Skull Laboratorë Skull Crusher 350 g

Skull Labs

  • €22.00
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 1!

Skull Laboratorë Skull Polic
(Ushqim me ëmbëlsues, SKafeina (200 mg / madhësia e porcionit 8.75 g))

 

Pesha neto: 350 g

Konsumi:  Përziej ~ 1 kovë pluhur (8.75 g) me 150-200 ml ujë. Pini 1 duke shërbyer në mëngjes dhe 1 duke shërbyer 30-45 minuta para stërvitjes tuaj.

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

KUJDES: nenENTOPE Nëse jeni alergjik ndaj ndonjë përbërjeje të produktit.Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.Shtojcat ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësues për ushqimin e ndryshëm.Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme.Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji.Mbajeni larg fëmijëve të vegjël.Mos i kaloni 400 mg kafeinë në ditë nga të gjitha burimet.Mos konsumoni alkool.Nëse jeni duke marrë ilaçe, duhet të konsultoheni me mjekun tuaj përpara se të merrni produktin.Produkti në paketë lehtëson dozën, por nuk garanton dozën e saktë.Këshillohet të përdorni peshore për të matur sasinë e saktë.Shkundni mirë para përdorimit.Ky produkt shitet nga pesha, jo nga vëllimi.Pluhuri mund të ulet pak gjatë transportit dhe trajtimittë cilat mund të ndikojnë në densitetin e pluhurit.Ky produkt përmban një pjesë, e matur saktësisht nga pesha.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Distributori: UAB Z-Freeats.

Përbërje

Përbërësit: skafëItrulin malats, beta-alaninë, taurinë, betaine anhidër, rregullatorë ngjitës (E551, E341), l-tirozinë, rregullues të aciditetit (E500 (II)), aromatizues 1, aromatizues 1, aromatizues2,3,4 , -Mamoos acidi (GABA), kafeina anhidër, kripa, bitarrati i kolinës, alfoskeri i kolinës (alfa-GPC), L-theanine [ekstrakti i gjetheve të çajit të gjelbër (Camellia sinensis L.); Standardizuar deri në 99% L-theanin], niacin (acid nikotinik), vitaminë B6 (hidroklorur piridoksine), koncentrat i lëngut të kuq të panxharit të kuq2,3,4 , ëmbëlsuesit (Acesulfam K, Sucalose, Glycosides Steviol), Dye (E160A1,2 , E1041 ). E104: Mund të ndikojë negativisht në aktivitetin dhe vëmendjen e fëmijëve.

Aromat: Mango-Maracuja 1 , Citrus-tranzicioni 2 , Litium 3 , Fruti i Dragoit 4 .

Madhësia e porcionit: ~ 1 lugë (8.75 g) pjesë për pako: 40
Shuma për të 8.75 g 17.5 g
Malarat i agrulinës 3000 mg 6000 mg
 nga të cilat Citrulin 2000 mg 4000 mg
Beta-alaninë 1600 mg 3200 mg
Taurinë 1000 mg 2000 mg
Betainë 600 mg 1200 mg
Rozinë 400 mg 800 mg
- Aminos e acidit të lagunës (GABA) 200 mg 400 mg
Kafeinë 200 mg 400 mg
Bitartrat choline 100 mg 200 mg
 nga të cilat Choline 41 mg 82 mg
Alfoskerat i kolinës (Alpha-GPC) 75 mg 150 mg
L-theanin 50 mg 100 mg
Niacin 5 mg (31 % RMV) 10 mg (63 % RMV)
Vitamina B6 1.4 mg (100 % RMV) 2.8 mg (200 % RMV)

%RMV - Vlera ushqyese referuese

Rreth Prodhuesit

Skull Labs Shtojcat dietike të markës krijuar për adhuruesit e adrenalinës. Pa rrezik, nuk ka argëtim - ky është slogani i markës. Marka bashkon tifozët e sporteve ekstreme që shkojnë përtej kufijve të tyre çdo ditë, sfidat e uritur dhe ekzistenca e rrezikshme. Ajo ka modelin, efikasitetin dhe komunitetin më të përparuar, dhe ngjarjet e përqendruara në të.

Shqyrtimet e klientit

Bëhu i pari që shkruaj një përmbledhje
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods