FA Ice Glutamine 300 G i ngrirë (L-Glutamine)

Fitness Authority

  • €17.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
  • Ruaj €7.01
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 11!

Fa akull glutamine e ngrirë

(Ushqim me ëmbëlsues)

 

Pesha neto: 300 g.

Produkt që plotëson një dietë L-glutamine të rekomanduar për atletët dhe njerëzit fizikisht aktiv.

Konsumi: ~ 1 kovë pluhuri (5 g) Përzierje me 150 ml ujë. Pini 1 duke shërbyer menjëherë pas stërvitjes.

Paralajmërim: Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërje të materialeve. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Produkti në paketë lehtëson dozën, por nuk garanton dozën e saktë. Këshillohet të përdorni peshore për të matur sasinë e saktë. Shkundni mirë para përdorimit. Ky produkt shitet nga pesha, jo nga vëllimi. Pluhuri mund të depozitohet pak gjatë transportit dhe trajtimit, të cilat mund të ndikojnë në densitetin e pluhurit. Ky produkt përmban një pjesë, e matur saktësisht nga pesha.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Shpërndarësi: UABZ-PROJECTS“.  

Përbërje

Përbërësit: L-glutamine, rregullatorët e aciditetit (E330, E296), aromat, kripën, rregullatorin ngjitës (E551), koncentratin e lëngut të panxharit të kuq, ëmbëlsuesit (Acesulfam K, sucralosis), vdekjen (E163).

Madhësia e porcionit: ~ 1 kovë (5 g) Pjesë në një paketë: 60
Përbërje 5 g
L-glutaminë 4 g

Rreth Prodhuesit

FA Nutrition Polake Suplements Marka e krijuar për të gjitha disiplinat për atletët, si ekipe ashtu edhe individuale. Formulat bashkëkohore u krijuan për rezultatet më të mira. Marka ka promovuar sporte dhe një mënyrë jetese të shëndetshme për shumë vite bazuar në produkte të sigurta dhe efektive

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods