Shume mire! Kolagjeni perfekt 450 g

FI

  • €25.00
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 10!

Shume mire! Kolagjen perfekt
(Produkt ushqimor)

 

Pesha neto:450 g.

Produkti që plotëson dietën e kolagjenit, i pasuruar me acid hialuronik, glukozaminë dhe vitaminë C, rekomandohet për të rriturit. *Vitamina C kontribuon në formimin normal të kolagjenit për funksionin normal të kockave dhe kërcit.

Konsumi:  Përzieni 15 g pluhur (~ 1 tbsp) me 150-200 ml ujë, kos, kefir ose lëng (fruta ose perime). Merrni një shërbim në ditë.

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

KUJDES: Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërje të materialeve. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Sulfati i kondroitinës i marrë nga fermentimi mikrobik dhe sulfacioni. Mund të ketë peshq dhe molusqe. Këshillohet të përdorni peshore për të matur sasinë e saktë. Shkundni mirë para përdorimit. Përmban sheqer natyral.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Distributori: UAB Z-Freeats.

Përbërje

Përbërësit: Kolagjeni i hidrolizuar, metilsulfonilmetan (MSM), glukozamina sulfat KCl (ngakore ), sulfat kondroitin, vitaminë C (acid l-askorbik), pluhur frutash të trëndafilit (Rosa Canina L.), Ekstrakt frutash Acelerola (Malpighia Glabra L.) i standardizuar. Deri në 25% vitaminë C, acidi hialuronik (hialuronat natriumi).

Madhësia e porcionit: 15 g (~ 1 TBSP)
Pjesë në një paketë prej 30

Shuma për

15 g

Kolagjen i hidrolizuar

8200 mg

Metilsulfonylmethan (MSM)

2000 mg

Sulfat glukozaminë

1500 mg

 nga të cilat glukozamina

900 mg

Sulfat kondroitin

1200 mg

 nga të cilat kondroitina

1080 mg

Vitaminë C.

875 mg (1094 % NRV)

Pluhur frutash me trëndafila

625 mg

Ekstrakt frutash acerola

500 mg

 nga të cilat vitamina c

125 mg (156 % NRV)

Acid hialuronik

100 mg

%RMV - Vlera ushqyese referuese

Rreth Prodhuesit

FA Nutrition Polake Suplements Marka e krijuar për të gjitha disiplinat për atletët, si ekipe ashtu edhe individuale. Formulat bashkëkohore u krijuan për rezultatet më të mira. Marka ka promovuar sportin dhe stilin e jetës së shëndetshme për shumë vite, bazuar në produkte të sigurta dhe efektive.

Shqyrtimet e klientëve

Bëhu i pari që shkruan një koment
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods