Extrifit SHOT FATHERM 15 njësi x 90 ml (djegës yndyre)

Extrifit - Sport Nutrition

  • €33.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 5!

Extrifit Babarço ® 5000 mg
Ushqim Produkt me ëmbëlsues dhe kafeinë (205.2 mg në një pjesë, nuk rekomandohet fëmijë dhe gratë shtatzëna).

 

Pesha neto: 15 copë x 90 ml

Shot Fatherm® Djegia e dhjamit në nivelin më të lartë! Mundohuni të krahasoni me dikë tjetër. Jo i krahasueshëm! Vetëm Fatherm® Extrifit ofron një sasi kaq të madhe të përbërësve aktivë. Por vëmendje! Përbërësit ligjorë në doza ligjore. Extrifit Fatherm® është për ata që vijnë në palestër për të humbur yndyrën.

Konsumi:  Përdorni 10-20 minuta para një stërvitje ose në mëngjes, gjithmonë në stomak bosh. Shtë e mundur që të holloni 250 ml ujë. Për të marrë menjëherë  

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +

Kushtet e ruajtjes: Ruani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Hapja e paketës për të konsumuar menjëherë Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. Seriali Më e mira më parë: Shihni. në paketë. 

Prodhuesi: Extrifit S.R.O., Republika Czecheke.

Shpërndarësi: UAB "Z-PROJECTS"

Përbërje

Përbërësit: Uji, rregullatori i aciditetit: acidi citrik, shija, stabilizuesi: Xanthan, Garcinia Cambogia Ekstrakt, Aroma: Ketonet e Raspberry, Kafeina Anhidër, Ekstrakt rrënjës së Luleradhët, Ekstrakt Guarano, Ekstrakti i Bardhë i Tajlës, Yerba Matt, Preservatives: Sorbat i Patiumit dhe Sodium Benzoate, Sweeteners: Guarano, Ekstrakti i Bardhë i Tajit, Yerba Matt. Sukralozë, ekstrakt fucus vezikuloze (kafe) 10: 1, ekstrakt curcuma, ekstrakt auriues agrumesh, aromatizues: noringine, ekstrakt piper të zi, ekstrakt piper piper kayenne

Përbërja e një pjese prej 90 ml

Ekstrakt Garcinia Combogia (50% HCA)

250 mg /125 mg

Ketone me mjedër

150 mg

Kafeinë

150 mg

 Ekstrakt i rrënjës së luleradhiqeve (5% luleradhiqe)

100 mg / 5 mg

 Ekstrakt Guarana (kafeina natyrale 10 %)

 100 mg / 10 mg

 Ekstrakt çaji i bardhë (kafeina natyrale 4.2 %)

 100 mg / 4.2 mg

 Ekstrakt Mate Yerba (kafeina natyrale 1 %)

 100 mg / 1 mg

 Ekstrakt çaji jeshil (Kafeina natyrale 30 %)

 100 mg / 30 mg

 Ekstrakt i gjelbër kafeje (Kafeina natyrale 10 %)

 100 mg / 10 mg

 Ekstrakt i fshikëzës (leshterikë 1:10)

 50 mg

 Ekstrakti i kurkuminit (nga i cili curcumin)

 26.4 mg /25 mg

 Ekstrakt i frutave të limonit të përkeqësuar (95% sinfrin)

 21.10 mg / 20 mg

 Naringin

  20 mg

 Ekstrakt i piperit të zi (95% piper)

 5.3 mg / 5 mg

 Ekstrakt i piperit të kajut

 2.5 mg

 Kafeina totale: 

 205.2 mg

Rreth Prodhuesit
Extrifit ® Shtojcat e ushqimit u krijuan për atletët profesionistë. Qëllimi kryesor i kompanisë është të udhëheqë shtesat e tregut në treg, duke përmbushur edhe klientin më të kërkuar me lëndët e para me cilësi më të lartë. Të gjitha produktet janë zhvilluar në bashkëpunim me teknologët më të shquar evropianë dhe atletët më të mirë për të bërë efektivitetin e shtesave ushqyese. 
  


Extrifit Kompania kaloi me sukses procesin e certifikimit dhe fitoi certifikatën ISO 22000: 2006. Standardi ISO 22000 është një autorizim ndërkombëtar dhe një standard i rëndësishëm për standardin e vlerësuar për organizatat që aplikojnë kërkesa specifike për sigurinë ushqimore në të gjithë prodhimin e ushqimit/zinxhirin e furnizimit. Jo vetëm menaxhimi i kompanisë, respektimi i parimeve të HACCP, por edhe prezantimi i praktikave të tjera të sigurisë. Siç janë praktika e mirë e menaxhimit operacional, praktika e mirë agro kulturore, praktika e mirë veterinare, praktika e mirë e higjenës, praktika e mirë e shpërndarjes, praktika e mirë e kanalizimeve etj. Duke e fituar këtë certifikatë Extrifit Mund të garantojë që produktet e tyre janë të sigurta dhe me cilësi.

Extrifit Kompania gjithashtu ka një çertifikatë HACCP - një program për parandalimin e mbrojtjes së cilësisë dhe të cilësisë së ushqimit. Ai siguron metodat sistemike bujqësore dhe analizën e proceseve të prodhimit të ushqimit, tregon të gjitha rreziqet etj. HACCP bazohet në Kodin Alimmonarius, i cili u krijua nga Kombet e Bashkuara dhe Organizata Botërore e Shëndetit për Ushqim dhe Bujqësi.

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
EGLĖ VAITKUTĖ (Šilutė, LT)

SHOT FATHERM 15 vnt x 90 ml

E
Edita (Joniškis, LT)

Geras!


Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods