Netepaus grimo Pro Tan kultūrizmo varžyboms rinkinys 2 vnt - FEN papildai sportui

Pro Tan Konkurrenca gjatë natës Ngjyra + Pro Tan Show Shine® Ultra-Light Postimi i Vajit

Pro Tan

  • €59.00
    çmimi i njësisë i tepërt 
  • Ruaj €4.80
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 25!

Një grup i përbërjes Pro Tan për Garat Bodybuilding 2 PC
Pro Tan Konkurrenca gjatë natës Ngjyra +Pro Tan Show Shine® Ultra-Light Postimi i Vajit

Peshë neto Pro Tan Ngjyra e Konkurrencës gjatë natës : 250 ml
Sasia neto Pro Tan Shine® Ultra-Light Vaj duke pozuar : 118 ml

 

Ngjyra e konkurrencës gjatë natës, formula më e fundit e përbërjes ju lejon të arrini një cirk të thellë, të errët, të gjatë, pas vetëm një -rrugë. Gjëja më e mirë është që përbërja juaj nuk do të funksionojë dhe turbullojë, dhe pas 5-7 ditësh, ajo gradualisht do të zhduket.

Karakteristikat dhe përfitimet:

  • Pa shirita
  • Aplikuar në mënyrë të barabartë
  • Thahet shpejt

Udhëzimet: Para përdorimit, rrahni mirë. Mos përdorni antiperspirant ose locion para se të filloni dhe të ripërdorni ngjyrën e konkursit gjatë natës gjatë natës. Aplikoni për lëkurën e pastër duke përdorur një sfungjer aplikuesi të bashkangjitur. Spërkatni drejtpërdrejt në sfungjerin e aplikuesit ose derdhni në një tas dhe zhytni sfungjerin derisa të ngopet. Në lëvizje më të lehta, fërkoni zonat e dëshiruara të trupit rreth linjave të flokëve, gjunjëve, bërrylave dhe kyçeve të këmbës. Do të merrni një cirk të menjëhershëm që do të errësohet ndjeshëm brenda 4-8 orëve. Lëreni të thahet për 5-10 minuta para kontaktit të drejtpërdrejtë me rrobat. Pas aplikimit, shmangni djersitjen ose kontaktoni me ujin. Përsëriteni një cirk të errët. Lani ngjyrën e tepërt të nesërmen në mëngjes për të nxjerrë në pah lyerjen natyrale. Shmangni aplikimin në sy, buzët ose mukozën. Mos spërkatni direkt në fytyrën tuaj. Spërkatni në duar, pastaj aplikoni në fytyrën tuaj. Lani duart pas përdorimit.

Shënim: Në varësi të errësirës së dëshiruar, ju mund të dëshironi ose nuk do të dëshironi të lani shtresën përfundimtare.

Errësira e trupit dhe numri i fundosjes varet nga sa i errët toni juaj natyral i lëkurës, sa e errët dëshironi të jeni dhe siOk lëkura juaj thith ngjyrën. Zakonisht, tonet e lehta dhe të mesme të lëkurës kanë nevojë për dy shtresa dhe një të errët. Ne ju rekomandojmë tre shtresa për bodybuilders. Nuk rekomandohet të mbuloni më shumë se dy shtresa brenda një dite. Në mënyrë ideale filloni procesin e fundosjes dy ditë para shfaqjes. 
Paralajmërim: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni hyrjen në sy. Shpëlajeni me ujë menjëherë kur syri është në sy. Përfundoni përdorimin nëse ndodh acarimi i lëkurës. Ky produkt nuk mbron nga dielli dhe nuk mbron nga djegia nga dielli. Efektet e përsëritura të lëkurës së pambrojtur gjatë rrezitjes mund të rrisin rrezikun e plakjes së lëkurës, kancerit të lëkurës dhe efekteve të tjera të dëmshme në lëkurë, edhe nëse nuk digjen. Mbajeni larg fëmijëve.

Përbërësit: Aqua (ujë / ujë), alkool izopropil, aceton, dihidrokiaceton, parfum (parfum), CI 19140 (e verdhë 5), CI 15985 (e verdhë
6), CI 16035 (Red 40), CI 42091 (BMonluene). , Geraniol, Linalool.

Dhe nënvizoni pamjen tuaj në dritë të ndritshme me pro tan show shine® ultra-dritë që pozon vaj

Kjo formulë ultra -dritë, e thatë e vajit është krijuar për t'ju dhënë shkëlqimin e përsosur të konkurrencës, ndërsa lëkura është e kushtëzuar dhe duket e shkëlqyeshme.

Dritat ekskluzivisht të nxehta, Shine Shine® thekson formën tuaj të vërtetë të muskujve, heq blinds të krijuara nga drita dhe lejon gjyqtarët të vlerësojnë gjithçka për të cilën keni punuar.

Shfaqja Shine® është e përkryer për bikini, ndërtimin e bodybuilding, palestër dhe palestër për rivalët, dhe gjithashtu mund të përdoret çdo ditë pas një dush ose banjë për të mbajtur lëkurën tuaj të shëndetshme dhe të gjallë.

Karakteristikat dhe përfitimet:

  • Krijuar ekskluzivisht për dritat e ndritshme
  • Ultra -dritë paraqet vajin
  • I bërë nga vajra natyralë
Erë: gëlqere tropikale mango

Udhëzimet: Spërkatni direkt në të gjithë trupin. Masazhoni në lëkurë. Kini kujdes që të vishni një kostum dhe / ose bikini.

KUJDES: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni hyrjen në sy. Shpëlajeni me ujë menjëherë kur syri është në sy. Përfundoni përdorimin nëse ndodh acarimi i lëkurës. Mbajeni larg fëmijëve.

Përbërësit: ciklometrike, Vitis vinifera (rrushi) Vaji i farës së farës, Vaji i Prunus amygdal Dulcis (bajamet e ëmbla), vaji i sojës së glicinës (sojës), Olea europaea (ulliri) Vajra frutash, Simmondsia chinennsis (jojoba), retin palmitate, Tocopheryl ayl.Shqyrtimet e klientit

Bëhu i pari që shkruaj një përmbledhje
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods