Skull Laboratorët eaa amino 390 g

Skull Labs

  • €22.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 12!

Skull Vonon eaa amino
(Ushqim me ëmbëlsues)

Pesha neto:390 g

Produkt që përmban aminoacide të domosdoshme (EAA) për njerëzit aktivë fizikisht.

Konsumi:  Përziejmë pluhuri kovë ~ 1 kovë (6.2 g) me 250-350 ml ujë. Përdorni 1-2 shërbime në ditë si një shtesë dietike, një që shërben midis vakteve dhe një para shtratit. Pini 1 duke shërbyer para, gjatë ose pas stërvitjes gjatë ditëve të trajnimit.

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

KUJDES: nenEntope nëse jeni alergjik ndaj ndonjë përbërjeje të materialeve.Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji.Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël.Nëse jeni duke marrë ilaçe, duhet të konsultoheni me mjekun tuaj përpara se të merrni produktin.Produkti në paketë lehtëson dozën, por nuk garanton dozën e saktë.Këshillohet të përdorni peshore për të matur sasinë e saktë.Shkundni mirë para përdorimit.Ky produkt shitet nga pesha, jo nga vëllimi.Pluhuri mund të depozitohet pak gjatë transportit dhe trajtimit, të cilat mund të ndikojnë në densitetin e pluhurit.Ky produkt përmban një pjesë, e matur saktësisht nga pesha.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Distributori: UAB Z-Freeats.

Përbërje

Përbërësit: Përzierja e aminoacideve (L-L-L-leucina, L-traeonina, L-valin, L-fenilalanine, L-isoleucine, L-Thtainin, L-histidine, L-triptofan), acide (acide mollë, acid citrik) acid), aromë2,3,4,5,6,7,8,9,10,11 , aromatizues1 , koncentrati i lëngut të panxharit të kuq1,3,5,6,7,8,9,10,11 Anti - Sudar (E551), ëmbëlsues (Sigalosis, Acesulfam K, Glikozidet Steviol nga Stevia), Dye (E160A1,2,3,4,6 , E1635,10 , E13211 , *E1042)). *Mund të ndikojë negativisht në aktivitetin dhe vëmendjen e fëmijëve.

Aromat: Shalqiri1, Mango-Cita2 , Pjeshkë agrumesh3 , Oranges-Mangai4 , Blackberry-Art5 , Masazh frutash6 , Ekzotike7 , Litium8 , Fruti i Dragoit9 , Rrushi10 , Mjedrat blu11 .

Përbërje 6.2 g 12.4 g
BCAA 1878 mg 3756 mg
 L-leucin 918 mg 1836 mg
 L-izoleucinë 442 mg 884 mg
 L-Valin 518 mg 1036 mg
L-lizin HCl 1199 mg 2398 mg
 nga të cilat l-lizin 959.2 mg 1918.4 mg
L-Treonine 667 mg 1334 mg
L-fenilalaninë 500 mg 1000 mg
L-metioninë 432 mg 864 mg
H-histidine 100 mg 200 mg
L-riptofan 77 mg 154 mg

 

Rreth Prodhuesit

Skull Labs Shtojcat dietike të markës krijuar për adhuruesit e adrenalinës. Pa rrezik, nuk ka argëtim - ky është slogani i markës. Marka bashkon tifozët e sporteve ekstreme që shkojnë përtej kufijve të tyre çdo ditë, sfidat e uritur dhe ekzistenca e rrezikshme. Ajo ka modelin, efikasitetin dhe komunitetin më të përparuar, dhe ngjarjet e përqendruara në të.

Shqyrtimet e klientit

Bëhu i pari që shkruaj një përmbledhje
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods