Mega BCAA 6000 160 tab. 1+1

Mega Pro nutrition

  • €30.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
  • Ruaj €8.99
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 4!

Mega BCAA 6000 1+1
(Suplement)

Pesha neto: 2 x 160 tableta (1 tabletë – 2,0 g).

BCAA është një përgatitje e shkëlqyer për rikuperimin e muskujve pas stërvitjes intensive, mbrojtjes dhe rritjes. Nëse muskujt janë të privuar nga këto aminoacide esenciale, BCAA-të fillojnë të ulen në trup, si rezultat i të cilave rikuperimi zgjat shumë, masa dhe forca muskulore ulen dhe forma fizike dhe mirëqenia e përgjithshme e organizmit përkeqësohet.

Mega BCAA aminoacide jashtëzakonisht të forta - një tabletë përmban edhe 1500 mg BCAA, që është norma ditore 6000 mg!

Përdorimi:si suplement dietik, merrni 2 tableta tri herë në ditë me një gotë ujë. Është mirë që ta merrni 45 minuta para vaktit dhe menjëherë pas stërvitjes. Përdorni sipas udhëzimeve të një mjeku sportiv ose trajneri dhe/ose programe të veçanta ushqimore për atletët.Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Mos e përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji! Jo për përdorim nga persona nën 18 vjeç. Suplementi ushqimor nuk mund të përdoret si zëvendësues ushqimor!

Kushtet e ruajtjes: ruajeni në një vend të errët +12°С +25°С. Produkti i paketuar mirë mund të ruhet në një vend të thatë në një temperaturë prej 5°С - 30°С. Pas hapjes së paketimit, konsumohet brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SeriaMë e mira më parë: shih në paketë.

Prodhuesi: Mega Pro Nutrition s.r.o., Republika Çeke.

Distributori: UAB "Z-PROJECTS"

Përbërja

Përbërësit: koncentrat i hirrës i hidrolizuar, kolagjen i hidrolizuar, izolimi i proteinës së sojës, kazeinë micellare, mbushës: celulozë mikrokristaline, maltodekstrinë, rregullues të aciditetit: fosfat kalciumi, kripëra magnezi të acideve yndyrore.

Përbërja në 1 tabletë dhe norma ditore në 4 tableta

L-Leucine

750 mg / 3000 mg

L-Izoleucine

375 mg / 1500 mg

L-Valine

375 mg / 1500 mg

Rreth prodhuesit

ATP Nutrition është një grup i produkteve të cilësisë më të lartë nga "MEGA PRO NUTRITION s.r.o." - një prodhues i njohur i suplementeve ushqimore dhe produkteve ushqimore speciale ushqimore, që operon si në tregun vendas ashtu edhe jashtë saj. Produktet synojnë kryesisht peshëngritësit dhe atletët e forcës, por shumë produkte janë të njohura me atletët e tjerë dhe njerëzit që gëzojnë një mënyrë jetese aktive dhe një dietë të shëndetshme.

Me njëzet e tre vjet traditë, marka ATP Nutrition përdor receta tradicionale origjinale dhe komplekse. Fokusi kryesor i kësaj marke premium ka qenë gjithmonë krijimi i produkteve me cilësi të lartë duke përdorur përbërësit më të mirë nga furnitorë të besuar vendas dhe ndërkombëtarë.

Shqyrtimet e klientëve

Bëhu i pari që shkruan një koment
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods