoit 6 , litium 7 , ekzotike 8 , mjedrat blu 9 , rrushi 10 , shalqinj .

  Madhësia e porcionit: ~ 1 metër (5.7 g)
  Pjesë në një paketë: 52
  Përbërje 5.7 g
  Matricë e kreatinës 5 g
  Monohidrate kreatine 2000 mg
    nga të cilat kreatina 1758 mg
  Tri-karate Malats 1500 mg
    nga të cilat kreatina 1119 mg
  Kreatina e magnezit Chelate 1000 mg
    nga të cilat kreatina 910 mg
  Hidroklorur kreatin 500 mg
    nga të cilat kreatina 390 mg

   

  Rreth Prodhuesit

  Bad Ass nutrition Ekziston një markë shtesë dietike për entuziastët e forcës së sportit të cilët nuk kanë frikë nga sfidat dhe stërvitjet e palodhur. Isshtë një markë për profesionistë, djem të vështirë që shkojnë përtej kufijve të tyre çdo ditë - ata janë këmbëngulës dhe të vendosur për t'u bërë më të mëdhenj dhe më të fortë. Bad Ass Ka shtesa me përbërjen maksimale të përbërësve që mbështesin plotësisht stërvitjet më të gjata dhe më të vështira. Bad Ass Produktet ju ndihmojnë të arrini qëllimet tuaja dhe të zbuloni potencialin tuaj. Slogani i markës është "Dream Big, Grow Bigger". Bad Ass - Kjo është një ndihmë maksimale gjithëpërfshirëse, formula të përparuara dhe kompozime universale për atletët më të kërkuar.

  Customer Reviews

  Be the first to write a review
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)

  Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

  Net Orders Checkout

  Item Price Qty Total
  Subtotal €0.00
  Shipping
  Total

  Shipping Address

  Shipping Methods