Levrone Anabolic EAA 195 g.

Kevin Levrone Signature

  • €22.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 1!

Levrone Anabolic EAA
(Ushqim me ëmbëlsues)
 

Pesha neto:195 g.

Levrone anabolic eaa është eUshqimet që përmbajnë aminoacide vagale për restaurimin e muskujve pas stërvitjeve intensive. EAA është një aminoacide e domosdoshme që nuk prodhojnë trupin dhe duhet të merren me ushqim.

Konsumi: Përzierje ~ 1 Shërbim (6.5 g) EAA me 250 ml ujë të ftohtë. Merrni 1-2 shërbime në ditë, një duke shërbyer midis vakteve dhe një para shtratit. Pini 1 duke shërbyer para, gjatë ose pas stërvitjes gjatë ditëve të trajnimit. PërProdukti i paketuar mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

KUJDES:  Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërje të materialeve. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme. Jo i ngrirë. Produkti në paketë lehtëson dozën, por nuk garanton dozën e saktë. Këshillohet të përdorni peshore për të matur sasinë e saktë. Nëse jeni duke marrë ilaçe, duhet të konsultoheni me mjekun tuaj përpara se të merrni produktin.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Distributori: UAB Z-Freeats.

Përbërje

Përbërësit:njëMatrix Mino (L-leucina, L-L-lisin HCl, L-Penilalanine, L-Valin, L-Treonini, L-Izoleucine, L-Methionine, L-Histidine, L-Triptophan), Inulin (nga Chicory), Acid (Lemon acidi), ëmbëlsues (supralozë), aromat.

Madhësia e porcionit: ~ 1 lugë (6.5 g)
Pjesë në një enë: 30 (195 g)

Përbërës në 1 matës dhe 2 matës 6.5 g 13 g
BCAA 1878 mg 3756 mg
 L-leucin 918 mg 1836 mg
 L-izoleucinë 442 mg 884 mg
 L-Valin 518 mg 1036 mg
L-lizin HCl 888 mg 1776 mg
 Nga të cilat l-lizin 711 mg 1422 mg
L-metioninë 432 mg 864 mg
H-histidine 319 mg 638 mg
L-fenilalaninë 751 mg 1502 mg
L-Treonine 466 mg 932 mg
L-riptofan 117 mg 234 mg


Rreth Prodhuesit

Kevin Levrone është një bodybuilder profesionist i IFBB Pro League dhe konsiderohet një nga atletët më karizmatikë dhe të talentuar të të gjitha kohërave.

Në vitin 2016, LeVrone, në moshën 52 vjeç, u fut me guxim në një z. Skena e Olimpisë për të garuar me veten tuaj dhe për të provuar se është akoma e aftë të luftojë gjeneratën e ardhshme. Misioni i tij kryesor është të frymëzojë dhe të emocionojë botën përreth tij.

Në moshë të re, LeVrone u frymëzua të ishte më i miri, dhe fuqia dhe vendosmëria e tij përfundimisht e çuan atë në kulmin e bodybuilding profesional.

Ndër shumë çmime dhe arritjet e Kevin janë pjesëmarrja në garat e mëdha 68 NPC në të gjithë botën IFBB Pro League Prover. Deri më tani, LeVrone ka një nga rekordet më të mira në historinë e bodybuilding profesional, duke fituar 23 profesionistë gjatë karrierës së tij. Gjithmonë duke dëshiruar të përfitojë nga mundësitë e reja dhe të pranojë sfida të reja, LeVrone ka filluar një aktor interesant dhe karrierë muzikore dhe ende shkruan dhe kryen muzikën e tij për fansat e tij të adhurueshëm.

Për dallim nga shumica e bashkëmoshatarëve të tij që bënë një pushim pas konkursit amerikan, LeVrone nuk përmendet - ai është një nga disa bodybuilders profesionistë të IFBB, të cilët nuk janë të përfshirë pa u lodhur në Evropë, ku ai fitoi shumicën e garave të tij. Sot, Levrone ka shumë ndjekës në të gjithë botën, dhe tifozët e tij të dashur zënë një vend të veçantë në zemrën e tij.

Gjatë dy viteve të fundit, shtesat e serive të nënshkrimeve LeVrone janë bërë të njohura në të gjithë Evropën dhe janë duke u zgjeruar me shpejtësi në shumë pjesë të botës.

Shtojcat LeVrone janë një grup i formulave më të përparuara të bazuara në efikasitet të krijuara duke përdorur përbërësit më të mirë dhe në përputhje me standardet më të rrepta të kontrollit të cilësisë. Levron ishte i vendosur të krijonte një linjë produkti për këdo që dëshiron të krijojë forcë legjendare, muskuj, qëndrueshmëri dhe të arrijë formën më të lartë të mundshme fizike dhe nivelin e estetikës fizike.

Shqyrtimet e klientit

Bëhu i pari që shkruaj një përmbledhje
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods