LEVRONE Joint Support 450 g

Kevin Levrone Signature

  • €19.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 7!

Mbështetje e përbashkët e levronit
(Ushqim me ëmbëlsues)

Pesha neto: 450 g.

Produkti që plotëson dietën e kolagjenit të pasuruar me acid hialuronik, glukozaminë dhe vitaminë C. *Vitamina C kontribuon në formimin normal të kolagjenit për funksionin normal të kockave, kërc dhe lëkurës.

Konsumi: Përziej 15 g pluhur (~ 1 lugë) me 150-200 ml ujë. Merrni një shërbim në ditë. PërProdukti i paketuar mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

KUJDES:  Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërës shtesë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji. Shtojcat ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësues i dietës së ndryshme dhe të ekuilibruar. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Sulfati i kondroitinës i marrë nga fermentimi mikrobik dhe sulfacioni. Produkti në paketë lehtëson dozën, por nuk garanton dozën e saktë. Këshillohet të përdorni peshore për të matur sasinë e saktë. Shkundni mirë para përdorimit. Ky produkt shitet nga pesha, jo nga vëllimi. Pluhuri mund të depozitohet pak gjatë transportit dhe trajtimit, të cilat mund të ndikojnë në densitetin e pluhurit. Ky produkt përmban një pjesë, e matur saktësisht nga pesha.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Distributori: UAB Z-Freeats.

Përbërje

Përbërësit: Kolagjeni i hidrolizuar, metilsulfonilmetan (MSM), glukozamina sulfat KCl (ngakore ), kondroitin sulfat, vitaminë C (acid l-askorbik), pluhur frutash me trëndafila (Rosa Canina L.), Ekstrakt frutash Acelerola (Malpighia Glabra L.) i standardizuar. Deri në 25% vitaminë C, acidi hialuronik (hialuronat natriumi).

Madhësia e porcionit: Matës 1 1 Pjesë në një paketë: 30
Shuma gjithashtu 15 g
Kolagjen i hidrolizuar 8200 mg
Metilsulfonilmetan 2000 mg
Sulfat glukozaminë 1500 mg
nga të cilat glukozamina 900 mg
Sulfat kondroitin 1200 mg
Vitaminë C. 875 mg (1094 % RMV)
Pluhur frutash me trëndafila 625 mg
Ekstrakt frutash acerola 500 mg
nga të cilat vitamina c 125 mg (156 % RMV)
Acid hialuronik 100 mg

RMV - Vlera ushqyese e referencës

Rreth Prodhuesit

Kevin Levrone është një bodybuilder profesionist i IFBB Pro League dhe konsiderohet një nga atletët më karizmatikë dhe të talentuar të të gjitha kohërave.

Në vitin 2016, LeVrone, në moshën 52 vjeç, u fut me guxim në një z. Skena e Olimpisë për të garuar me veten tuaj dhe për të provuar se është akoma e aftë të luftojë gjeneratën e ardhshme. Misioni i tij kryesor është të frymëzojë dhe të emocionojë botën përreth tij.

Në moshë të re, LeVrone u frymëzua të ishte më i miri, dhe fuqia dhe vendosmëria e tij përfundimisht e çuan atë në kulmin e bodybuilding profesional.

Ndër shumë çmime dhe arritjet e Kevin janë pjesëmarrja në garat e mëdha 68 NPC në të gjithë botën IFBB Pro League Prover. Deri më tani, LeVrone ka një nga rekordet më të mira në historinë e bodybuilding profesional, duke fituar 23 profesionistë gjatë karrierës së tij. Gjithmonë duke dëshiruar të përfitojë nga mundësitë e reja dhe të pranojë sfida të reja, LeVrone ka filluar një aktor interesant dhe karrierë muzikore dhe ende shkruan dhe kryen muzikën e tij për fansat e tij të adhurueshëm.

Për dallim nga shumica e bashkëmoshatarëve të tij që bënë një pushim pas konkursit amerikan, LeVrone nuk përmendet - ai është një nga disa bodybuilders profesionistë të IFBB, të cilët nuk janë të përfshirë pa u lodhur në Evropë, ku ai fitoi shumicën e garave të tij. Sot, Levrone ka shumë ndjekës në të gjithë botën, dhe tifozët e tij të dashur zënë një vend të veçantë në zemrën e tij.

Gjatë dy viteve të fundit, shtesat e serive të nënshkrimeve LeVrone janë bërë të njohura në të gjithë Evropën dhe janë duke u zgjeruar me shpejtësi në shumë pjesë të botës.

Shtojcat LeVrone janë një grup i formulave më të përparuara të bazuara në efikasitet të krijuara duke përdorur përbërësit më të mirë dhe në përputhje me standardet më të rrepta të kontrollit të cilësisë. Levron ishte i vendosur të krijonte një linjë produkti për këdo që dëshiron të krijojë forcë legjendare, muskuj, qëndrueshmëri dhe të arrijë formën më të lartë të mundshme fizike dhe nivelin e estetikës fizike.

Shqyrtimet e klientit

Bëhu i pari që shkruaj një përmbledhje
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods