Extrifit Protein Break 900 g. (Kolla e proteinave)

Extrifit - Sport Nutrition

  • €23.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
  • Ruaj €4.00
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 10!

Extrifit Protein Break

Pesha neto:  900 g.

Extrifit Protein Break - është produkti që keni pritur për një kohë të gjatë! Lehtë për të përgatitur qull proteina që mund të hani të ftohtë ose të ngrohtë dhe do të zgjasë vetëm 1-2 minuta! Isshtë një ushqim i përsosur i përsosur me 25 g proteina të hirrës në secilën shërbim dhe të gjitha lëndët ushqyese për rritjen e muskujve! Mund të jetë mëngjesi juaj ideal ose një rostiçeri që do t'ju japë sasinë optimale të materialeve. Dhe shija sigurisht që do të befasojë edhe klientët tanë më të kërkuar! 

Ky produkt është unik në sportin dhe ushqimin funksional! Proteina e hirrës përqendrohet 80%, kombinimi i bollgur dhe orizit garanton ushqime të plota që përmbajnë ideale për proteinat dhe karbohidratet më të mira të tretshme! Përveç kësaj, këta përbërës kryesorë janë pasuruar me inulin rrënjë çikore.

A keni dashur shumë për një produkt që mund të keni kudo me vete dhe a mund të përgatisni shpejt një pjatë të shijshme prej saj? Produkti i produktit të thyerjes së proteinave. Servicedo shërbim përmban plotësisht 25 g proteina të hirrës dhe më shumë se 5000 mg BCAA!

Konsumi: Përgatitja e prishjes së proteinave është shumë e lehtë dhe praktike: derdhni ujë, qumësht, 1-3 mashtrues në produkt, përzierje dhe mëngjesin tuaj ose rostiçeri gati.

Kushtet e ruajtjes: Ruani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. Seriali Më e mira më parë: Shihni. në paketë. 

Prodhuesi: Extrifit S.R.O., Republika Czecheke.

Shpërndarësi: UAB "Z-PROJECTS"

Përbërje

Përbërësit: Orizi i tokës, përqendrimi i proteinave të tretshme 80%, tërshëra, kakao jo -fat (aromë çokollate), pikim kokërr (bollgur, thekon gruri, sheqer sheqeri organik (0.8 g 1 për kova), vaj rapese, kokosi), çokollatë), çokollatë patate të skuqura (saharozë (0.9 g për mashtrim)), masë kakao, gjalpë kakao, lecithinë soje (emulsifikues), shije për aromë çokollate), ananas leofilizuar (aromë ananasi), boronicë të lyofilizuar (shije boronice), mango lyofilizuar (aromë mango), Mjedra të lyofilizuara (shije mjedër), luleshtrydhe të lyofilizuara (aromë luleshtrydhe), mollë të lyofilizuara (aromë molle dhe kanelle), banane leofilizuese (shije bananeje)), topa proteinash (të bardha të shkrirë, oriz (1: 1), lecithin soy (emulsifikues))), topa proteinash (të bardha të shkrirë, oriz (1: 1), lecithin soy (emulsifikues)))) , banane të thata (aromë bananeje), acid citrik (rregullator i aciditetit) (aromë ananasi dhe mjedër), aromë, fara vanilje (shije vanilje), inulin, beta -karoten (bojë natyrale), për bananet dhe vanilat), aromat (aromat e mollës dhe kanellës), kënduar (ëmbëlsues), lecithin luledielli (emulsifikues).

 

Ushqimi në një pjesë prej 90 g 

Vlerë e energjisë

343 KCAL / 1442 KJ

I trashë

4.3 g

- yndyra e tyre e ngopur. acide

1.2 g

Carbs

50 g

- sheqeri i tyre 

5.3 g

Proteina

25 g

Kripë

1.55 g / 0.54 g

Fibër

0.77 g

Aminoacidet në një pjesë prej 90 g 

Alanin 1236 mg

Fenilalanine 875 mg

Arginine 836 mg

Izoleucine 1448 mg

Cistina 544 mg

Leucine 2419 mg

Glycine 606 mg

Valin 1397 mg

Histidine 453 mg 

Prolin 1407 mg

Acidi aspartik 2535 mg

Serina 1202 mg 

Acidi glutamik 4527 mg

Treonini 1553 mg 

Lysin 1904 mg 

Triptofan 509 mg 

Metionina 441 mg

Tirozina 745 mg

Përmbajtja BCAA prej 5264 mg

Aminoacidet totale 24637 mg

Rreth Prodhuesit
Extrifit ® Shtojcat e ushqimit u krijuan për atletët profesionistë. Qëllimi kryesor i kompanisë është të udhëheqë shtesat e tregut në treg, duke përmbushur edhe klientin më të kërkuar me lëndët e para me cilësi më të lartë. Të gjitha produktet janë zhvilluar në bashkëpunim me teknologët më të shquar evropianë dhe atletët më të mirë për të bërë efektivitetin e shtesave ushqyese. 
  


Extrifit Kompania kaloi me sukses procesin e certifikimit dhe fitoi certifikatën ISO 22000: 2006. Standardi ISO 22000 është një autorizim ndërkombëtar dhe një standard i rëndësishëm për standardin e vlerësuar për organizatat që aplikojnë kërkesa specifike për sigurinë ushqimore në të gjithë prodhimin e ushqimit/zinxhirin e furnizimit. Jo vetëm menaxhimi i kompanisë, respektimi i parimeve të HACCP, por edhe prezantimi i praktikave të tjera të sigurisë. Siç janë praktika e mirë e menaxhimit operacional, praktika e mirë agro kulturore, praktika e mirë veterinare, praktika e mirë e higjenës, praktika e mirë e shpërndarjes, praktika e mirë e kanalizimeve etj. Duke e fituar këtë certifikatë Extrifit Mund të garantojë që produktet e tyre janë të sigurta dhe me cilësi.

Extrifit Kompania gjithashtu ka një çertifikatë HACCP - një program për parandalimin e mbrojtjes së cilësisë dhe të cilësisë së ushqimit. Ai siguron metodat sistemike bujqësore dhe analizën e proceseve të prodhimit të ushqimit, tregon të gjitha rreziqet etj. HACCP bazohet në Kodin Alimmonarius, i cili u krijua nga Kombet e Bashkuara dhe Organizata Botërore e Shëndetit për Ushqim dhe Bujqësi.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods