Levrone Anabolike shkurton 30 pako

Kevin Levrone Signature

  • €36.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
  • Ruaj €8.00
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 0!
Aksionet do të plotësohen pas

Levrone Anabolike shkurton 30 pako

 

Pesha neto: 30 pako (1 paketë 200 mg)

Konsumi:  Konsumoni përmbajtjen e një qese me ushqim.Pini shumë ujë.

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

KUJDES: Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Shtojcat ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësues i dietës së ndryshme dhe të ekuilibruar. Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërës shtesë. Mos konsumoni alkool. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. Nëse jeni duke marrë ilaçe, duhet të konsultoheni me mjekun tuaj përpara se të merrni produktin. Mund të përmbajë arra. Konsumatorët nuk duhet të konsumojnë më shumë se 300 mg EGCG në ditë.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Distributori: UAB Z-Freeats.

Përbërje

Përbërësit: Ekstraktet e gjetheve të çajit jeshil kompleks [45% EGCG, 90% polifenol, 40% kafeinë] (Camellia sinensis (L.) kuntze), veshja e kapsulës së bardhë [Ngjyra (E171), xhelatina], guaska e kapsulës së xhelatinës, Shelli i mbushjes (E460 (E460 (E460 (E460 (E460 (E460 (E460 (E460 (E460 (E460 (E460 (E460 (E460 (E460 (E460 (E460 (E460 (E460 E460 (i)), ekstrakti i rrënjës së luleradhiqeve (Web Taraxacum Officinale), L-Atirozina, Ekstrakt Gotu Kola Leaf (Centella Asiatica (L.) Urban), Koline Bitartrate, Pektin Apple, Withania Somnifera ekstrakt (2.5 % meanolids) (Withania Somnifera (L.)), Ekstrakt rrënjësor i xhenxhefilit (5% xhenxhefil) (Zingiber officinale Rosc.), Uve Urs ekstrakt rrënjësor (Arctostaphylos uva-uva-uvsi L.), Ekstrakt i gjetheve të bashkëshortit Yerba (Ilex Paraguariensis A. St.-Hil .), niseshte, arra cola (farë) ekstrakt (cola acuminate (p.beauv.) Schott et endl), guaskë kapsulë e kuqe [ujë, xhelatinë, ngjyra (E171, E122 - mund të ndikojnë negativisht në aktivitetin e fëmijëve dhe të vëmendjes) ekstrakt rrënjësor ( Urtica dioica L.), peshku fosfatidylserine, ekstrakti i farës së hakerit psilio (Plantago afra L.), kafeina anhidër, ekstrakti i gjetheve të ullirit (Olea europaea L.), ekstrakti i farës guarana (22% ca_ine) ekstrakt i gjetheve të çajit të zi (20%). Theaflavins (Camellia sinensis (L.) Kuntze), Ekstrakt rrënjësor Panax Ginseng (Panax Ginseng Ca Mey.), Ekstrakt i frutave të grejpfrut (Citrus paradisi MacFad.), Fasule kafeje të gjelbërta (50% ACG) (Coffea Arabica L.), Bacopa Monnieri Ekstrakt bimor (Bacopa Monnieri (L.) Wettst.), Ekstrakt i lëvores së kanellës (Cinnamomum verum J.presl.), Ekstrakt Burd (Arctium Lappa L.), Ekstrakt i Farërave të Selinos (Apium Graveolens L.) Ekstrakt (Juniperus communits L.) , Kuercetin, ekstrakti rrënjësor i xhensen siberian (Eleutherococcus senticosus (Rupr. Et maxim.) Maksim), ekstrakt i farës së zoti (95 % piperin) (Piper nigrum l.).), Ekstrakt frutash piper Cayenne (1 % Capsaicin) (Capsicum annuum L .), Rritja e vëllimit (E341), rregullatorët ngjitës (E551, E470B).

Madhësia e porcionit: 1 qese
Pjesë në një enë: 30
Shuma: 1 pako
Ekstrakti i arrave të kola (farës) 150 mg
Kafeinë 91.6 mg
Ekstrakt i farës Guarana (22% e kafeinës) 77 mg (16.9 mg)
Ekstrakt frutash grejpfrut 75 mg
Ekstrakti i rrënjës së Panax Ginseng 75 mg
Ekstrakt i rrënjës së xhensen siberian 24 mg
Kompleks tretës 610 mg
 Pektin me mollë 225 mg
 Ekstrakt i farës së guaskës psyllium 100 mg
 Ekstrakt i gjetheve të ullirit 80 mg
 Ekstrakt i fasules së kafesë së gjelbër (50% ACG) 60 mg (30 mg)
 Ekstrakt i lëvores së kanellës 50 mg
 Ekstrakt i farës së Piper Nigrum (95% Piperine) 10 mg (9.5 mg)
 Ekstrakti i gjetheve Salvia oficerinalis 5 mg
 Ekstrakti i frutave të piperit Cayenne (1% capsaicin) 5 mg (0.05 mg)
Kompleksi i çajit jeshil dhe të zi 913.8 mg
 Një kompleks i ekstrakteve të gjetheve të çajit jeshil 838.8 mg
 Ekstrakti i gjetheve të çajit jeshil (45% EGCG) 310 mg (139.5 mg)
 Ekstrakti i gjetheve të çajit jeshil (90% polifenole) 300 mg (270 mg)
 Ekstrakti i gjetheve të çajit jeshil (40% e kafeinës) 228.8 mg (91.5 mg)
Ekstrakt i gjetheve të çajit të zi (20% çajflavinë) 75 mg (15 mg)
Një kompleks i diuretikëve natyrorë 1103 mg
 Ekstrakt rrënjësor i luleradhiqeve 300 mg
Ekstrakt i rrënjës së xhenxhefilit (5% xhenxhefil) 220 mg (11 mg)
Ekstrakti i rrënjës së Uve Uri 200 mg
Ekstrakt rrënjës së hithrës 100 mg
Ekstrakti i gjetheve të mate në Yerba 182.9 mg
Ekstrakt i rrënjës së varrosjes 25 mg
Ekstrakt i farës selino 25 mg
Frutat e Berry Juniper 25 mg
Quercetin 25 mg
Kompleks adaptogen 1068 mg
Rozinë 245 mg
Ekstrakt i gjetheve GOTU KOLA 225 mg
Bitartrat choline 225 mg
nga të cilat Choline 92.3 mg
Ekstrakt rrënjësor Withania somnifera (2.5% withanolids) 223 mg (5.6 mg)
Fosfatidylserin 100 mg
Ekstrakti bimor bacopa monnieri 50 mg

 

Rreth Prodhuesit

Kevin Levrone është një bodybuilder profesionist i IFBB Pro League dhe konsiderohet një nga atletët më karizmatikë dhe të talentuar të të gjitha kohërave.

Në vitin 2016, LeVrone, në moshën 52 vjeç, u fut me guxim në një z. Skena e Olimpisë për të garuar me veten tuaj dhe për të provuar se është akoma e aftë të luftojë gjeneratën e ardhshme. Misioni i tij kryesor është të frymëzojë dhe të emocionojë botën përreth tij.

Në moshë të re, LeVrone u frymëzua të ishte më i miri, dhe fuqia dhe vendosmëria e tij përfundimisht e çuan atë në kulmin e bodybuilding profesional.

Ndër shumë çmime dhe arritjet e Kevin janë pjesëmarrja në garat e mëdha 68 NPC në të gjithë botën IFBB Pro League Prover. Deri më tani, LeVrone ka një nga rekordet më të mira në historinë e bodybuilding profesional, duke fituar 23 profesionistë gjatë karrierës së tij. Gjithmonë duke dëshiruar të përfitojë nga mundësitë e reja dhe të pranojë sfida të reja, LeVrone ka filluar një aktor interesant dhe karrierë muzikore dhe ende shkruan dhe kryen muzikën e tij për fansat e tij të adhurueshëm.

Për dallim nga shumica e bashkëmoshatarëve të tij që bënë një pushim pas konkursit amerikan, LeVrone nuk përmendet - ai është një nga disa bodybuilders profesionistë të IFBB, të cilët nuk janë të përfshirë pa u lodhur në Evropë, ku ai fitoi shumicën e garave të tij. Sot, Levrone ka shumë ndjekës në të gjithë botën, dhe tifozët e tij të dashur zënë një vend të veçantë në zemrën e tij.

Gjatë dy viteve të fundit, shtesat e serive të nënshkrimeve LeVrone janë bërë të njohura në të gjithë Evropën dhe janë duke u zgjeruar me shpejtësi në shumë pjesë të botës.

Shtojcat LeVrone janë një grup i formulave më të përparuara të bazuara në efikasitet të krijuara duke përdorur përbërësit më të mirë dhe në përputhje me standardet më të rrepta të kontrollit të cilësisë. Levron ishte i vendosur të krijonte një linjë produkti për këdo që dëshiron të krijojë forcë legjendare, muskuj, qëndrueshmëri dhe të arrijë formën më të lartë të mundshme fizike dhe nivelin e estetikës fizike.

Shqyrtimet e klientëve

Bazuar në 1 rishikim
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Arvydas Laužadis (Vilnius, LT)

LEVRONE Anabolic Cuts 30 pako


Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods