Rinkinys cholesterolio mažininui FEN Omega 3 120 kaps. + FEN Lipo Burner 120 kaps - FEN papildai sportui

Vendosni për uljen e kolesterolit FEN Omega 3 120 Kapse. + FEN Lipo Burner 120 Caps

FEN - Sport Nutrition

  • €29.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
  • Ruaj €6.00
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 246!

FEN Omega 3 33/22 + FEN Lipo Burner
 (Në shtesat dietike)


Peshë neto FEN Omega 3: 120 Kaps. (1 kapele. - 1400 mg) 

Peshë neto FEN Lipo Burner: 120 Kaps. (1 kapsulë - 650 mg).

FEN Omega 3 33/22 Kapsulat e buta të xhelit përmbajnë vaj peshku me cilësi më të lartë dhe ato janë perfekte për ata që kërkojnë shtesa jashtëzakonisht të forta Omega 3. Me 330 mg acid eikosapentaeno (EPA) dhe 220 mg acid doktorzahexaenic (DHR), mund të jeni i sigurt që i siguroni trupit tuaj ushqimin më të mirë të mundshëm.

Acidet yndyrore Omega 3 janë acide yndyrore thelbësore që trupi nuk mund të prodhojë dhe duhet të merret me ushqim.FEN Omega 3 33/22 ndryshon nga shumë shtesa të shëndetshme të yndyrës sot në treg sepse përdor teknologjinë më të fundit, të përparuar të pastrimit dhe përqendrimit. Ekzistojnë disa lloje të acideve yndyrore omega-3, dy prej të cilave janë më të rëndësishmet (EPA dhe DHR) gjenden kryesisht në peshq të caktuar. Çdo ditë është e nevojshme nga një raport i ekuilibruar i EPA -së adekuate me DHR për të qenë:

  • Mbahen aktivitetet e mira të trurit dhe të kujtesës;
  • Sistemi kardiovaskular;
  • Të zvogëlojë sasinë e triglicerideve dhe serumit të triglicerideve;
  • Ulja e dhimbjes që shoqërohet me artritin tek të rriturit;
  • Mund të zvogëlojë rrezikun e vdekjes nga sulmi në zemër dhe goditja në tru, të rregullojë rrahjet e zemrës,
  • Ulni rrezikun e anemisë, aterosklerozës.

FEN Lipo Burner - It'sshtë një mjet i shkëlqyeshëm për kontrollin e peshës për ata që duan të kenë një vakt të shijshëm. Produkti është bërë duke kombinuar tre materiale natyrore thelbësore. Chitosan është bërë nga gaforret e detit të kuq dhe predha breshke. Kur lidhen me chitosan, yndyra nuk mund të zhytet më dhe për këtë arsye hiqet nga zorra. Në këtë mënyrë, chitosan përdoret në kombinim me ushqimet që përmbajnë yndyrë dhe zvogëlon thithjen e yndyrës. Ai gjithashtu mban kolesterolin e kërkuar të gjakut. HCA mbron karbohidratet në yndyrë. Dhe kromi i bashkangjitur rregullon sheqerin në gjak, kështu që ju do të dëshironi më pak ëmbëlsira. Chitosan së bashku me HCA mund të ndihmojnë me sukses uljen e kolesterolit të keq të LDL.

Konsumi FEN Omega 3: Merrni 1 kapsulë në mëngjes dhe 1 kapsulë në mbrëmje si një shtesë dietike, me një gotë ujë.

Konsumi FEN Lipo Burner: Si një shtesë dietike, merrni 2 kapsula për 20 minuta. Para se të hani, të pini një gotë ujë

Përdorni sipas udhëzimeve dhe/ose programeve speciale të ushqimit të një atleti.Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni! Personat nën 18 vjeç nuk duhet të përdoren. Shtesa dietike nuk mund të përdoret si zëvendësues i ushqimit!

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

Prodhuesi: Mega Pro Nutrition S.R.O., Republika Czecheke.

Distributori: UAB Z-Freeats.

Përbërje

Përbërje FEN Omega 3: Vaji i peshkut me acide yndyrore omega 3 në formën e etilit etil (18 % EPA =Acidi eikosapentaenic, 12 % DHA = acidi doKozahexaenic), uji i demineralizuar, kapsula e butë xhel xhel, xhelatina e bagëtive, glicerina, vitamina E (DL-alfa-toocopherol acetate).

Përbërës në 1 kapsulë

Vaj peshku 1000 mg

-KU omega 3 acide yndyrore 500 mg

-of cila EPA 330 mg

- nga të cilat DHA 220 mg

Vitamina E 2.25 mg (18 % RMV)

 *RMV - Vlera ushqyese referuese. Referencë për konsumin e mesëm të të rriturve (8400 kJ/2000 kcal)

Përbërës FEN Lipo Burner: Ekstrakt frutash Garccinia (HCA), chitosan, kapsulë xhelatine, rregullator i sëmundjes Kripë magnezi i yndyrës, fosfat i kalciumit rregullues të acidit, poinicotinate kromi.

Përbërësit në 1 kapsulë dhe pjesë (2 kapsula)

Ekstrakt frutash samogitian

 250 mg / 500 mg

Chitosan

250 mg / 500 mg

Krom

50 μg / 125 % / 100 µg / 250 %

 *Rmv -Vlera ushqyese referuese.

Rreth Prodhuesit

Marka e parë profesionale e shtesave dietike lituaneze filloi në vitin 2012 FEN Sport Nutriton, në të njëjtin vit, dy të parat u shfaqën në treg FEN sport nutrition shtesa. Gama e zgjeruar e shtesave ushqyese aktualisht është 42 produkte, të cilat tashmë janë përdorur gjerësisht nga atletët dhe njerëzit që kujdesen për shëndetin e tyre.

FEN Sport Nutriton është një linjë profesionale e shtesave ushqyese për sportin dhe stilin e jetës aktive. FEN Shtesa dietike me bazë lituanisht sportive për markën sportive në bashkëpunim me atletët profesionistë dhe teknologët më të mirë çeke, të cilat zgjidhen me shumë kujdes nga lëndët e para evropiane me cilësi më të lartë dhe gjenerojnë gjeneratë të re të shtesave me cilësi të lartë dhe efektive ushqyese dhe ushqime të specializuara për atlete dhe njerëz të shëndetshëm të jetesës.

Linja e produktit përbëhet nga kokteje proteinike dhe karbohidrate, aminoacide, promovues të testosteronit, vitamina, minerale, djegie të yndyrës, produkte të kujdesit të përbashkët, si dhe produkte shëndetësore.

Produktet prodhohen në Republikën Czecheke, një nga fabrikat më me përvojë, në bashkëpunim me teknologë profesionistë dhe atletë. FEN sport nutrition është sponsori kryesor i konkursit të organizuar nga bodybuilding Lituanisht, kështu që kjo markë është e njohur për njerëzit e interesuar për fitnesin ose ndërtimin e bodybuilding.

Në Prill 2017 FEN sport nutrition Linja e plotësuesit dietik u prezantua gjithashtu në ekspozitën më të madhe sportive të Evropës në Gjermani Fibo Power.

Shqyrtimet e klientit

Bëhu i pari që shkruaj një përmbledhje
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods