FEN WPC - një koktej proteinash (rrush)

FEN - Sport Nutrition

  • €36.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
  • Ruaj €0.00
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 42!

FEN WPC -kokteji i proteinave të hirrës me kohë të gjatë dhe të krijuar gjatë, i cili madje tejkaloi pritjet e vetë prodhuesve. Lënda e parë evropiane me cilësi më të lartë, tretja e shkëlqyeshme, aromat e përsosura dhe jo të plota dhe tretshmëria e shkëlqyeshme e produktit e bëjnë këtë produkt një konkurrent të madh për prodhuesit më të famshëm të koktejve të proteinave. Produktet janë në dispozicion në 2.25 kg dhe 1 kg në paketim. Produkti nuk përmban sheqer të shtuar!

Shije: Rrush.

Pesha neto:1000 g dhe 2250 g.

Konsumi: Merrni 1-3 kokteje në ditë, mundësisht një koktej menjëherë pas një stërvitje. 35 g (2 lugë) të produktit të përzier me 200 - 300 ml ujë ose qumësht të ligët, një koktej çdo ditë midis vakteve dhe menjëherë pas stërvitjes. Përdorni sipas udhëzimeve dhe/ose programeve speciale të ushqimit të një atleti.Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni! Personat nën 18 vjeç nuk duhet të përdoren. Shtesa dietike nuk mund të përdoret si zëvendësues i ushqimit!

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

Prodhuesi: Mega Pro Nutrition S.R.O., Republika Czecheke.

Distributori: UAB Z-Freeats.

Përbërje

Përbërësit: Përqendrimi i hirrës së proteinave, qumështi i skremuar, aroma rrushi, rrëshirë xanthan (stabilizues dhe trashës), mbledhje, xylitol (ëmbëlsues), aceesulfam kalciumi (ëmbëlsues).

Vlera e energjisë ushqyese 100 g dhe pjesa (35 g)

Vlerë e energjisë

1774 KJ /421 KCAL

621 kj / 147 kcal

I trashë

12 g /4.1 g

- prej tyre acide yndyrore të ngopura

7.6 g /2.7 g

Carbs

9.4 g /3.3 g

- prej tyre sheqer

9.0 g /3.1 g

Proteina

70 g / 24.0 g

Kripë

0.62 g / 0.22 g

Fibër diete

<0,5 g / <0,5 gocë

 

Rreth Prodhuesit

Marka e parë profesionale e shtesave dietike lituaneze filloi në vitin 2012 FEN Sport Nutriton, në të njëjtin vit, dy të parat u shfaqën në treg FEN sport nutrition shtesa. Gama e zgjeruar e shtesave ushqyese aktualisht është 42 produkte, të cilat tashmë janë përdorur gjerësisht nga atletët dhe njerëzit që kujdesen për shëndetin e tyre.

FEN Sport Nutriton është një linjë profesionale e shtesave ushqyese për sportin dhe stilin e jetës aktive. FEN Shtesa dietike me bazë lituanisht sportive për markën sportive në bashkëpunim me atletët profesionistë dhe teknologët më të mirë çeke, të cilat zgjidhen me shumë kujdes nga lëndët e para evropiane me cilësi më të lartë dhe gjenerojnë gjeneratë të re të shtesave me cilësi të lartë dhe efektive ushqyese dhe ushqime të specializuara për atlete dhe njerëz të shëndetshëm të jetesës.

Linja e produktit përbëhet nga kokteje proteinike dhe karbohidrate, aminoacide, promovues të testosteronit, vitamina, minerale, djegie të yndyrës, produkte të kujdesit të përbashkët, si dhe produkte shëndetësore.

Produktet prodhohen në Republikën Czecheke, një nga fabrikat më me përvojë, në bashkëpunim me teknologë profesionistë dhe atletë. FEN sport nutrition është sponsori kryesor i konkursit të organizuar nga bodybuilding Lituanisht, kështu që kjo markë është e njohur për njerëzit e interesuar për fitnesin ose ndërtimin e bodybuilding.

Në Prill 2017 FEN sport nutrition Linja e plotësuesit dietik u prezantua gjithashtu në ekspozitën më të madhe sportive të Evropës në Gjermani Fibo Power.

Shqyrtimet e klientëve

Bazuar në 1 rishikim
0%
(0)
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Andrijan Uteshev (Vilnius, LT)

FEN WPC - shake proteinash (rrushi)


Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods