Creatine Etitil Ester - CEE (250 kapsula)

Extrifit - Sport Nutrition

 • €24.79
  çmimi i njësisë i tepërt 
 • Ruaj €6.20
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 27!

Creatine Etitil Ester (CEE)
(Shtesë)


Peshë neto: 250 kapsula (1 kapsulë - 570 mg).


Creatine Etitil Ester (CEE) - Një nga produktet më të rëndësishme është një nga produktet më të rëndësishme në rritjen e masës së muskujve dhe zhvillimin e forcës. Ajo ka një efekt dhe marrje më të madhe sesa kreatina e zakonshme. Creatine Etitil Ester është projektuar për ata që duan muskuj më të mëdhenj, forcë më të madhe dhe shërim më të shpejtë. Operacioni i tij vërtetohet nga kërkime të shumta shkencore. Monohidrati i kreatinës nuk është aq i mirë sa kreatina etil ester. Sidoqoftë, kur molekula e kreatinës është e bashkangjitur (kreatina monohidrate+etil ester), efektet anësore zhduken plotësisht dhe do t'ju duhet doza shumë më të ulëta dhe muskujt do të thithin më mirë kreatinën etilik. CEE shkrihet më shpejt se monohidrati i kreatinës, duke i bërë muskujt shumë më të shpejtë dhe më efikas.

Përfitimet e Kreatinës Etitil Ester (CEE):

 • Mënyra më e shpejtë për të rritur masën e muskujve.
 • Më efektive sesa një monohidrate e thjeshtë e kreatinës.
 • Veprim shumë i shpejtë.
 • Nuk ruan ujë dhe nuk kërkon periudhën e ngarkimit.
 • Rritjet e mundshme të masës së muskujve të ligët brenda një periudhe kohore më të shkurtër.
 • Bio -disponueshmëria e lartë është gjithashtu një tretje e shkëlqyeshme.
 • Ndihmon për të zhvilluar forcën dhe qëndrueshmërinë.
 • Ndihmon të shërohet më shpejt pas stërvitjes.

Konsumi: Të rriturit marrin 3 kapsula 2 herë në ditë si një shtesë dietike. Përdorni sipas udhëzimeve dhe/ose programeve speciale të ushqimit të një atleti.Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni! Personat nën 18 vjeç nuk duhet të përdoren. Shtesa dietike nuk mund të përdoret si zëvendësues i ushqimit!

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

Prodhuesi: Extrifit Nutrition S.R.O., Republika Czecheke.

Shpërndarësi: UAB "Z-PROJECTS"

Përbërje

Përbërësit:Hidrokloruri i kreatinës etil ester, kapsula e fortë e xhelatinës, dioksidi silikoni, kripa e magnezit të acidit yndyror E E E 470B.

Përbërës1 në një kapsulëdhe në një pjesë 3 në kapsula

Kreatine etil ester hcl

500 mg/ 1500 mg

Rreth Prodhuesit
Extrifit ® Shtojcat e ushqimit u krijuan për atletët profesionistë. Qëllimi kryesor i kompanisë është të udhëheqë shtesat e tregut në treg, duke përmbushur edhe klientin më të kërkuar me lëndët e para me cilësi më të lartë. Të gjitha produktet janë zhvilluar në bashkëpunim me teknologët më të shquar evropianë dhe atletët më të mirë për të bërë efektivitetin e shtesave ushqyese.
  


Extrifit Kompania kaloi me sukses procesin e certifikimit dhe fitoi certifikatën ISO 22000: 2006. Standardi ISO 22000 është një autorizim ndërkombëtar dhe një standard i rëndësishëm për vlerësimin e organizatave që aplikojnë kërkesa specifike për sigurinë e ushqimit në të gjithë prodhimin e ushqimit/zinxhirin e furnizimit. Jo vetëm menaxhimi i kompanisë, respektimi i parimeve të HACCP, por edhe prezantimi i praktikave të tjera të sigurisë. Siç janë praktika e mirë e menaxhimit operacional, praktika e mirë agro kulturore, praktika e mirë veterinare, praktika e mirë e higjenës, praktika e mirë e shpërndarjes, praktika e mirë e kanalizimeve etj. Duke e fituar këtë certifikatë Extrifit Mund të garantohet që produktet e tyre janë të sigurta dhe me cilësi të lartë.

Extrifit Kompania gjithashtu ka një çertifikatë HACCP - një program për parandalimin e mbrojtjes së cilësisë dhe të cilësisë së ushqimit. Ai siguron metodat sistemike bujqësore dhe analizën e proceseve të prodhimit të ushqimit, tregon të gjitha rreziqet etj. HACCP bazohet në Kodin Alimmonarius, i cili u krijua nga Kombet e Bashkuara dhe Organizata Botërore e Shëndetit për Ushqim dhe Bujqësi.

Customer Reviews

Based on 11 reviews
91%
(10)
9%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
T
Tomas Gaidamavičius (Vilnius, LT)

Puikus produktas ir tikrai veikia

A
Aidas Lukosevicius (Vilnius, LT)
Šaunu

Labai geras

E
EGLĖ VAITKUTĖ (Šilutė, LT)

Creatine Ethyl Ester - CEE (250 kapsulių)

M
Marius Montvila (Jonava, LT)
Šaunūs produktai!

Pirkausi dauk prodūktu ir visada atitiko kainos ir produkto lūkesčius...

R
Remigijus Vitkauskas (Kaunas, LT)

Creatine Ethyl Ester - CEE (250 kapsulių)


Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods