Extrifit Carnifresh L-Carnitine Pije 850 ml

Extrifit - Sport Nutrition

  • €2.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
  • Ruaj €0.51
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 50!

Extrifit KarameleShtë një pije krejt e re jo vetëm që të shuajë etjen tuaj gjatë stërvitjes tuaj, por është pasuruar me minerale dhe L-Carnitine. Për më tepër, kafeina e shtuar, e cila ka një efekt aktivizues të drejtpërdrejtë në korteksin cerebral, stimulon aktivitetin fizik, rrit mundësitë e punës shpirtërore dhe shkurton kohëzgjatjen e reagimit. Kafeina është një material shumë i efektshëm, i atletit, material në shumë sporte, dhe kjo substancë ka një ndikim pozitiv në mirëqenien e përgjithshme të trupit. Kafeina gjithashtu ndikon në frymëmarrje. Ajo bëhet më e shpejtë dhe më e thellë, kardiovaskulare zgjerohet.

L-karnitine - Një substancë e rëndësishme dhe e marrë natyrisht për trupin e njeriut. Isshtë me rëndësi të madhe për metabolizmin e trupit. L-Carnitine është shumë e përshtatshme për njerëzit atletët, ajo djeg dhjamin në qelizat e trupit dhe promovon humbjen e peshës. L-carnitine është e nevojshme për të transportuar acide yndyrore në qelizat e trupit, të quajtur mitokondri. Nëse keni një mungesë të djegies së yndyrës carnitine në rastin e ngarkesës fizike (humbja e peshës, trajnimi ose shtatzënia).

Krom Ndihmon në mirëmbajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak, duke rezultuar në zvogëlimin e dëshirave për ëmbëlsirat.

Ju mund të zgjidhni edhe nga 8 shije!

Në një paketë:

  • L-Carnitin 1500 mg
  • Magnezi 225 mg (RMV60 %)
  • Chromium 200 mcg (RMV 500 %)
  • Kafeina 100 mg

Konsumi: Rekomandohet të pini një shishe gjatë stërvitjes ose aktivitetit fizik.

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

Prodhuesi: Extrifit S.R.O., Republika Czecheke.

Shpërndarësi: UAB "Z-PROJECTS"

Përbërje

Përbërësit:

Baza L-carnitine, magnezi i madh, kafeina anhidër, picolinate kromi

 Përbërja:
  Bazë-carnitine1500 mg
 Magnez (Magnezi Bisglycinate) 225 mg (60%RMV)
 Krom (Picolinate Chromium) 200 µg (500%RMV)
 Kafeina 100 mg
 RMV -Vlera ushqyese e referuar

Ushqim në një pjesë(850 ml)

Vlerë e energjisë

85 kJ / 20 kcal

I trashë

0.0 g / 0.0 g

- prej tyre acide yndyrore të ngopura

0.0 g / 0.0 g

Carbs

0.4 g

- prej tyre sheqer

0,1 g

Proteina

0.0 g

Kripë

0.0 g

Fibër diete

3.3 g

 

 

Rreth Prodhuesit
Extrifit ® Shtojcat e ushqimit u krijuan për atletët profesionistë. Qëllimi kryesor i kompanisë është të udhëheqë shtesat e tregut në treg, duke përmbushur edhe klientin më të kërkuar me lëndët e para me cilësi më të lartë. Të gjitha produktet janë zhvilluar në bashkëpunim me teknologët më të shquar evropianë dhe atletët më të mirë për të bërë efektivitetin e shtesave ushqyese.
  


Extrifit Kompania kaloi me sukses procesin e certifikimit dhe fitoi certifikatën ISO 22000: 2006. Standardi ISO 22000 është një autorizim ndërkombëtar dhe një standard i rëndësishëm për vlerësimin e organizatave që aplikojnë kërkesa specifike për sigurinë e ushqimit në të gjithë prodhimin e ushqimit/zinxhirin e furnizimit. Jo vetëm menaxhimi i kompanisë, respektimi i parimeve të HACCP, por edhe prezantimi i praktikave të tjera të sigurisë. Siç janë praktika e mirë e menaxhimit operacional, praktika e mirë agro kulturore, praktika e mirë veterinare, praktika e mirë e higjenës, praktika e mirë e shpërndarjes, praktika e mirë e kanalizimeve etj. Duke e fituar këtë certifikatë Extrifit Mund të garantohet që produktet e tyre janë të sigurta dhe me cilësi të lartë.

Extrifit Kompania gjithashtu ka një çertifikatë HACCP - një program për parandalimin e mbrojtjes së cilësisë dhe të cilësisë së ushqimit. Ai siguron metodat sistemike bujqësore dhe analizën e proceseve të prodhimit të ushqimit, tregon të gjitha rreziqet etj. HACCP bazohet në Kodin Alimmonarius, i cili u krijua nga Kombet e Bashkuara dhe Organizata Botërore e Shëndetit për Ushqim dhe Bujqësi.

Shqyrtimet e klientëve

Bazuar në 2 komente
50%
(1)
50%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Edith (Berzininkai, LT)

Pije të shijshme. Trajnimi është më efektiv dhe më i qëndrueshëm.

A
Arvydas Petkus (Garliava, LT)
Carnifresh L

Shijet nuk janë të këqija, nuk mund të them asgjë për efektin, duhet përdorur më gjatë


Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods