Pompa e gomarit të keq pa stimulim 350 g

Bad Ass nutrition

 • €25.00
  çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 5!

Pompa e gomarit të keq pa stimulim 350 g
 (Ushqim me qëllim të veçantë me ëmbëlsues)


Peshë neto: 350 g

Produkt para stërvitjes pluhur pa kafeinë dhe toner që përmbajnë citrullinë malate, beta-alanine dhe taurinë rekomandohet për të rriturit fizikisht aktiv.

  Konsumi: Pluhuri 2 matës (17.5 g) i përzier me 300-350 ml ujë. Merrni 1 duke shërbyer 30-45 minuta para stërvitjes.

  Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

  KUJDES: Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërje të produktit. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Nëse jeni duke marrë ilaçe, duhet të konsultoheni me mjekun tuaj përpara se të merrni produktin. Produkti në paketë lehtëson dozën, por nuk garanton dozën e saktë. Këshillohet të përdorni peshore për të matur sasinë e saktë. Shkundni mirë para përdorimit. Ky produkt shitet nga pesha, jo nga vëllimi. Pluhuri mund të depozitohet pak gjatë transportit dhe trajtimit, të cilat mund të ndikojnë në densitetin e pluhurit. Ky produkt përmban një pjesë, e matur saktësisht nga pesha.

  Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

  Distributori: UAB Z-Freeats.

  Përbërje

  Përbërja: Citrulin malarate, beta-alanine, l-arginine alfaketoglutarate (a-akg), stabilizues (gliceri monostearate), betaine anhidër, taurin, materiale rregulluese të buzës (E551), materiale rregullatore acidike (E500 (II), materiale fragrant8 , Choline Bittarrate, Aromat6,7,11 , L-tirozinë, aromat1,2,3,4,5,9 , aromatizues10 , kripë, glukuronolakton, niacinë (acid nikotinik), vitaminë B6 (hidroklorur piridoksine), koncentrat i lëngut të kuq të panxharit të kuq1,2,4,5,6,9,10,11 , përqendrimi i karotës së zezë6, ëmbëlsuesit (acesulfam k, sucalose, glikozidet steviol nga stevia), ngjyrosja/s ((e160a)3,4,5,7,8 . (E104)3 . (E132)11 ] E104: Mund të ndikojë negativisht në aktivitetin dhe vëmendjen e fëmijëve.

   Aromat e mundshme:litiumi 1 , fruti i Dragoit 2 , Manga-cita 3 , Citrus-tranzicioni 4 , masazh frutash 5 , Blackberry-Art 6 , Oranges-Mangai 7 , ekzotike 8 , rrushi 9 , Shalqiri i thartë 10 , 1 blu Mjedër .

  Madhësia e porcionit: ~ 2 matës (17.5 g)
  Pjesë në një paketë: 20
  Përbërje 17.5 g
  Malarat i agrulinës 6000 mg
   nga të cilat Citrulin 4000 mg
  Beta-alaninë 3200 mg
  L-arginine alfaketoglutarate (a-akg) 1500 mg
   nga të cilat l-arginina 1050 mg
  Gliceri monostearate 1000 mg
  Betaino hcl 1000 mg
  Taurinë 1000 mg
  Bitartrat choline 550 mg
   nga të cilat Choline 226 mg
  Rozinë 500 mg
  Glukuronolakton 100 mg
  Niacin 64 mg jo (400 % RMV)
  Vitamina B6 18 mg (1286 % RMV)

  %RMV - Vlera ushqyese referuese 

  Rreth Prodhuesit

  Bad Ass nutrition Ekziston një markë shtesë dietike për entuziastët e forcës së sportit të cilët nuk kanë frikë nga sfidat dhe stërvitjet e palodhur.Shtë një markë për profesionistë, djem të vështirë që shkojnë përtej kufijve të tyre çdo ditë - ata janë këmbëngulës dhe të vendosur për t'u bërë më të mëdhenj dhe më të fortë.Gomari i keq është shtesa me përbërjen maksimale të përbërësve që mbështesin plotësisht stërvitjet më të gjata dhe më të vështira.Produktet e gomarit të keq ju ndihmojnë të arrini qëllimet tuaja dhe të zbuloni potencialin tuaj.Slogani i markës është "Dream Big, Grow Bigger".Bad Ass është një ndihmë maksimale gjithëpërfshirëse, formula të përparuara dhe kompozime universale për atletët më të kërkuar.

  Customer Reviews

  Be the first to write a review
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)
  0%
  (0)

  Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

  Net Orders Checkout

  Item Price Qty Total
  Subtotal €0.00
  Shipping
  Total

  Shipping Address

  Shipping Methods