FEN Crazy Preworkout #2, 300 g (produkt prerenratorial)

FEN - Sport Nutrition

  • €32.00
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 87!

FEN Crazy preworkout #2
Ushqim me sheqer dhe ëmbëlsues. Nuk rekomandohet për fëmijët, gratë shtatzëna ose laktuese (kafeina 100 mg/ 15 g).
Pesha neto: 300 g.

FEN Crazy preworkout 2# - Një produkt me preferencë që do t'ju ndihmojë të bëni një stërvitje efektive, "sillni" trupin tuaj në stërvitje serioze dhe të vështirë, dhe gjithashtu mund të ndihmojë në promovimin e rritjes së muskujve dhe forcës.

Citrulinë - 4000 mg në një pjesë të sintezës së proteinave, mund të sigurojë një fluks të energjisë dhe të forcojë sistemin imunitar.

Beta alanin - Ndoshta duarkryq për qëndrueshmëri, forcë, mbro kundër acidit laktik në mënyrë intramuskulare, gjë që shkakton lodhje të muskujve.

Arginine AKG - Mund t'i japë muskujve "pompimin", plotësinë e muskujve dhe shërimin.

Monohidrate kreatine Mund të japë plotësinë e muskujve, të rrisë forcën dhe të promovojë rritjen e muskujve.

Taurinë - ashtë një aminoacid që grumbullohet në muskuj, duke luajtur një rol të rëndësishëm në sintezën e proteinave. Ai gjithashtu mund të përmirësojë kapacitetin fizik të trupit, të tonizojë, të sigurojë lëndë ushqyese të muskujve dhe energji dhe të zvogëlojë proceset e prishjes së muskujve.

Kafeinë - Një nga tonerët më të njohur. Ka një efekt aktivizues të drejtpërdrejtë në korteksin cerebral, stimulon aktivitetin fizik, rrit mundësitë e punës shpirtërore dhe shkurton kohëzgjatjen e reagimit. Kafeina është një material shumë i efektshëm, i atletit, material në shumë sporte, dhe kjo substancë ka një ndikim pozitiv në mirëqenien e përgjithshme të trupit. 

Prodhuesi: Mega Pro Nutrition S.R.O., Republika Czecheke.

Shpërndarësi: UAB "Z-PROJECTS"

 

Përbërje

Përbërësit: L-citrulin malarate, dextrosis, beta-alaninë, l-arginine alfa ketoglutarate (A-akg), monohidrate kreatine, taurinë, maltine, aromë molle, aciditet që rregullon acidin citrik: konfuzion kalciumi, oksid silikoni, ëmbëlsues me silicë.

Përbërës mg/100 g mg/pjesa 15 g
L-citrulin malarat 26 670 4 000
Beta-alaninë 13 330 2 000
L-arginine alfa ketoglutarate (A-ACG) 6 670 1 000
Monohidrate kreatine 6 670 1 000
Taurinë 6 670 1 000
Kafeinë 667 100

 

Ushqyerja 100 g

Vlerë e energjisë

1 280 kJ / 301kcal

I trashë

0.0 g

- prej tyre acide yndyrore të ngopura

0.0 g

Carbs

28.5 g

- nga sheqeri i tyre

21.6 g

Proteina

46.8 g

Kripë

0.0 g

Fibër diete

0.0 g

 

Konsumi i rekomanduar: Përdorni 15 g. (3 matës 15 minuta para trainerit me 500 ml -700 ml ujë ose gjatë stërvitjes.

Rreth Prodhuesit

Marka e parë profesionale e shtesave dietike lituaneze filloi në vitin 2012 FEN Sport Nutriton, në të njëjtin vit, dy të parat u shfaqën në treg FEN sport nutrition shtesa. Gama e zgjeruar e shtesave ushqyese aktualisht është 42 produkte, të cilat tashmë janë përdorur gjerësisht nga atletët dhe njerëzit që kujdesen për shëndetin e tyre.

FEN Sport Nutriton është një linjë profesionale e shtesave ushqyese për sportin dhe stilin e jetës aktive. FEN Shtesa dietike me bazë lituanisht sportive për markën sportive në bashkëpunim me atletët profesionistë dhe teknologët më të mirë çeke, të cilat zgjidhen me shumë kujdes nga lëndët e para evropiane me cilësi më të lartë dhe gjenerojnë gjeneratë të re të shtesave me cilësi të lartë dhe efektive ushqyese dhe ushqime të specializuara për atlete dhe njerëz të shëndetshëm të jetesës.

Linja e produktit përbëhet nga kokteje proteinike dhe karbohidrate, aminoacide, promovues të testosteronit, vitamina, minerale, djegie të yndyrës, produkte të kujdesit të përbashkët, si dhe produkte shëndetësore.

Produktet prodhohen në Republikën Czecheke, një nga fabrikat më me përvojë, në bashkëpunim me teknologë profesionistë dhe atletë. FEN sport nutrition është sponsori kryesor i konkursit të organizuar nga bodybuilding Lituanisht, kështu që kjo markë është e njohur për njerëzit e interesuar për fitnesin ose ndërtimin e bodybuilding.

Në Prill 2017 FEN sport nutrition Linja e plotësuesit dietik u prezantua gjithashtu në ekspozitën më të madhe sportive të Evropës në Gjermani Fibo Power.

Customer Reviews

Based on 3 reviews
67%
(2)
33%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
R
Raimondas Šidlauskas (Vilnius, LT)
Liuks

Greitas ir kokybiškas aptarnavimas

A
Aleksandras Sigariovas (Kaunas, LT)
Crazy preworkaut

Dar negavau kai gausiu parašysiu

V
Vitalijus Abramovicius (Tauragė, LT)
Papildai

Geras produktas


Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods