Sinteza e Ushqyerit Bërthamor Multi Creatine Kompleksi 300 G

Sinteza e Ushqyerit Bërthamor Multi Creatine Kompleksi 300 G

Nuclear Nutrition

  • €24.00
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 6!

Sinteza e Ushqyerit Bërthamor Kompleksi Multi Creatine
(Ushqim me ëmbëlsues)

 

Pesha neto:300 g.

Formula e përparuar e kreatinës me katër forma të ndryshme të kreatinës. Krijuar për të rriturit që kryejnë ushtrime me intensitet të lartë. Kreatina rrit kapacitetin fizik në një rresht gjatë ushtrimeve afatshkurtra, me intensitet të lartë. Efektet pozitive arrihen duke konsumuar 3 g kreatina çdo ditë.

Konsumi: Pluhuri 1 matës (5.7 g) i përzier me 150 ml ujë, pini para stërvitjes.

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

KUJDES: Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Shtojcat ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësues për ushqimin e ndryshëm. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme. Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërje të produktit. Mund të ketë arra, kikirikë, qumësht, fara susami. Me shtesa, shtimi në peshë mund të rritet. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Nëse jeni duke marrë ilaçe, duhet të konsultoheni me mjekun tuaj përpara se të merrni produktin. Produkti në paketë lehtëson dozën, por nuk garanton dozën e saktë. Këshillohet të përdorni peshore për të matur sasinë e saktë. Shkundni mirë para përdorimit. Ky produkt shitet nga pesha, jo nga vëllimi. Pluhuri mund të depozitohet pak gjatë transportit dhe trajtimit, të cilat mund të ndikojnë në densitetin e pluhurit. Ky produkt përmban një pjesë, e matur saktësisht nga pesha.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Distributori: UAB Z-Freeats.

Përbërje

Përbërësit: Matrica e kreatinës (monohidrati i kreatinës, malatet tri-kroato, chelate e kreatinës së magnezit, hidrokloruri i kreatinës), rregullimi i aciditetit (acidi citrik), koncentrati i lëngut të panxharit të kuq 2.3, 2.3,aromatik Materiale1,2,3,4,5,6,7 ,8,9,10 , aromatizues11 , kripë10 , rregullatori ngjitës (E551), koncentrati i lëngut të panxharit të kuq5,6,7,8,9 , përqendrimi i karotës së zezë3,10,11 . Ëmbëlsuesit (sucalose, acesulfam k), ngjyra [(e160a)1,2,4,5,8 . (E132)9 ]. 

Aromat: Mango-Creitrins1 , masazh frutash2 , Blackberry-Anananas3 , Portokalli-Krizë4 , agrumet-transcens5 , fruti i Dragoit6 , litium7 , ekzotike8 , mjedrat blu9 , rrushi10 , 11 Shalqiri i acidit.


Madhësia e porcionit: ~ 1 metër (5.7 g)
Pjesë në një paketë: 52

Përbërje 5.7 g
Matricë e kreatinës 5 g
Monohidrate kreatine 2000 mg
 nga të cilat kreatina 1758 mg
Tri-karate Malats 1500 mg
 nga të cilat kreatina 1119 mg
Kreatina e magnezit Chelate 1000 mg
 nga të cilat kreatina 910 mg
Hidroklorur kreatin 500 mg
 nga të cilat kreatina 390 mg


Rreth Prodhuesit

Ushqimi bërthamor është një linjë e shtesave ushqyese premium. Frutat e punës, përcaktimit, përkushtimit dhe përkushtimit pasionant të njerëzve. Ushqimi bërthamor ofron zgjidhjet më të mira që nuk kanë nevojë të plotësohen nga ndonjë gjë tjetër. Sido që të jenë qëllimet tuaja, ushqimi bërthamor do t'ju ndihmojë të fitoni një avantazh të frikshëm ndaj konkurrentëve. Zhvilluesit e produkteve, të bindur se ato do të përdoren për qëndrueshmëri, forcë dhe zhvillim të trupit në çdo moshë.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods