FA Diamond Hydrolysed Whey Protein 2 kg

Fitness Authority

  • €64.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 1!

Proteina e hidrolizuar e hirrës FA Diamond
(Ushqim me ëmbëlsues)

 

Pesha neto:2000 g.

Pluhuri hidrolizat i proteinave të hirrës për gatimin e koktejeve të larta me proteinë. Produkti është për atletët dhe njerëzit fizikisht aktivë me një nevojë më të lartë të proteinave. Proteina kontribuon në rritjen e masës së muskujve.

Konsumi:  ~ 1 lugë pluhur (30 g) Përzierje me 300 ml ujë, qumësht ose lëng. Pini menjëherë pasi të zgjoheni dhe / ose menjëherë pas stërvitjes.

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

KUJDES: Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërje të produktit. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Shkundni mirë para përdorimit. Ky produkt shitet nga pesha, jo nga vëllimi. Pluhuri mund të depozitohet pak gjatë transportit dhe trajtimit, të cilat mund të ndikojnë në densitetin e pluhurit. Ky produkt përmban një pjesë, e matur saktësisht nga pesha.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Distributori: UAB Z-Freeats.

Përbërje

Përbërësit: Përqendrimi i proteinës së hirrës së hidrolizuar (nga qumështi), kakao1,14 , kafe e shpejt12 , rregullatori ngjitës (E551), koncentrati i lëngut të panxharit të kuq2,3,4,6,7,8,9,15 , kripë1 ,11,13 , aromatizues1,4,6,7,9,11 , aromat2,3,5,8,10,12,13,14,15 , Acidifikimi i substancës (acidi citrik)2,3,6,7 ,10 , kakao13 , Ngjyra (E160A4,6,9,10, E1637,8 , E150c11,12 ), ëmbëlsues (sulcalozë, acesulfam k).

Aromat: çokollatë1 , mjedër2, Luleshtrydhet3 , Pjeshkë4 , Vanilje5 , Portokall tropikale6 , Frutat pyjore7 , Vanilje-blu8 , Lule deti9, Limonëtdjathë torkë10 , Gjalp kikiriku11 , Kafe në frappe12 , Snajkët111-4 , Snajkët111.B.

Madhësia e porcionit: 30 g pjesë për enë: 66

Vlerë ushqyese 100 g 30 g
Energji 1600 kJ / 379 kcal 482 kj / 114 kcal
I trashë 7.9 g 2.4 g
 prej të cilave janë të ngopura 5.8 g 1.7 g
Carbs 3.7 g 1.1 g
 nga cili sheqer 3.0 g 0.9 g
Fibra / błonnik 0.5 g 0 g
Proteina 73 g 22 g
Kripë 0.55 g 0.17 g

 

Profil aminoacidi 100 g proteina
 L-leucin 8.67 g
L-izoleucinë 4.69 g
L-Valin 4.7 g
Të gjithë aminoacidet e zinxhirit të degëzuar (BCAA) 18.06 g
Acidi aspartik 8.62 g
Acid l-glutamine 13.21 g
Serinë 4.01 g
L-glikin 1.48 g
H-histidine 1.65 g
L-arginine 2.25 g
L-Treonine 5.65 g
 L- Alanin 4.13 g
Prolinë 5.58 g
 Rozinë 2.12 g
L-metioninë 2.16 g
Cistin 2.76 g
L-fenilalaninë 2.4 g
Lënant 7.82 g
L-riptofan 3.08 g
 
Rreth Prodhuesit

FA Nutrition Polake Suplements Marka e krijuar për të gjitha disiplinat për atletët, si ekipe ashtu edhe individuale. Formulat bashkëkohore u krijuan për rezultatet më të mira. Marka ka promovuar sporte dhe një mënyrë jetese të shëndetshme për shumë vite bazuar në produkte të sigurta dhe efektive

Shqyrtimet e klientit

Bëhu i pari që shkruaj një përmbledhje
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods