Pompa levrone shaaboom 385 g

Kevin Levrone Signature

  • €28.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 0!
Aksionet do të plotësohen pas

Pompë levrone shaaboom
(Ushqim me ëmbëlsues)
 

Pesha neto:385 g.

Konsumi: Në varësi të peshës së trupit tuaj, përzieni ~ 1 lugë (8.75 g) me 150 - 200 ml ujë ose kova ~ 2 (17.5 g) përzierje me 300 - 400 ml ujë. Pini 1 duke shërbyer rreth 20 minuta para stërvitjes.SUProdukti i paketuar mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Mbro nga drita. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

KUJDES:  Vetëm për të rriturit e shëndetshëm. Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërje të produktit. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mos i kaloni 400 mg kafeinë në ditë nga të gjitha burimet. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme. Mos konsumoni alkool. Jo i ngrirë. Produkti në paketë lehtëson dozën, por nuk garanton dozën e saktë. Këshillohet të përdorni peshore për të matur sasinë e saktë. Nëse jeni duke marrë ilaçe, duhet të konsultoheni me mjekun tuaj përpara se të merrni produktin.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Distributori: UAB Z-Freeats.

Përbërje

Përbërësit: Citrulin malarate, beta-alaninë, monohidrate kreatine, alfaketoglutarate l-arginine (AKG), rregullator i sëmundjes (silicë), kafeinë, niseshte orizi, lëngu i panxharit të kuq përqendrimi 4, aromat, ëmbëlsuesit, ëmbëlsuesit,) , ngjyra [E160A1,3,5 , (E133, e102*)2 ] *Mund të ndikojë negativisht në aktivitetin dhe vëmendjen e fëmijëve.

Aromat: Portokalli 1 , Mollë2 , Grusht frutash3 , Mjedër4 , Limona5.

Madhësia e porcionit: 133 kg ~ 1 kovë (8.75 g); > 133 kg ~ 2 kova (17.5 g)
Pjesë në një enë: ~ 44 (8.75 g); ~ 22 (17.5 g)

Përbërje (133 kg) 8.75 g (> 133 kg) 17.5 g
Citrulin Malats (nga i cili citrulin) 3000 mg (2000 mg) 6000 mg (4000 mg)
Beta-alaninë 2500 mg 5000 mg
Monohidrati i kreatinës (nga i cili kreatina) 1500 mg (1320 mg) 3000 mg (2640 mg)
L-arginine alfaketoglutarate (AKG) (nga e cila l-arginina) 1000 mg (700 mg) 2000 mg (1400 mg)
Kafeinë 200 mg 400 mg
Rreth Prodhuesit

Kevin Levrone është një bodybuilder profesionist i IFBB Pro League dhe konsiderohet një nga atletët më karizmatikë dhe të talentuar të të gjitha kohërave.

Në vitin 2016, LeVrone, në moshën 52 vjeç, u fut me guxim në një z. Skena e Olimpisë për të garuar me veten tuaj dhe për të provuar se është akoma e aftë të luftojë gjeneratën e ardhshme. Misioni i tij kryesor është të frymëzojë dhe të emocionojë botën përreth tij.

Në moshë të re, LeVrone u frymëzua të ishte më i miri, dhe fuqia dhe vendosmëria e tij përfundimisht e çuan atë në kulmin e bodybuilding profesional.

Ndër shumë çmime dhe arritjet e Kevin janë pjesëmarrja në garat e mëdha 68 NPC në të gjithë botën IFBB Pro League Prover. Deri më tani, LeVrone ka një nga rekordet më të mira në historinë e bodybuilding profesional, duke fituar 23 profesionistë gjatë karrierës së tij. Gjithmonë duke dëshiruar të përfitojë nga mundësitë e reja dhe të pranojë sfida të reja, LeVrone ka filluar një aktor interesant dhe karrierë muzikore dhe ende shkruan dhe kryen muzikën e tij për fansat e tij të adhurueshëm.

Për dallim nga shumica e bashkëmoshatarëve të tij që bënë një pushim pas konkursit amerikan, LeVrone nuk përmendet - ai është një nga disa bodybuilders profesionistë të IFBB, të cilët nuk janë të përfshirë pa u lodhur në Evropë, ku ai fitoi shumicën e garave të tij. Sot, Levrone ka shumë ndjekës në të gjithë botën, dhe tifozët e tij të dashur zënë një vend të veçantë në zemrën e tij.

Gjatë dy viteve të fundit, shtesat e serive të nënshkrimeve LeVrone janë bërë të njohura në të gjithë Evropën dhe janë duke u zgjeruar me shpejtësi në shumë pjesë të botës.

Shtojcat LeVrone janë një grup i formulave më të përparuara të bazuara në efikasitet të krijuara duke përdorur përbërësit më të mirë dhe në përputhje me standardet më të rrepta të kontrollit të cilësisë. Levron ishte i vendosur të krijonte një linjë produkti për këdo që dëshiron të krijojë forcë legjendare, muskuj, qëndrueshmëri dhe të arrijë formën më të lartë të mundshme fizike dhe nivelin e estetikës fizike.

Shqyrtimet e klientit

Bëhu i pari që shkruaj një përmbledhje
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods