Napalm® Leaa 9 240 g

Napalm® Leaa 9 240 g

Fitness Authority

  • €19.00
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 12!

Napalm® Leaa 9
(Ushqim me ëmbëlsues)
Përmban kafeinë (200 mg / madhësi të porcionit 8.75 g; 400 mg / pjesë ditore 17.5 g).Nuk rekomandohet për fëmijë dhe gra shtatzëna

 

Pesha neto: 240 g.

Produkt i ngjashëm me pluhurin që përmban agrulin malaate, beta-alaninë, betaine dhe ekstrakte bimore për të rriturit aktivë fizikisht.

Konsumi:  Pluhuri 1 matës (8.75 g) Përzierje me 300 ml ujë. Pini 2 shërbime në ditë (para stërvitjes).

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

KUJDES: Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërje të produktit. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Shtojcat ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësues për ushqimin e ndryshëm. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Mos i kaloni 400 mg kafeinë në ditë nga të gjitha burimet. Mos konsumoni alkool. Nëse jeni duke marrë ilaçe, duhet të konsultoheni me mjekun tuaj përpara se të merrni produktin. Produkti në paketë lehtëson dozën, por nuk garanton dozën e saktë. Këshillohet të përdorni peshore për të matur sasinë e saktë. Shkundni mirë para përdorimit. Ky produkt shitet nga pesha, jo nga vëllimi. Pluhuri mund të depozitohet pak gjatë transportit dhe trajtimit, të cilat mund të ndikojnë në densitetin e pluhurit.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Distributori: UAB Z-Freeats.

Përbërje

Përbërësit: Malarati i citrulinës, beta-alanina, betaine anhidër, stabilizuesi (gliceroni monostea aarat), aromatizues, kontroll ngjitës (E551), rregullator i aciditetit (E500 (II)), choline biartrat, L-autosine, koafinë anhidër. [Ekstrakt i gjetheve Bacopa Monnieri (Bacopa monnieri (L.) Wettst; 50% e bacozideve), ekstrakt rrënjësor Ashwagandha (Withania somnifera(L.); 1.5% me glikozide meanolid), ekstrakt gjethe ginkgo (Xhinxh (L.); 24% glikozide flavonoide), ekstrakt rrënjësor Rhodiola rosea (Rhodiola Rosea (L.); 3% rosavins, 1% salidrozides), ekstrakt frutash piper nigrum (Piper nigrum (L.); 95% piperinë), ekstrakt frutash me piper me kaju (Capsicum annuum (L.); 10% capsaicin)], glukuronolakton, niacinë (acid nikotinik), vitaminë B6 (hidroklorur piridoksine), kripë, koncentrat i lëngut të panxharit të kuq1,2,4,5,6 , ëmbëlsuesit (acesulfam k, sucalose, glikozidet steviol nga stevia), ngjyrosja/s ((e160a)2,3,4 . (E104)3 . (E132)7 ].E104: Mund të ndikojë negativisht në aktivitetin dhe vëmendjen e fëmijëve.

Shijet: litiumi1 , fruti i Dragoit2 , mango-citrus3 , qershi-cirin4 , rrushi5 , Shalqiri i thartë6 , mjedrat blu7 . 

Madhësia e porcionit: 1 kovë (8.75 g)
Pjesë në një paketë: 40
Përbërje 8.75 g 17.5 g
Malarat i agrulinës 3000 mg 6000 mg
 nga të cilat Citrulin 2000 mg 4000 mg
Beta-alaninë 1600 mg 3200 mg
Betainë 750 mg 1500 mg
Gliceri monostearate 750 mg 1500 mg
Bitartrat choline 275 mg 550 mg
 nga të cilat Choline 113 mg 226 mg
Rozinë 250 mg 500 mg
Kafeinë 200 mg 400 mg
Ekstrakt i gjetheve Bacopa Monnieri (50% Bakosid) 60 mg (30 mg) 120 mg (60 mg)
Glukuronolakton 50 mg 100 mg
Ekstrakt i rrënjës së Ashwagandha (1.5% me glikozide meanolid) 50 mg (0.75 mg) 100 mg (1.5 mg)
Ekstrakti i gjetheve Ginkgo biloba (24% glikozide flavonoide) 40 mg (9.6 mg) 80 mg (19.2 mg)
Niacin 32 mg jo (200 % RMV) 64 mg jo (400 % RMV)
Ekstrakt i rrënjës Rhodiola Rosea (3% rosavin; 1% salidrozides) 25 mg (0.75 mg; 0.25 mg) 50 mg (1.5 mg; 0.5 mg)
Vitamina B6 9 mg (643 % RMV) 18 mg (1286 % RMV)
Ekstrakt frutash Piper Nigrum (95% Piperine) 2.5 mg (2,38 mg) 5 mg (4.75 mg)
Ekstrakti i frutave të piperit Cayenne (10% capsaicin) 2.5 mg (0.25 mg) 5 mg (0,5 mg)

% RMV - Vlera ushqyese referuese

Rreth Prodhuesit

FA Nutrition Polake Suplements Marka e krijuar për të gjitha disiplinat për atletët, si ekipe ashtu edhe individuale. Formulat bashkëkohore u krijuan për rezultatet më të mira. Marka ka promovuar sportin dhe stilin e jetës së shëndetshme për shumë vite, bazuar në produkte të sigurta dhe efektive.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods