FA ICE Pump Pre Workout 463 g (para-stërvitja)

Fitness Authority

  • €19.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
  • Ruaj €5.00
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 3!

FA ICE Pump Pre Workout 
(Ushqim me qëllime të veçanta me ëmbëlsues. Përmban kafeinë (100 mg/pjesë 4.6 g), nuk rekomandohet për fëmijët dhe gratë shtatzëna. 

 

Pesha neto: 463 g.

Konsumi:  ~ 4 lugë (18.5 g) pluhur i përzier me 300-350 ml ujë. Pini 1 duke shërbyer rreth 20 minuta para stërvitjes tuaj. Produkti në paketë lehtëson dozën, por nuk garanton dozën e saktë. Këshillohet të përdorni peshore për të matur sasinë e saktë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Kushtet e ruajtjes: Ruani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. Seriali Më e mira më parë: Shihni. në paketë. 

KUJDES: Vetëm për të rriturit e shëndetshëm. Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërje të produktit. Mos i kaloni 400 mg kafeinë në ditë nga të gjitha burimet. Shtojcat ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësues i dietës së ndryshme dhe të ekuilibruar. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Për të mos konsumuar alkool. Nëse jeni duke marrë ilaçe, duhet të konsultoheni me mjekun tuaj përpara se të merrni produktin.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Shpërndarësi: UABZ-PROJECTS“.  

Përbërje

Përbërësit: Citrulin malarate, beta alanin, alfacetoglutarate L-arginine (A-akg), betaine anhidër, stabilizues (gliceri monostea aarat), rregullues i aciditetit (E500 (II), rregullator ngjitës (E551), aromë, mostra. (Acesulfam K, Sucalose, glikozide steviol), kripë, ngjyrosje (E160A, E110*). *Mund të ndikojë negativisht në aktivitetin dhe vëmendjen e fëmijëve.

Madhësia e porcionit: ~ 4 matës (18.5 g) pjesë për pako 25
Malarat i agrulinës 6000 mg
  nga të cilat Citrulin 4000 mg
Beta alanin 3200 mg
L-arginine alfaketoglutarate (a-akg) 2000 mg
  nga të cilat l-arginina 1400 mg
Betainë 1500 mg
Gliceri monostearate 1500 mg
Kafeinë 400 mg

 

Rreth Prodhuesit

FA Nutrition Polake Suplements Marka e krijuar për të gjitha disiplinat për atletët, si ekipe ashtu edhe individuale. Formulat bashkëkohore u krijuan për rezultatet më të mira. Marka ka promovuar sportin dhe stilin e jetës së shëndetshme për shumë vite, bazuar në produkte të sigurta dhe efektive.

Customer Reviews

Based on 2 reviews
50%
(1)
0%
(0)
50%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
T
Takeen Jawad

FA ICE Pump Pre Workout 463 g (Pre-workout)

I
Ignas Žvirblis (Vilnius, LT)

Nepergeriausias, skonis nekoks, bet darbą padaro


Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods