Extrifit BCAA GT+ (25 pako prej 80 g)

Extrifit - Sport Nutrition

  • €49.00
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 19!

Extrifit BCAA GT+

(Ushqim me ëmbëlsues)

Sasia neto: 25 x 80 g.

Extrifit BCAA GT+ është unike në kompani 'Extrifit®, një produkt që ju jep një dozë shumë të fortë të BCAA dhe glutamine në formë të re xhel. Isshtë tretur me shpejtësi dhe thithet në mënyrë të përsosur, gjë që është shumë e rëndësishme për rikuperimin e muskujve në mënyrë që ata të marrin një aminoacide të diplomuar BCAA të diplomuar sa më shpejt që të jetë e mundur pas stërvitjes. Një paketë BCAA GT + përmban 5000 mg glutaminë dhe 5000 mg BCAA. Paketimi është shumë praktik - ju mund të mbani një paketë kudo që të jeni, në shkollë ose në punë, në mbrëmje, në stërvitje ose në udhëtime dhe pushime. Ju mund të keni dozën e saktë të BCAA dhe glutamine në paketën tuaj kompakte çdo herë!

Konsumi: Pini një pako menjëherë pasi stërvitja e holluar me shumë ujë. Përdorni të gjithë përmbajtjen pas hapjes. Doza ditore është 1 pako. 

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Hapja e paketës për të konsumuar menjëherëMbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

Prodhuesi: Extrifit Ushqim S.R.O., Republika Czecheke.

Shpërndarësi: UAB "Z-PROJECTS"

Përbërje

Përbërësit: L-glutamine, L-leucina, L-izoleucina, L-valinë, uji i pastruar, shurupi i glukozës-fudozës, aciditeti që rregullon acidin citrik, trashësuesin: rrëshirë xanthan dhe rrëshirë guar, ëmbëlsues (e shtënë), preservatives), beta-karotene natyrale .

Ushqimi në një pjesë (80 g)

Vlerë e energjisë

60 kcal / 253kj

I trashë

0 g

- yndyra e tyre e ngopur. acide

0 g

Carbs

6.5 g

- sheqeri i tyre

5 g

Proteina

0,1 g

Kripë

0.02 g

Fibër

0.8 g

Përbërësit në një pjesë (80 g)

L - glutamine

5,000 mg

L - leucine

2 500 mg

L - izoleucina

1 250 mg

L - Valin

1 250 mg

BCAA totale

5,000 mg

Aminoacide totale

10,000 mg

 

Rreth Prodhuesit
Extrifit ® Shtojcat e ushqimit u krijuan për atletët profesionistë. Qëllimi kryesor i kompanisë është të udhëheqë shtesat e tregut në treg, duke përmbushur edhe klientin më të kërkuar me lëndët e para me cilësi më të lartë. Të gjitha produktet janë zhvilluar në bashkëpunim me teknologët më të shquar evropianë dhe atletët më të mirë për të bërë efektivitetin e shtesave ushqyese.
  


Extrifit Kompania kaloi me sukses procesin e certifikimit dhe fitoi certifikatën ISO 22000: 2006. Standardi ISO 22000 është një autorizim ndërkombëtar dhe një standard i rëndësishëm për vlerësimin e organizatave që aplikojnë kërkesa specifike për sigurinë e ushqimit në të gjithë prodhimin e ushqimit/zinxhirin e furnizimit. Jo vetëm menaxhimi i kompanisë, respektimi i parimeve të HACCP, por edhe prezantimi i praktikave të tjera të sigurisë. Siç janë praktika e mirë e menaxhimit operacional, praktika e mirë agro kulturore, praktika e mirë veterinare, praktika e mirë e higjenës, praktika e mirë e shpërndarjes, praktika e mirë e kanalizimeve etj. Duke e fituar këtë certifikatë Extrifit Mund të garantohet që produktet e tyre janë të sigurta dhe me cilësi të lartë.

Extrifit Kompania gjithashtu ka një çertifikatë HACCP - një program për parandalimin e mbrojtjes së cilësisë dhe të cilësisë së ushqimit. Ai siguron metodat sistemike bujqësore dhe analizën e proceseve të prodhimit të ushqimit, tregon të gjitha rreziqet etj. HACCP bazohet në Kodin Alimmonarius, i cili u krijua nga Kombet e Bashkuara dhe Organizata Botërore e Shëndetit për Ushqim dhe Bujqësi.

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
D
David P. (Vilnius, LT)
Bcaa gt+

Geras produktas


Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods