FEN Extreme Fat Burner (200 g) (djegës yndyre pa kafeinë)

FEN - Sport Nutrition

  • €39.00
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 169!

FEN Djegës ekstrem i dhjamit

(Ushqim me qëllim të veçantë)

Pesha neto: 200 g.

FEN Djegës ekstrem i dhjamit - Ky është një djegës i ri yndyre pa sheqer dhe kafeinë! Një shije pikante dhe një produkt jashtëzakonisht i fortë, me pjesë të mëdha të substancave përgjegjëse për djegien e yndyrës në një shërbim: L-Carnitine, HCA, ekstrakt piper të zi, xhenxhefil, BCAA, bitatetate choline, ekstrakt të barit të shelgut të bardhë dhe substanca të tjera!

  • L-carnitine- Një substancë e rëndësishme dhe e marrë natyrisht për trupin e njeriut. Isshtë me rëndësi të madhe për metabolizmin e trupit. Djeg yndyrën në qelizat e trupit dhe promovon humbjen e peshës. Nëse keni një mungesë të djegies së yndyrës carnitine në rastin e ngarkesës fizike (humbja e peshës, trajnimi ose shtatzënia). 
  • Lëvorja e Bardhë e Bardhë - Promovon metabolizmin e yndyrës në trup.
  • Ekstrakt çaji jeshil - Përshpejton metabolizmin dhe metabolizmin e yndyrës, ka një efekt tonik, ndihmon në përqendrimin, uljen e lodhjes, përmirëson aktivitetin fizik dhe mendor. 
  • Xhenxhefil - Promovon metabolizmin e yndyrës në trup. Hulumtimet në Universitetin e Maastricht treguan se xhenxhefili mund të përdoret për të trajtuar mbipeshën. 2015 Një studim i kryer tregoi se gratë e trashë po merrnin dy tableta pluhur xhenxhefili 1 gram për 12 javë në ditë. Ky grup pësoi uljen e ndjeshëm të oreksit dhe dimensionet e trupit në krahasim me ata që përdorën placebo.
  • Ekstrakt i piperit të zi (Bioperino®) - Ndihmon për të thithur ushqyesit shpejt dhe në mënyrë të barabartë, stimuloni tretjen dhe metabolizmin. 
  • Ekstrakt frutash Garccinia Mund të ndihmojë në shpejtimin e humbjes së peshës, të zvogëlojë oreksin dhe të rrisë qëndrueshmërinë e ushtrimit fizik. Garcinia cambogia përmban një përbërje të quajtur acid hidroksitrinik (HCA), i cili mund të pengojë një enzimë që ndihmon yndyrën e ruajtjes së trupit. Teorikisht, yndyra do të digjej si kalori. Garcinia Cambogia thuhet se rrit sasinë e serotoninës neurotransmetuese, një mirëqenie e të Dërguarit në trupin tuaj. Kjo mund të përmirësojë gjendjen shpirtërore dhe të zvogëlojë ngrënien e lidhur me stresin.

  • Përbërja e produktit është pasuruar gjithashtu me aminoacide BCAA për të rivendosur muskujt gjatë dhe pas stërvitjes dhe për të mbrojtur trupin tuaj nga humbja e mineraleve, për shkak të djersitjes së rritur gjatë stërvitjeve intensive.

Konsumi i rekomanduar: Përdorni 8 g produkt të përzier me 200 ml ujë. Merrni 20 minuta para stërvitjes tuaj. Mos përdorni më shumë se 2 matës në ditë. 

Kushtet e ruajtjes: Ruani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. Një seri Më e mira më parë: Shihni. në paketë. 

Prodhuesi: Mega Pro Nutrition S.R.O., Republika Czecheke.

Shpërndarësi: UAB "Z-PROJECTS"

Përbërje

Përbërës: L-carnitine tartat, ekstrakt garcinia cambogia (HCA), xhenxhefil, ekstrakt çaji jeshil, L-glutamine, L-leucina, fosfat i natriumit rregullues i aciditetit, maltodecstrine, klorur kaliumi, L -Zoleucin, L-valinë, L-Valin Fosfat , ekstrakt i korteksit të shelgut të bardhë, biartat koline, substancë aromatike e shalqirit, aciditet që rregullon acidin citrik, kontrollin ngjitës të fosfatit të kalciumit, kontrollin ngjitës të oksidit të silicës, supralozën e ëmbëlsuesit, ekstraktin e piperit të zi.

Ushqyerja 100 g dhe një pjesë (8 g) 

Vlerë e energjisë 

383 kJ/90 kcal

31 kj/ 7 kcal

I trashë

0 g / 0 g

-Në acidet yndyrore të ngopura 

0 g / 0 g

Carbs

7.0 g / 0.6 g

- prej tyre sheqer

 <0,5 / <0,5

Fibër diete

0 g / 0 g

Proteina

15 g / 1.2 g

Kripë

 <0.01 g / <0.01 g

Përbërësit 100 g dhe pjesa (8 g)

L-karnitine tartat

31250 mg / 2500

Ekstrakt Garcinia Cambogia (HCA)  

12 500 mg / 1000

Xhenxhefil

6250 mg / 500 mg

Ekstrakt çaji jeshil

6 250 mg / 500 mg

L-glutaminë

6 250 mg / 500 mg

L-leucin

6 250 mg / 500 mg

L-izoleucinë

3 125 mg / 250 mg

L-Valin

3 125 mg / 250 mg

Një ekstrakt i lëvores së bardhë

1 875 mg / 150 mg

Bitarthat choline

1 250 mg / 100 mg

Ekstrakt piper i zi

125 mg / 10 mg

Mineralet 100 g dhe shërbimi (8g) / RMV* Pjesa (8 g)

Natrium

2 500mg / 200 mg / rmv 8%

Kalium

2 500mg / 200 mg / rmv 10%

 *RMV - Vlera ushqyese referuese

 

Rreth Prodhuesit

Marka e parë profesionale e shtesave dietike lituaneze filloi në vitin 2012 FEN Sport Nutriton, në të njëjtin vit, dy të parat u shfaqën në treg FEN sport nutrition shtesa. Gama e zgjeruar e shtesave ushqyese aktualisht është 42 produkte, të cilat tashmë janë përdorur gjerësisht nga atletët dhe njerëzit që kujdesen për shëndetin e tyre.

FEN Sport Nutriton është një linjë profesionale e shtesave ushqyese për sportin dhe stilin e jetës aktive. FEN Shtesa dietike me bazë lituanisht sportive për markën sportive në bashkëpunim me atletët profesionistë dhe teknologët më të mirë çeke, të cilat zgjidhen me shumë kujdes nga lëndët e para evropiane me cilësi më të lartë dhe gjenerojnë gjeneratë të re të shtesave me cilësi të lartë dhe efektive ushqyese dhe ushqime të specializuara për atlete dhe njerëz të shëndetshëm të jetesës.

Linja e produktit përbëhet nga kokteje proteinike dhe karbohidrate, aminoacide, promovues të testosteronit, vitamina, minerale, djegie të yndyrës, produkte të kujdesit të përbashkët, si dhe produkte shëndetësore.

Produktet prodhohen në Republikën Czecheke, një nga fabrikat më me përvojë, në bashkëpunim me teknologë profesionistë dhe atletë. FEN sport nutrition është sponsori kryesor i konkursit të organizuar nga bodybuilding Lituanisht, kështu që kjo markë është e njohur për njerëzit e interesuar për fitnesin ose ndërtimin e bodybuilding.

Në Prill 2017 FEN sport nutrition Linja e plotësuesit dietik u prezantua gjithashtu në ekspozitën më të madhe sportive të Evropës në Gjermani Fibo Power.

Customer Reviews

Based on 7 reviews
71%
(5)
29%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Andrius Rapalavičius (Vilnius, LT)

FEN Extreme Fat Burner (200 g.) (riebalų degintojas be kofeino)

K
Kestutis Sakalauskas (Klaipėda, LT)
Fat burner

Kolkas rezultatu džiaugiuosi,apimtya mažeja,naudoju tqip pat vitaminus pirktus pas jus,jaučiuosi daugiau energingesnis.

V
Vytautas Gedvilas (Kaunas, LT)
Viskas ok

Ar papildai veikia dar negaliu pasakyti, bet del pristatymo greicio tikrai viskas labai gerai. Plius mazos dovaneles visad nuteikia teigiamai! 💪 Taip ir toliau chebryte :)

M
Marius Rentelis (Kaunas, LT)
FEN Extreme Fat Burner (200 g.)

Puiki komunikacija, greitas pristatymas. Ačiū už staigmenas ;)

a
andrius cekanavicius (Vilnius, LT)

FEN Extreme Fat Burner (200 g.)


Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods