Super Hydro 80 Koktej proteina DH32 1000 g.

Extrifit - Sport Nutrition

  • €52.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 3!

Super Hydro 80 DH32 përmban koncentrat enzimatik të hidrolizuar të proteinës së hirrës me shkallën më të lartë të mundshme të hidrolizës DH 32 (që përmban 80.5 % aminoacide). Kjo proteinë e hidrolizuar (DH 32) mban sasinë më të lartë të fraksioneve natyrore të vlefshme të proteinave. Super Hydro 80 DH32 është një ëmbëlsues natyral nga bima Stevia. Proteina enzimatike e hidrolizuar e hirrës është burimi më i mirë i proteinës që mund të merrni sot! Isshtë një proteinë "para -split" me tretshmëri të shkëlqyeshme dhe thithje të shpejtë.

Sasia neto: 1000 g.

Konsumi: Varet nga pesha e trupit tuaj, aktiviteti sportiv dhe ushqimi. Ne rekomandojmë dozën ditore (2-3 kova) të ndarë në dy ose tre pjesë
Ky produkt përmban peptide të shkurtra që thithin shumë shpejt, kështu që ne ju rekomandojmë ta merrni atë pas një stërvitje dhe në mëngjes. Përzieni 1 kovë (30 g) me udhëheqës 150-200 ml ose qumësht të ligët.

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

Prodhuesi: Extrifit S.R.O., Republika Czecheke.

Shpërndarësi: UAB "Z-PROJECTS"

Përbërje

Përbërësit:Proteina enzimatike e hidrolizuar e hirrës me një shkallë të hidrolizës DH 32-100%super hidro 80 proteina DH32 (fraksion proteinash: beta-laktoglobulin 4%, alfa-laktoalbumin 9%, imunoglobulinat 1%, albumin 4%masa 500-1000 DA 17% , fraksioni i proteinave të hirrës së masës balte <500 da 65%), kakao jo -fat, aromë, glikozide steviol (ëmbëlsues nga bima stevia - origjinë natyrale), kënduar (ëmbëlsues).

Vlera ushqyese dhe e energjisë 100 g dhe një shërbim (30 g)

Vlerë e energjisë

386 kcal / 1623 kj

116 kcal /487 kJ

I trashë

7 g / 2.1 g

- yndyra e tyre e ngopur. acide

0.7 g / 0.2 g

Carbs

7.4 g / 2.2 g

- sheqeri i tyre

1.8 g / 0.5 g

Proteina

73 g /22 g

Kripë

0.18 g / 0.05 g

Fibër

1.1 g / 0.3 g

Përbërësit 100 g dhe në një pjesë (30 g)

L-alanine 3859 mg

1158 mg

L-fenilalanine 2596 mg

779 mg

L-Arginine 2191mg                               

657 mg

L-izoleucine 4544 mg                         

1363 mg

L-Cysteine ​​1921 mg                                

576 mg

L-leucine 8436 mg                                

2531 mg

L-GLYCIN 1526 mg                                                     

458 mg

L-Valin 4615 mg                              

1385 mg

L-Histidine 1458 mg                                                    

438 mg

L-PROLLIN 4556 mg                                           

1367 mg

Acidi l-aspartik 8612 mg                             

2584 mg

L-SERIN 4269 MG

1281 mg

Acidi glutamik 13776 mg

4133 mg

L-Treonini 5809 mg                                               

1743 mg

L-Lisine 7306 mg                                        

2192 mg

L-Tiptofan 1125 mg

337 mg

L-metioninë 1453 mg                                 

436 mg

L-tirosina 2453 mg

736 mg

Aminoacidet totale 80505 mg

24151 mg

BCAA totale 17595 mg

5279 mg

 

Rreth Prodhuesit
Extrifit ® Shtojcat e ushqimit u krijuan për atletët profesionistë. Qëllimi kryesor i kompanisë është të udhëheqë shtesat e tregut në treg, duke përmbushur edhe klientin më të kërkuar me lëndët e para me cilësi më të lartë. Të gjitha produktet janë zhvilluar në bashkëpunim me teknologët më të shquar evropianë dhe atletët më të mirë për të bërë efektivitetin e shtesave ushqyese.
  


Extrifit Kompania kaloi me sukses procesin e certifikimit dhe fitoi certifikatën ISO 22000: 2006. Standardi ISO 22000 është një autorizim ndërkombëtar dhe një standard i rëndësishëm për vlerësimin e organizatave që aplikojnë kërkesa specifike për sigurinë e ushqimit në të gjithë prodhimin e ushqimit/zinxhirin e furnizimit. Jo vetëm menaxhimi i kompanisë, respektimi i parimeve të HACCP, por edhe prezantimi i praktikave të tjera të sigurisë. Siç janë praktika e mirë e menaxhimit operacional, praktika e mirë agro kulturore, praktika e mirë veterinare, praktika e mirë e higjenës, praktika e mirë e shpërndarjes, praktika e mirë e kanalizimeve etj. Duke e fituar këtë certifikatë Extrifit Mund të garantohet që produktet e tyre janë të sigurta dhe me cilësi të lartë.

Extrifit Kompania gjithashtu ka një çertifikatë HACCP - një program për parandalimin e mbrojtjes së cilësisë dhe të cilësisë së ushqimit. Ai siguron metodat sistemike bujqësore dhe analizën e proceseve të prodhimit të ushqimit, tregon të gjitha rreziqet etj. HACCP bazohet në Kodin Alimmonarius, i cili u krijua nga Kombet e Bashkuara dhe Organizata Botërore e Shëndetit për Ushqim dhe Bujqësi.

Shqyrtimet e klientit

Bëhu i pari që shkruaj një përmbledhje
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods