Fa anabolike iso hirrë 2 kg (izolimi i hirrës së qumështit)

Fa anabolike iso hirrë 2 kg (izolimi i hirrës së qumështit)

Fitness Authority

  • €54.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
  • Ruaj €5.00
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 0!
Aksionet do të plotësohen pas

Fa anabolike iso hirrë 
(Ushqim me ëmbëlsues)

 

Pesha neto: 2000 g.

Pluhuri i izolimit të proteinave të hirrës për përgatitjen e një koktej me proteina të lartë, duke u pasuruar me monohidrate kreatine, taurinë dhe acid d-aspartik.

Konsumi: Përzieni ~ 1 kovë pluhur (30 g) me 200-250 ml ujë ose qumësht të skremuar. Përdorni para stërvitjes ose menjëherë pas një stërvitje.

Kushtet e ruajtjes: Ruani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. Seriali Më e mira më parë: Shihni. në paketë. 

KUJDES: Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore të produktit. Mos përdorni nëse jeni alergjik ndaj ndonjë prej përbërësve. Gratë shtatzëna dhe nënat që ushqehen me gji. Shtesa dietike nuk mund të përdoret si zëvendësues i ushqimit të ndryshëm. Rekomandohen një dietë e ekuilibruar dhe mënyra e jetesës së shëndetshme. Mund të ketë kokërr (gluten), vezë, soje. Ju mund të shënoni shtimin e peshës trupore. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Nëse jeni duke marrë ilaçe, mund të konsultoheni me mjekun tuaj para produktit. Kupa matëse në paketë ka për qëllim të lehtësojë porcionet, por nuk garanton dozën e saktë. Remotewa përdoret për të matur sasinë e saktë të peshoreve. Shkundni shumë para përdorimit. Ky produkt shitet sipas nevojës, jo nga vëllimi. Pluhuri mund të vendoset gjatë transportit, i cili mund të ndikojë në densitetin e tyre. Numri i pjesëve u përcaktua nga matjet saktësisht të peshës. Më e mira deri në fund, numri i partisë së prodhimit (shiko paketimin më poshtë). Ruani në një vend të thatë në temperaturën e dhomës (15-25 ° C). Mbro nga drita. Jo i ngrirë.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Shpërndarësi: UABZ-PROJECTS“.  

Përbërje

Përbërësit: Izolimi i proteinave të hirrës [(nga qumështi), emulsifikuesi (lecithin)], monohidrati i kreatinës, kakao1,16, taurina, kafeja e tretshme9, kakao7.8, acidi d-aspartik, kripa1.8,14,16, trashës (e466) (E466 ), materiali rregullues ngjitës (E551), aroma1.5,6.9, aromat 2.3,4,7,8,8,111,12,12,14,14,15,16, koncentrat me lëng panxhar3,10,11, 15, karotat e zeza Përqendrimi11, Ngjyra/-OS [(E160A) 2.4,6,6,12,13, (E150C) 6, (E141) 14, (E153) 16], Material rregullator i aciditetit (acid citrik) 3, 3, 3, 10.11 , 12, ëmbëlsuesit (supraloza, aceesulfam k).

Flavors: Chocolate1, Banana-Persecore2, Strawberry3, Vanilla4, White Chocolate-Kokos5, Caramel6, Bnty7, Snickers8, Cafe Frapee9, Raspberry10, White Chocolate-Spanks11, Lemon Cheese Cake12, Biscuits With Cream13. -14, Strawberries-14. 

Madhësia e porcionit: ~ 1 metër (30 g)
Numri i pjesëve për paketë: 66
Vlera ushqyese prej 100 g 30 g
Vlera e energjisë 1600 kJ / 377 kcal 478 kJ / 113 kcal
Yndyrë 2.8 g 0.8 g
përfshirë acidet yndyrore të ngopura 1.6 g prej 0.5 g
Karbohidratet 3.0 g prej 0.9 g
përfshirë sheqerin 2.9 g 0.9 g
Proteina 85 g 25.5 g
Kripë 0.45 g 0,14 g
Monohidrati i kreatinës 10000 mg 3000 mg
përfshirë kreatinën 8400 mg 2520 mg
Taurinë 3333 mg 1000 mg
Acidi D-Aspartik 1667 mg 500 mg
Profili tipik i aminoacideve: 100 g proteina
L-leucine 10.1 g
L-Izoleucine 7.5 g
L-Valin 6.4 g
Aminoacidet totale të qarkut të degëzuar (BCAA) 24.0 g
Acidi l-aspartik 11.4 g
Acidi l-glutamik 19.5 g
L-Serina 4.9 g
Glycine 1.1 g
L-Histidine 1.0 g
L-Arginine 1.5 g
L-Traonin 7.3 g
L-alanine 5.0 g
L-prolina 5.7 g
L-Rosin 1.9 g
L-metionine 1.7 g
Cistina 2.0 g
L-Penilalanine 2.4 g
L-Lizin 9.3 g
L-Tiptofan 1.3 g


Rreth Prodhuesit

FA Nutrition Polake Suplements Marka e krijuar për të gjitha disiplinat për atletët, si ekipe ashtu edhe individuale. Formulat bashkëkohore u krijuan për rezultatet më të mira. Marka ka promovuar sporte dhe një mënyrë jetese të shëndetshme për shumë vite bazuar në produkte të sigurta dhe efektive

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods