FA Preergizer 270 g

Fitness Authority

  • €18.39
    çmimi i njësisë i tepërt 
  • Ruaj €4.60
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 1!

FA Para Energizer
(Ushqimi i Ushqimit Su me ëmbëlsues. Përmban kafeinë (200 mg / 6 g madhësia e pjesës))
 

Pesha neto:270 g.

  • - 200 mg pjesë e kafeinës 1,
  • - Një rritje e energjisë (kafeinës) dhe qëndrueshmërisë (kreatinës, beta-alanine),
  • - përqendrimi dhe përqendrimi;
  • - Pompimi i muskujve (AAKG),
  • - Pa sheqer të shtuar

Formula para -energizer është zhvilluar nga specialistë dhe teknologë ushqyes me më shumë se 30 vjet përvojë. Produkti rekomandohet veçanërisht për atletët e fuqisë dhe durimit (bodybuilders, fuqi, çiklistë, notarë, vrapues). Rekomandohet për fillestarët, nivelin e mesëm dhe atletët e përparuar.

Formula e ushqimit FA para stërvitjes bazohet në përbërës aktivë të njohur: beta alanin, kreatina, arginina, l-tirozina dhe kafeina. Paketimi është i mjaftueshëm për 45 servings.

Konsumi:  Përzieni 6 g pluhur (~ 1 lugë) me 200-250 ml ujë dhe konsumoni 30 minuta para stërvitjes tuaj. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

KUJDES: Vetëm për të rriturit e shëndetshëm. Nëse jeni duke marrë ilaçe, duhet të konsultoheni me mjekun tuaj përpara se të merrni produktin. Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërës shtesë. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji. Mos konsumoni alkool. Mos i kaloni 400 mg çdo ditë nga të gjitha burimet. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Më e mira deri në fund, numri i partisë (shiko pjesën e poshtme të enës). Ruani në një vend të thatë në temperaturën e dhomës (15-25 ° C). Mbro nga drita. Jo i ngrirë. Disa ngjitje të produktit lejohen pa dëmtuar cilësinë. Produkti në paketë lehtëson dozën, por nuk garanton dozën e saktë. Këshillohet të përdorni peshore për të matur sasinë e saktë. Shkundni mirë para përdorimit. Ky produkt shitet nga pesha, jo nga vëllimi. Pluhuri mund të depozitohet pak gjatë transportit dhe trajtimit, të cilat mund të ndikojnë në densitetin e pluhurit. Ky produkt përmban një pjesë, e matur saktësisht nga pesha.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Distributori: UAB Z-Freeats.

Përbërje

Përbërësit: Beta-alanin, monohidrate kreatine, alfaketoglutarate L-arginine, substanca rezistente ngjitëse (E551, E341), acide (E296, E330)1,2,3,6,8 , L-tirozinë, kafeinë, acide (E296, E330)4,5,7 , aromat5,6,7 , L-orakloride, kripë, aromat1,2,3,4,8 , koncentrati i lëngut të panxharit të kuq2,4,5,6,7,8 , ëmbëlsuesit (Acesulfam K, Sucalose, Glycosides Steviol), bojë (E160A1,2,3,5,8 , E1634 , E1041). E104 - Mund të ndikojë negativisht në aktivitetin dhe vëmendjen e fëmijëve.

Aromat e mundshme: Kitrus mango1 , Citrus-tranzicioni2 , Portokalli-Mango3 , Blackberry-Anananas4 , Masazh frutash5 , Litium6 , Fruti i Dragoit7 , Ekzotike8 .

Madhësia e porcionit: ~ 1 metër (6 g)
Pjesë për pako: 45
Shuma për 6 g 9 g
Beta-alaninë 2667 mg 4000 mg
Monohidrate kreatine 1200 mg 1800 mg
-Në kreatinën e tij 1056 mg 1584 mg
-L-Arginine ACG 667 mg 1000 mg
-Kur kreatina e të cilit 467 mg 700 mg
Rozinë 200 mg 300 mg
Kafeinë 200 mg 300 mg
L-oraklorur 133 mg 200 mg
-All ornitine 104 mg 157 mg

 

Rreth Prodhuesit

FA Nutrition Polake Suplements Marka e krijuar për të gjitha disiplinat për atletët, si ekipe ashtu edhe individuale. Formulat bashkëkohore u krijuan për rezultatet më të mira. Marka ka promovuar sportin dhe stilin e jetës së shëndetshme për shumë vite, bazuar në produkte të sigurta dhe efektive.

Shqyrtimet e klientit

Bëhu i pari që shkruaj një përmbledhje
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods