FA Carborade 1 kg (karbohidrate)

Fitness Authority

  • €11.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
  • Ruaj €1.00
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 0!
Aksionet do të plotësohen pas

Fa karborade
(Ushqim me ëmbëlsues)

 

Pesha neto: 1000 g.

Pluhur karbohidrate për pije energjetike. Karbohidratet ndihmojnë në rivendosjen e funksionit normal të muskujve (tkurrje) pas ushtrimeve shumë intensive dhe / ose të zgjatura që shkakton lodhje dhe furnizime të glikogjenit në muskuj. Efektet pozitive arrihen me karbohidrate nga të gjitha burimet, me gjithsej 4 g/kg peshë trupore, brenda 4 orëve të para dhe jo më vonë se 6 orë pas shumë intensiv dhe/ose të gjatë. Ushtrim afatgjatë që shkakton lodhje të muskujve dhe varfërimin e glikogjenit në muskuj. Produkti është i destinuar për të rriturit që stërviten shumë intensivisht dhe / ose kanë një periudhë të gjatë stërvitje që shkakton lodhje të muskujve dhe furnizime të glikogjenit në muskuj.

Konsumi:  Përzieni pluhurin e kovës ~ 2/3 (30 g) me 300 ml ujë. Pini 2-3 shërbime në ditë (para, gjatë dhe/ose pas stërvitjes).

Kushtet e ruajtjes: Ruani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. Seriali Më e mira më parë: Shihni. në paketë. 

KUJDES: Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërje të produktit. Mund të ketë kokërr (gluten), vezë, soje. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji. Mbajeni larg fëmijëve. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Shpërndarësi: UABZ-PROJECTS“.  

Përbërje

Përbërësit: Maltodexrin, substancë rregulluese e acidit (acid citrik), aromatizues, ëmbëlsues (supralozë), koncentrat i lëngut të panxharit të kuq 4,10 , bojë (e104* 1,3,6,7,8 , E171 2 , E160a 3,6 , E132 5 , E163 9,10 , E141 11 ). *Mund të ndikojë negativisht në aktivitetin dhe vëmendjen e fëmijëve.

Aromat: Lemon 1 , grejpfrut 2 , Portokalli 3 , luleshtrydhe 4 , mavijosje 5 , Mango 6 , pjepër 7 , Gëlqere 8 , rrushi 9 , Shalqiri 10 , molle jeshile 11 .

Madhësia e porcionit: ~ 2/3 lugë (30 g)
Pjesë në një paketë: 33
Vlerë ushqyese 100 g 30 g
Energji 1632 KJ / 384 KCAL 493 KJ / 116 KCAL
I trashë 0 g 0 g
  prej të cilave janë të ngopura 0 g 0 g
Carbs 96 g 29 g
  nga cili sheqer 10 g 3 g
Fibër 0 g 0 g
Proteinë 0 g 0 g
Kripë 0.05 g 0.02 g
 
Rreth Prodhuesit

FA Nutrition Polake Suplements Marka e krijuar për të gjitha disiplinat për atletët, si ekipe ashtu edhe individuale. Formulat bashkëkohore u krijuan për rezultatet më të mira. Marka ka promovuar sportin dhe stilin e jetës së shëndetshme për shumë vite, bazuar në produkte të sigurta dhe efektive.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods