Skull Laboratorët glutamine 300 g

Skull Labs

  • €19.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 1!

Skull Labs Glutamine
(Produkt ushqimor)

 

Pesha neto:300 gocë

Plotësimi i ushqimit L-glutamine dhe beta-glukan, të rekomanduar për atletët dhe njerëzit fizikisht aktiv. Përfitimet e glutaminës janë të bollshme. Përmirëson tretjen dhe shëndetin e trurit, rrit rezultatet e atletikës dhe ndihmon në trajtimin e problemeve të zorrëve.

Konsumi:  Përziej ~ 1 lugë pluhur (4.5 g) me 250 ml ujë. Pini 1 duke shërbyer menjëherë pas stërvitjes.

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

KUJDES: Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërje të produktit. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Shtojcat ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësues për ushqimin e ndryshëm. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Shkundni mirë para përdorimit. Ky produkt shitet nga pesha, jo nga vëllimi. Pluhuri mund të depozitohet pak gjatë transportit dhe trajtimit, të cilat mund të ndikojnë në densitetin e pluhurit. Ky produkt përmban një pjesë, e matur saktësisht nga pesha.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Distributori: UAB Z-Freeats.

Përbërje

Përbërësit: L-glutamine, beta-glukan (nga elbi).

Përbërja në një pjesë 4.5 g
L-glutaminë 4.5 g
Beta-glukan 50 mg

  

Rreth Prodhuesit

Skull Labs Shtojcat dietike të markës krijuar për adhuruesit e adrenalinës. Pa rrezik, nuk ka argëtim - ky është slogani i markës. Marka bashkon tifozët e sporteve ekstreme që shkojnë përtej kufijve të tyre çdo ditë, sfidat e uritur dhe ekzistenca e rrezikshme. Ajo ka modelin, efikasitetin dhe komunitetin më të përparuar, dhe ngjarjet e përqendruara në të.

Shqyrtimet e klientit

Bëhu i pari që shkruaj një përmbledhje
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods