Extrifit EXPRESS ENERGY Xhel (25 pako prej 80 g) (xhel energjie)

Extrifit - Sport Nutrition

  • €27.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
  • Ruaj €22.01
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 16!

Express Gel Energy
(Ushqim me kafeinë, duke shërbyer 100 mg kafeinë, nuk rekomandohet për fëmijët dhe gratë shtatzëna)

Pesha neto: 25 njësi x 80 g.

Shpreh energji unike 'Extrifit®, një produkt energjetik i përdorur nga atletët për furnizimin me energji të drejtpërdrejtë para stërvitjes dhe gjatë stërvitjes. A shkoni në stërvitje pas një dite të gjatë në punë? A ju mungon energjia për garat më të gjata sportive? Për shkak të tre llojeve të balancuara të raportit të karbohidrateve ndaj energjisë, stimuluesve dhe mineraleve të ekuilibruar, Express Energy Gel menjëherë do të sigurojë energji për punë mendore dhe sportive. 

Konsumi: Pini një paketë 20-30 minuta para stërvitjes. Mund të përzihet me ujë 100 - 200 ml. Përdorni të gjithë përmbajtjen pas hapjes. Doza ditore është 1 pako. 

Kushtet e ruajtjes: Ruani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Hapja e paketës për të konsumuar menjëherë Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. Një seri Më e mira më parë: Shihni. në paketë. 

Prodhuesi: Extrifit S.R.O. Divišova 757, Hradec Králové, Republika Czecheke.

Shpërndarësi në Lituani: UAB "Z-PROJECTS"

Përbërje

Përbërësit: dextrosis, maltodecstrin, izomaltulozë (në palatina Tm) , taurinë, citrat kaliumi, kalcium, magnez l-enyrozinë, natrium, klorur natriumi, kafeinë (pluhur), ujë të pastruar, rrëshirë xanthan, rregullues të aciditetit (acid citrik), ëmbëlsues (tepricë), konservues (sorbat i posasit dhe natrium dhe natrium)) , ngjyrat natyrore carmine

Ushqimi në një pjesë (80 g)

Vlerë e energjisë

148 KCAL /623KJ

I trashë

0 g

- yndyra e tyre e ngopur. acide

0 g

Carbs

33 g

- sheqeri i tyre 

26 g

Proteina

0.2 g

Kripë

0.26 g

Fibër

0.6 g

Përbërësit në një pjesë (80 g)

Kalium

400 mg 

Magnez

75 mg

Kalcium

160 mg

Natrium

100 mg

Taurinë

2,000 mg

Tirozinë

750 mg

Kafeinë

100 mg

Dekstrozë

24,000 mg

Maltodecstrin

8,000 mg

Palatinosis

4,000 mg

 

Rreth Prodhuesit
Extrifit ® Shtojcat e ushqimit u krijuan për atletët profesionistë. Qëllimi kryesor i kompanisë është të udhëheqë shtesat e tregut në treg, duke përmbushur edhe klientin më të kërkuar me lëndët e para me cilësi më të lartë. Të gjitha produktet janë zhvilluar në bashkëpunim me teknologët më të shquar evropianë dhe atletët më të mirë për të bërë efektivitetin e shtesave ushqyese. 
  


Extrifit Kompania kaloi me sukses procesin e certifikimit dhe fitoi certifikatën ISO 22000: 2006. Standardi ISO 22000 është një autorizim ndërkombëtar dhe një standard i rëndësishëm për standardin e vlerësuar për organizatat që aplikojnë kërkesa specifike për sigurinë ushqimore në të gjithë prodhimin e ushqimit/zinxhirin e furnizimit. Jo vetëm menaxhimi i kompanisë, respektimi i parimeve të HACCP, por edhe prezantimi i praktikave të tjera të sigurisë. Siç janë praktika e mirë e menaxhimit operacional, praktika e mirë agro kulturore, praktika e mirë veterinare, praktika e mirë e higjenës, praktika e mirë e shpërndarjes, praktika e mirë e kanalizimeve etj. Duke e fituar këtë certifikatë Extrifit Mund të garantojë që produktet e tyre janë të sigurta dhe me cilësi.

Extrifit Kompania gjithashtu ka një çertifikatë HACCP - një program për parandalimin e mbrojtjes së cilësisë dhe të cilësisë së ushqimit. Ai siguron metodat sistemike bujqësore dhe analizën e proceseve të prodhimit të ushqimit, tregon të gjitha rreziqet etj. HACCP bazohet në Kodin Alimmonarius, i cili u krijua nga Kombet e Bashkuara dhe Organizata Botërore e Shëndetit për Ushqim dhe Bujqësi.

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
EGIDIJUS KARČIAUSKAS (Secaucus, US)

Extrifit EXPRESS ENERGY GEL (25 pakuotės po 80 g)


Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods