FEN Djegia e dhjamit lipo (120 kapele.)

FEN - Sport Nutrition

  • €18.00
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 45!

FEN Lipo Burner
(Shtesë)

 

Pesha neto:120 kapsula (1 kapsulë - 650 mg).

FEN Lipo Burner - It'sshtë një mjet i shkëlqyeshëm për kontrollin e peshës për ata që duan të kenë një vakt të shijshëm. Produkti është bërë duke kombinuar tre materiale natyrore thelbësore. Chitosan është bërë nga gaforret e detit të kuq dhe predha breshke. Kur lidhen me chitosan, yndyra nuk mund të zhytet më dhe për këtë arsye hiqet nga zorra. Në këtë mënyrë, chitosan përdoret në kombinim me ushqimet që përmbajnë yndyrë dhe zvogëlon thithjen e yndyrës. Ai gjithashtu mban kolesterolin e kërkuar të gjakut. HCA mbron karbohidratet në yndyrë. Dhe kromi i bashkangjitur rregullon sheqerin në gjak, kështu që ju do të dëshironi më pak ëmbëlsira. Chitosan së bashku me HCA mund të ndihmojnë me sukses uljen e kolesterolit të keq të LDL në Kauja.

Konsumi: Si një shtesë dietike, merrni 2 kapsula për 20 minuta. Para se të hani, të pini një gotë ujë. Përdorni sipas udhëzimeve dhe/ose programeve speciale të ushqimit të një atleti.Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni! Personat nën 18 vjeç nuk duhet të përdoren. Shtesa dietike nuk mund të përdoret si zëvendësues i ushqimit!

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

Prodhuesi: Mega Pro Nutrition S.R.O., Republika Czecheke.

Distributori: UAB Z-Freeats.

Përbërje

Përbërësit: Ekstrakt frutash Garccinia (HCA), chitosan, kapsulë xhelatine, rregullator i sëmundjes Kripë magnezi i yndyrës, fosfat i kalciumit rregullues të acidit, poinicotinate kromi.

Përbërësit në 1 kapsulë dhe pjesë (2 kapsula)

Ekstrakt frutash samogitian

 250 mg / 500 mg

Chitosan

250 mg / 500 mg

Krom

50 μg / 125 % / 100 µg / 250 %

 *Rmv -Vlera ushqyese referuese.

 

 

Rreth Prodhuesit

Marka e parë profesionale e shtesave dietike lituaneze filloi në vitin 2012 FEN Sport Nutriton, në të njëjtin vit, dy të parat u shfaqën në treg FEN sport nutrition shtesa. Gama e zgjeruar e shtesave ushqyese aktualisht është 42 produkte, të cilat tashmë janë përdorur gjerësisht nga atletët dhe njerëzit që kujdesen për shëndetin e tyre.

FEN Sport Nutriton është një linjë profesionale e shtesave ushqyese për sportin dhe stilin e jetës aktive. FEN Shtesa dietike me bazë lituanisht sportive për markën sportive në bashkëpunim me atletët profesionistë dhe teknologët më të mirë çeke, të cilat zgjidhen me shumë kujdes nga lëndët e para evropiane me cilësi më të lartë dhe gjenerojnë gjeneratë të re të shtesave me cilësi të lartë dhe efektive ushqyese dhe ushqime të specializuara për atlete dhe njerëz të shëndetshëm të jetesës.

Linja e produktit përbëhet nga kokteje proteinike dhe karbohidrate, aminoacide, promovues të testosteronit, vitamina, minerale, djegie të yndyrës, produkte të kujdesit të përbashkët, si dhe produkte shëndetësore.

Produktet prodhohen në Republikën Czecheke, një nga fabrikat më me përvojë, në bashkëpunim me teknologë profesionistë dhe atletë. FEN sport nutrition është sponsori kryesor i konkursit të organizuar nga bodybuilding Lituanisht, kështu që kjo markë është e njohur për njerëzit e interesuar për fitnesin ose ndërtimin e bodybuilding.

Në Prill 2017 FEN sport nutrition Linja e plotësuesit dietik u prezantua gjithashtu në ekspozitën më të madhe sportive të Evropës në Gjermani Fibo Power.

Shqyrtimet e klientëve

Bazuar në 1 rishikim
0%
(0)
0%
(0)
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
V
Viktorija Komkovaitë (Jonava, LT)

FEN Lipo yndyrë djegëse (100 kaps.)


Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods