EXTRIFIT Proteina e hirrës Caffe Latte 80

Extrifit - Sport Nutrition

  • €37.00
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 1!

                                       Proteina e hirrës Caffe Latte 80

Sasia neto: 1 000 g.

Koktej ekskluziv i proteinave të qumështit me aromë kafeje kafeje latte nga ”EXTRIFIT® ”!

Konsumi: Përzieni 31 g produkt me 200 ml ujë, përdorni 60 minuta para stërvitjes ose në mëngjes. Doza ditore është 1 metër.  Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni! Personat nën 18 vjeç nuk duhet të përdoren. 

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

Prodhuesi: EXTRIFIT S.R.O. Divišova 757, Hradec Králové, Republika Czecheke.

Shpërndarësi në Lituani: UAB "Z-PROJECTS"

Përbërje

Përbërësit:80% Përqendrimi i proteinave të hirrës, kafe e tretshme me 2% kafeinë natyrale (kafeja është 10% e produktit), kafeina anhidër, kakao jo -fat, ëmbëlsuese (supralozë), lecithin Luledielli (emulsifikues). Përmban mund të jetë Gjurmët e kikirikut.

Ushqyerja 100 g dhe një pjesë (31 g)

Vlerë e energjisë

381 kcal / 1603 kj

118 kcal / 497 kJ

I trashë

5.48 g /1.7 g

- yndyra e tyre e ngopur. acide

2.9 g / 0.9 g

Carbs

19.4 g / 6 g

- sheqeri i tyre

11.6 g / 3.6 g

Proteina

64.5 g / 20 g

Kripë

0.52 g/ 0.16g

Fibër

0 g /0 g

Medak aktiveZhiagos 100 g dhe në një shërbim (31 g)

80% Unëlojëra elektronike koncentratin e proteinave

76.1 g / 23.6 g

Kafe e tretshme me 2% kafeinë natyrale

10 g / 3.1 g

Kafeinë

200 mg / 62 mg

Kafeinë

123 mg / 38 mg

Kafeina totale 100g dhe shërbimi (31g)

323 mg / 100mg

Përbërësit 100 g dhe pjesa (31 g)

L-alanine 2 987 mg / 926 mg

L-fenilalanine 2 032 mg / 630 mg

L-Arginine 1 526 mg / 473 mg

L-isoleucine 3 681 mg / 1 141 mg

L-Cystin 1 332 mg / 413 mg

L-leucina 6 568 mg / 2 036 mg

L-GLYCIN 1 123 mg / 348 mg

L-Valin 3 310 mg / 1 026 mg

L-Histidine 1 674 mg / 519 mg

L-proline 3 816 mg /1 183 mg

L-asparagine 6 677 mg / 2 070 mg

L-Serin 3 184 mg / 987 mg

L-glutamine 12 129 mg / 3 760 mg

L-Traonin 4 206 mg / 1 304 mg

L-Lizin 5658 mg/ 1 754 mg

L-riptophane 1 010 mg / 313 mg

L-metioninë 1 374 mg / 425 mg

L-rosin 1 506 mg / 467 mg

Përmbajtja BCAA 13 555 mg / 4 202 mg

Aminoacidet totale 63 784 mg / 19 773 mg

 

Rreth Prodhuesit
EXTRIFIT ® Shtojcat e ushqimit u krijuan për atletët profesionistë. Qëllimi kryesor i kompanisë është të udhëheqë shtesat e tregut në treg, duke përmbushur edhe klientin më të kërkuar me lëndët e para me cilësi më të lartë. Të gjitha produktet janë zhvilluar në bashkëpunim me teknologët më të shquar evropianë dhe atletët më të mirë për të bërë efektivitetin e shtesave ushqyese.
  


EXTRIFIT Kompania kaloi me sukses procesin e certifikimit dhe fitoi certifikatën ISO 22000: 2006. Standardi ISO 22000 është një autorizim ndërkombëtar dhe një standard i rëndësishëm për vlerësimin e organizatave që aplikojnë kërkesa specifike për sigurinë e ushqimit në të gjithë prodhimin e ushqimit/zinxhirin e furnizimit. Jo vetëm menaxhimi i kompanisë, respektimi i parimeve të HACCP, por edhe prezantimi i praktikave të tjera të sigurisë. Siç janë praktika e mirë e menaxhimit operacional, praktika e mirë agro kulturore, praktika e mirë veterinare, praktika e mirë e higjenës, praktika e mirë e shpërndarjes, praktika e mirë e kanalizimeve etj. Duke e fituar këtë certifikatë EXTRIFIT Mund të garantohet që produktet e tyre janë të sigurta dhe me cilësi të lartë.

EXTRIFIT Kompania gjithashtu ka një çertifikatë HACCP - një program për parandalimin e mbrojtjes së cilësisë dhe të cilësisë së ushqimit. Ai siguron metodat sistemike bujqësore dhe analizën e proceseve të prodhimit të ushqimit, tregon të gjitha rreziqet etj. HACCP bazohet në Kodin Alimmonarius, i cili u krijua nga Kombet e Bashkuara dhe Organizata Botërore e Shëndetit për Ushqim dhe Bujqësi.

Shqyrtimet e klientëve

Bazuar në 1 rishikim
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
S
Sandra Bliujūtė (Kaunas, LT)

Extrifit CAFFÉ LATTE PROTEINA WHEY 80


Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods