FEN CREATINE MONOHIDRATE 100% (300 g.) - FEN papildai sportui

FEN Monohidrati i kreatinës 100% (300 g.)

FEN - Sport Nutrition

  • €17.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 484!

FEN Monohidrati i kreatinës 100%

Sasia neto: 300g.

Monohidrati i kreatinës 100% -Atletët e preferuar dhe më të mirë për shitjen në botë. Studimet kanë provuar ndikimin e tij në rritjen e aftësive fizike. Kreatina me ndihmën e strukturës së muskujve mund të heqë qafe 5-6 kilogramë yndyrë dhe mund të ndodhë 20-30% të forcës vetëm brenda tetë javësh. Pas disa ditësh nga marrja e kreatinës, muskujt do të duken të fortë. Kreatina është e nevojshme për çdo bodybuilder.Një shënim i rëndësishëm: Kur bëhet fjalë për produktet tona të kreatinës, në mendje, kreatina me cilësi të lartë është në dispozicion. Përafërsisht tridhjetë rekomandime shkencore tregojnë se përdorimi i kreatinës rrit peshën e trupit jo -fat. Zgjerimi maksimal i muskujve u identifikua për njerëzit që trainuan me ngarkesë shtesë 80-120% dhe përdorën kreatinë për tre muaj. Muskujt bëjnë të mundur punën me një kapacitet shumë më të lartë falë sasisë më të madhe të kreatinës dhe muskujt duken mirë nga jashtë.

Monohidrate kreatine Hasshtë përdorur gjerësisht në sport për një kohë të gjatë. Rreth 95% e kreatinës në trup gjendet në muskujt skeletorë. Ndihmon për të prodhuar energjinë e nevojshme për qelizat e muskujve duke optimizuar prodhimin e adenosyntrifate (ATF). ATF është burimi kryesor i energjisë në qeliza. Studimet konfirmojnë se kreatina mund të rrisë kapacitetin fizik duke kryer ushtrime fizike shumë intensive afatshkurtra. Efektet pozitive ndodhin çdo ditë me 3 g kreatina.
Monohidrati i kreatinës 100% - Përmban vetëm monohidratet e kreatinës së pastër (pa asnjë papastërti) - më e testuara dhe më e përdorur gjerësisht në formën e kreatinës.

Konsumi: 1 lugë çaji në mëngjes dhe 1 lugë çaji para sportit, duke pirë një gotë ujë. Pini 8-10 gota ujë në ditë. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

Prodhuesi: Mega Pro Nutrition S.R.O., Republika Czecheke.

Shpërndarësi: UAB "Z-PROJECTS"

Përbërje

Përbërësit: Monohidrati i mikronizuar i kreatinës.

Vlera e energjisë ushqyese vlera 100 g

Vlerë e energjisë

 1 700 kJ / 400 kcal

85 kJ / 20 kcal

 I trashë

 0 g / 0 g

 - prej tyre acide yndyrore të ngopura

 0 g / 0 g

 Carbs

 0 g / 0 g

 - prej tyre sheqer

 0 g / 0 g

 Proteina

 100 g / 5 g

 Kripë

 0 g / 0 g

 Fibër diete

 0 g / 0 g

Përbërësit 100g dhe shërbimi (5 g)

Monohidrate kreatine

100 g / 5 g

 

 

Rreth Prodhuesit

Marka e parë profesionale e shtesave dietike lituaneze filloi në vitin 2012 FEN Sport Nutriton, në të njëjtin vit, dy të parat u shfaqën në treg FEN sport nutrition shtesa. Gama e zgjeruar e shtesave ushqyese aktualisht është 42 produkte, të cilat tashmë janë përdorur gjerësisht nga atletët dhe njerëzit që kujdesen për shëndetin e tyre.

FEN Sport Nutriton është një linjë profesionale e shtesave ushqyese për sportin dhe stilin e jetës aktive. FEN Shtesa dietike me bazë lituanisht sportive për markën sportive në bashkëpunim me atletët profesionistë dhe teknologët më të mirë çeke, të cilat zgjidhen me shumë kujdes nga lëndët e para evropiane me cilësi më të lartë dhe gjenerojnë gjeneratë të re të shtesave me cilësi të lartë dhe efektive ushqyese dhe ushqime të specializuara për atlete dhe njerëz të shëndetshëm të jetesës.

Linja e produktit përbëhet nga kokteje proteinike dhe karbohidrate, aminoacide, promovues të testosteronit, vitamina, minerale, djegie të yndyrës, produkte të kujdesit të përbashkët, si dhe produkte shëndetësore.

Produktet prodhohen në Republikën Czecheke, një nga fabrikat më me përvojë, në bashkëpunim me teknologë profesionistë dhe atletë. FEN sport nutrition është sponsori kryesor i konkursit të organizuar nga bodybuilding Lituanisht, kështu që kjo markë është e njohur për njerëzit e interesuar për fitnesin ose ndërtimin e bodybuilding.

Në Prill 2017 FEN sport nutrition Linja e plotësuesit dietik u prezantua gjithashtu në ekspozitën më të madhe sportive të Evropës në Gjermani Fibo Power.

Shqyrtimet e klientëve

Bazuar në 3 rishikime
100%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Audronė Lukienė (Šiauliai, LT)

FEN KREATINË MONOHIDRAT 100% (300 g.)

V
Vytautė Ludvinavičiūtė (Kaunas, LT)
Kreatinë

Më vjen mirë që bleva këtë suplement, nuk jam sportist profesionist, por me ndihmën e kreatinës mora më shumë qëndrueshmëri.

R
Roland Pangonis (Vilnius, LT)

FEN KREATINË MONOHIDRAT 100% (300 g.)


Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods