LEVRONE Gold Kreatine 300 g

Kevin Levrone Signature

  • €23.50
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 9!

Kreatinë e artë LEVRONE
(Produkt ushqimor me ëmbëlsues)
 

Pesha neto:300 gr.

Për plotësimin e dietës me kreatinë, rekomandohet për të rriturit që kryejnë ushtrime me intensitet të lartë.Kreatina rrit performancën fizike gjatë ushtrimeve të qëndrueshme afatshkurtëra me intensitet të lartë dhe efektet e dobishme arrihen me një konsum ditor prej 3 g kreatinë.Vitamina B6 ndihmon në ruajtjen e funksionit normal të sistemit imunitar dhe ndihmon në uljen e lodhjes dhe lodhjes

Përdorimi: në varësi të peshës trupore, përzieni ~1 lugë (5 g) me 150 - 200 ml ujë të konsumuar para dhe pas stërvitjes. Dy herë në ditë në ditët jo-stërvitore. Pini 1 porcion afërsisht 20 minuta para stërvitjes. Meprodukti i paketuar mund të ruhet në një vend të thatë në një temperaturë prej 5°С - 30°С. Mbroni nga drita. Pas hapjes së paketimit, konsumohet brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SeriaMë e mira më parë: shih në paketë.

Paralajmërim:  Paralajmërime: Mos e përdorni nëse jeni alergjik ndaj ndonjërit prej përbërësve të produktit. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Suplementet mund të shkaktojnë shtim në peshë. Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim për një dietë të larmishme. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme. Mos e përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve të vegjël.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Poloni

Distributor: UAB "Z-PROJECTS".

Përbërja

Përbërësit: Kreatinë monohidrat, vitaminë B6 (piridoksinë hidroklorur).

Sasia e servirjes ~ 1 lugë (5 g) Shërbim për paketim: 60  
Sasia për shërbim 5 g
Kreatinë monohidrat 5 g
prej të cilave kreatinë 4.4 g
Vitamina B6 1.4 mg (100%)*

* %RMV - Vlera ushqyese e referencës

Rreth prodhuesit

Kevin Levrone është një bodybuilder profesionist i IFBB Pro League dhe konsiderohet si një nga atletët më karizmatikë dhe më të talentuar të të gjitha kohërave.

Në vitin 2016, në moshën 52-vjeçare, Levrone hyri me guxim në prestigjiozin z. Olympia skenë, për të konkurruar me veten dhe për të provuar se është ende i aftë të luftojë kundër përfaqësuesve të brezit të ri. Misioni i tij kryesor është të frymëzojë dhe emocionojë botën përreth tij.

Në një moshë të re, Levrone u frymëzua të ishte më i miri, dhe dëshira dhe vendosmëria e tij përfundimisht e çuan atë në kulmin e bodybuilding profesional.

Midis shumë çmimeve dhe arritjeve të Kevinit është konkurrimi në 68 gara profesionale të NPC Worldwide IFBB Pro League. Deri më sot, Levrone ka një nga rekordet më të mira të përgjithshme në historinë e bodybuilding profesionist, duke fituar 23 gara profesionale gjatë karrierës së tij. Gjithmonë i gatshëm për të marrë mundësi të reja dhe për të marrë sfida të reja, Levrone filloi një karrierë emocionuese aktrimi dhe muzikore dhe vazhdon të shkruajë dhe interpretojë muzikën e tij për fansat e tij adhurues.

Ndryshe nga shumica e bashkëmoshatarëve të tij që bënë një pushim pas garave në Amerikë, Levrone nuk pushoi, ai është një nga të paktët bodybuilders profesionistë amerikanë të IFBB që garon pa u lodhur në të gjithë Evropën, ku ka fituar shumicën e garave të tij. Sot, Levrone ka një ndjekës të madh në mbarë botën dhe fansat e tij të dashur zënë një vend të veçantë në zemrën e tij.

Gjatë dy viteve të fundit, linja e suplementeve ushqyese të Serisë Signature Levrone është bërë e njohur në të gjithë Evropën dhe është zgjeruar me shpejtësi në shumë vende të botës.

Suplementet Levrone janë një koleksion i formulave më të avancuara të bazuara në performancë të krijuar duke përdorur përbërësit më të mirë dhe standardet më të rrepta të kontrollit të cilësisë. Levrone ishte e vendosur të krijonte një linjë produktesh për këdo që kërkon të ndërtojë forcë, muskuj, qëndrueshmëri legjendare dhe të arrijë nivelin më të lartë të mundshëm estetik të fitnesit dhe fizikut.

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
A
Aleksandras Sigariovas (Telšiai, LT)
Kreatinas Levron gold

Puikus produktas ,pavartosim,paziuresim.


Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods