Extrifit HellNox preworkout 620 g.

Extrifit - Sport Nutrition

  • €49.00
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 16!

Hellnox - Isshtë një produkt i lartë pa projektuar për forcë maksimale, plotësi ekstreme të muskujve dhe stërvitje shumë intensive. Një nga më të fortët pa produkte në treg. Përbërësi kryesor është Actinos (CFM Nitro) - peptide nitro të nxjerra nga izolimi i proteinave të hirrës CFM. Përbërja Hellnox përbëhet nga materialet më të mira aktualisht në treg me doza maksimale.

Çfarë jep?

  • Hellnox do t'ju japë një impuls të madh - do t'ju bëni maksimizimin e ushtrimit në palestër.
  • Do të japë "pompimin" maksimal-Hellnox përbëhet nga 26,000 mg të ekuilibruar në mënyrë të përkryer pa formula: Actina, L-citrulin, beta-alanine, l-arginine alfa-ekuivalente, bazat L-arginine.
  • Ju do të merrni falas -form BCAA dhe glutamine.
  • Do të sigurojë energji - karbohidrate të ngadalta, të mesme dhe të larta të larta në një raport prej 3: 2: 1 (izomaltuloza me indeks të ulët glicemik, maltodecstrin dhe dekstrozë).
  • Do të japë forcë - Hellnox përmban kreatina creapure®

 

Konsumi: Si të merrni një shtesë dietike për 30-45 minuta. para një stërvitje. Përzieni 1-3 produkt matës me një gotë ujë dhe pije. Mos përdorni nëse jeni diabetik ose keni probleme të tjera si astma, sëmundja e zemrës, enët e gjakut, veshkat, sëmundja e mëlçisë, presioni i lartë i gjakut. Përdorni sipas udhëzimeve dhe/ose programeve speciale të ushqimit të një atleti.Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni! Personat nën 18 vjeç nuk duhet të përdoren. Shtesa dietike nuk mund të përdoret si zëvendësues i ushqimit!

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

Prodhuesi: Mega Pro Nutrition S.R.O., Republika Czecheke.

Shpërndarësi: UAB "Z-PROJECTS"

Përbërje

Përbërësit: Arginine alfa-ekuunarate, beta alanine, L-citruline dl malarate, kreatina akg alfa-ekuilibruese, baza l-arginine, monohidrati i kreatinës, malarati TR-karate, taurina, ekstrakti i çajit jeshil (30% kafeinë natyrale).

Materiali tjetër:Dextrosis, fosfati i provës (agjent astringent), acidi citrik (rregullimi i aciditetit), maltodecstrin, izomaltuloza, shija, silica (agjent para -bërjes), ekstrakti i panxharit të kuq (bojë natyrale), sigple (ëmbëlsues) - origjinë natyrore).

Ushqim Pjesa (15.3 g)

Vlerë e energjisë

46 kcal / 195 kJ

Proteina

0.0 g

Carbs

5.8 g

- Në cilin sheqer

5.0 g

I trashë

0.0 g

- Në të cilat janë yndyrë të ngopura. acide

0.0 g

Kripë

0.0 g

Fibër

0.0 g

ShushatPjesë edo Pjesa (3 matës - 46 g) dhe 100 g

Arginine alfa -qualutarate

5,000 mg

10870 mg

Beta alanin

4,000 mg

8 696 mg

L-citrulin për malaratët

3,000 mg

6 522 mg

Bazë-arginine

2,000 mg

4 348 mg

Kreatina akg alfa -qualutarate

2,000 mg

4 348 mg

Monohidrati i kreatinës (Creapure)

2,000 mg

4 348 mg

Tri-karate Malats

2,000 mg

4 348 mg

Taurinë

2,000 mg

4 348 mg

Ekstrakt çaji jeshil

300 mg

652 mg

Kafeinë

100 mg

217 mg

 

Rreth Prodhuesit
Extrifit ® Shtojcat e ushqimit u krijuan për atletët profesionistë. Qëllimi kryesor i kompanisë është të udhëheqë shtesat e tregut në treg, duke përmbushur edhe klientin më të kërkuar me lëndët e para me cilësi më të lartë. Të gjitha produktet janë zhvilluar në bashkëpunim me teknologët më të shquar evropianë dhe atletët më të mirë për të bërë efektivitetin e shtesave ushqyese.
  


Extrifit Kompania kaloi me sukses procesin e certifikimit dhe fitoi certifikatën ISO 22000: 2006. Standardi ISO 22000 është një autorizim ndërkombëtar dhe një standard i rëndësishëm për vlerësimin e organizatave që aplikojnë kërkesa specifike për sigurinë e ushqimit në të gjithë prodhimin e ushqimit/zinxhirin e furnizimit. Jo vetëm menaxhimi i kompanisë, respektimi i parimeve të HACCP, por edhe prezantimi i praktikave të tjera të sigurisë. Siç janë praktika e mirë e menaxhimit operacional, praktika e mirë agro kulturore, praktika e mirë veterinare, praktika e mirë e higjenës, praktika e mirë e shpërndarjes, praktika e mirë e kanalizimeve etj. Duke e fituar këtë certifikatë Extrifit Mund të garantohet që produktet e tyre janë të sigurta dhe me cilësi të lartë.

Extrifit Kompania gjithashtu ka një çertifikatë HACCP - një program për parandalimin e mbrojtjes së cilësisë dhe të cilësisë së ushqimit. Ai siguron metodat sistemike bujqësore dhe analizën e proceseve të prodhimit të ushqimit, tregon të gjitha rreziqet etj. HACCP bazohet në Kodin Alimmonarius, i cili u krijua nga Kombet e Bashkuara dhe Organizata Botërore e Shëndetit për Ushqim dhe Bujqësi.

Shqyrtimet e klientëve

Bazuar në 1 rishikim
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
T
Thomas Polita (Vilnius, LT)
Reagime rreth 1 x Extrifit HellNox preworkout 620 g

Sbeiki, do të doja të theksoja se produkti 1 x Extrifit HellNox preworkout Një kruese dhëmbësh 620 g me çmim dhe cilësi..... ngelet pas, por raporti me sasinë e produktit është i kënaqshëm...
Vlerësimi i përgjithshëm në krahasim me stërvitjet e tjera para stërvitjes do të ishte 6/10


Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods