Extrifit HELL GEL (25 pako prej 80g secila)

Extrifit - Sport Nutrition

 • €59.99
  çmimi i njësisë i tepërt 
 • Ruaj €5.01
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 0!
Aksionet do të plotësohen pas

Xhel ferr - Produkti i jashtëzakonshëm është krijuar për konsum para stërvitjes. Plotësimi i parë i këtij lloji në formën e pelte. Kjo është krejt e ndryshme nga kompanitë e tjera të shtesave - një Pokel i vogël 30 minuta para stërvitjes. Extrifit No shtesë nuk është në formën e pelte që funksionon jashtëzakonisht e shpejtë dhe fuqimisht.

Xhel Xhel Përfitimet e disponueshme:

 • Stërvitje ekstreme.
 • Plotësia ekstreme e muskujve.
 • Intensitet ekstrem.
 • Kjo është një pelte e vërtetë noigal!
 • Matrica e kreatinës - 5000 mg në një shërbim.
 • Arginine AKG - 3500 mg në një pjesë mund të sigurojë muskujt "pompim", plotësi dhe rikuperim të muskujve.
 • BCAA dhe L -glutamine - 2000 mg në një pjesë mund të sigurojnë rikuperim të shpejtë të muskujve, mbrojtje të muskujve, rritje të muskujve dhe humbje të yndyrës.
 • L -citrulin - sinteza e proteinave, rritja e energjisë dhe forcon sistemin imunitar në një pjesë prej 1500 mg.
 • L -glutamine AKG -Forma e zgjeruar e glutaminës ndihmon në rivendosjen e muskujve dhe promovimin e rritjes së muskujve.
 • Matrica e energjisë: Standardi i ekstraktit të çajit jeshil Max., Kafeina maksimale - promovon metabolizmin dhe termogjenezën pa asnjë efekt anësor të rrahjeve të zemrës suaj.
 • Beta Alanin - rrit qëndrueshmërinë, forcën, mbron nga acidi laktik në mënyrë intramuskulare, gjë që shkakton lodhje të muskujve.
 • Choline -neurotransmetues.
 • L -thirosina është një energjist i fortë, një djegës yndyre dhe përmirëson ndjeshëm efikasitetin e stërvitjes.

Nëse doni të ndjeni se çfarë është një stërvitje e vërtetë, duhet të provoni ferr pa xhel!

Shijet: Portokalli, mollë.

Përmban kafeinë! Nuk rekomandohet për fëmijë dhe gra shtatzëna (150 mg / 80g)

Pesha neto: 25 copë. Pas 80 g.

Konsumi: Për të rriturit, përdorni 1 pako për 1 paketë 15-20 minuta para stërvitjes si një shtesë dietike. Mos përdorni nëse jeni diabetik ose keni probleme të tjera të tilla si astma, sëmundja e zemrës, problemet me enët e gjakut, veshkat, sëmundja e mëlçisë, presioni i lartë i gjakut. Përdorni të gjithë përmbajtjen pas hapjes. Doza ditore është 1 pako. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni! Personat nën 18 vjeç nuk duhet të përdoren. Shtesa dietike nuk mund të përdoret si zëvendësues i ushqimit!

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Hapja e paketës për të konsumuar menjëherëMbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

Prodhuesi:Extrifit S.R.O., Republika Czecheke.

Distributori: UAB Z-Freeats.

Përbërje

Përbërësit:Arginine alfa-e barabartë, beta alanine, monohidrate kreatine, l-citrulin, taurinë, l-leucine, l-glutamine alfa-ekuilibra, baza e barabartë L-arginine, l-isoleucine, l-valin, tri-kreatinë alfa alfa-e barabartë-e barabartë , ekstrakt çaji jeshil (40% kafeinë natyrale), kafeinë anhidër. Igrediens të tjerë: Rrëshira e guarit të ujit, trashës dhe stabilizator, aromat, ëmbëlsuesin me një manastir, acid citrik, beta -karoten, sorbate kaliumi, koncept benzoate natriumi.

Ushqyerja 1 në një shërbim (80 g)

Vlerë e energjisë

74kcal / 312 KJ

I trashë

0 g

- yndyra e tyre e ngopur. acide

0 g

Carbs

0.4 g

- sheqeri i tyre

0 g

Proteina

0.3 g

Kripë

0.04 g

Fibër

0.9 g

Përbërësit në 1 Shërbim (80g)

Tri-karate Malats

1000 mg

Monohidrate kreatine

2000 mg

Kreatine etil ester

1000 mg

Kreatina akg alfa -qualutarate

1000 mg

Arginine alfa -qualutarate

4000 mg

Kafeinë

150 mg

L-glutamine alfa-ekuivalente

1000 mg

Ekstrakt çaji jeshil

250 mg

Taurinë

2000 mg

L-glutaminë

1000 mg

Beta alanin

3000 mg

Citrulinë

2000 mg

L-leucin

2000 mg

L-izoleucinë

1000 mg

L-Valin

1000 mg

Bazë-arginine

1000 mg

 

Rreth Prodhuesit
Extrifit ® Shtojcat e ushqimit u krijuan për atletët profesionistë. Qëllimi kryesor i kompanisë është të udhëheqë shtesat e tregut në treg, duke përmbushur edhe klientin më të kërkuar me lëndët e para me cilësi më të lartë. Të gjitha produktet janë zhvilluar në bashkëpunim me teknologët më të shquar evropianë dhe atletët më të mirë për të bërë efektivitetin e shtesave ushqyese.
  


Extrifit Kompania kaloi me sukses procesin e certifikimit dhe fitoi certifikatën ISO 22000: 2006. Standardi ISO 22000 është një autorizim ndërkombëtar dhe një standard i rëndësishëm për vlerësimin e organizatave që aplikojnë kërkesa specifike për sigurinë e ushqimit në të gjithë prodhimin e ushqimit/zinxhirin e furnizimit. Jo vetëm menaxhimi i kompanisë, respektimi i parimeve të HACCP, por edhe prezantimi i praktikave të tjera të sigurisë. Siç janë praktika e mirë e menaxhimit operacional, praktika e mirë agro kulturore, praktika e mirë veterinare, praktika e mirë e higjenës, praktika e mirë e shpërndarjes, praktika e mirë e kanalizimeve etj. Duke e fituar këtë certifikatë Extrifit Mund të garantohet që produktet e tyre janë të sigurta dhe me cilësi të lartë.

Extrifit Kompania gjithashtu ka një çertifikatë HACCP - një program për parandalimin e mbrojtjes së cilësisë dhe të cilësisë së ushqimit. Ai siguron metodat sistemike bujqësore dhe analizën e proceseve të prodhimit të ushqimit, tregon të gjitha rreziqet etj. HACCP bazohet në Kodin Alimmonarius, i cili u krijua nga Kombet e Bashkuara dhe Organizata Botërore e Shëndetit për Ushqim dhe Bujqësi.

Shqyrtimet e klientëve

Bazuar në 1 rishikim
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
I
Igor Lutsenko (Kaunas, LT)
Një pompë e mirë e muskujve

Kur përdorni, duhet vlerësuar se kur pomponi një muskul që funksionon mirë gjatë stërvitjes, është më mirë të përdorni sasi më të vogla të HellGel sesa për muskujt e tjerë që janë më të vështirë për t'u pompuar.


Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods