Skull Labs L-carnitine 3000 500 ml

Skull Labs

  • €12.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
  • Ruaj €5.00
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 9!

Skull Labs L-carnitine 3000 500 ml
(Ushqim me ëmbëlsues)

 

Pesha neto: 500 ml

Aromë e lëngshme e mjedrës blu l-karnitine , i cili gjithashtu përmban acid pantothenik (vitaminë B5) për të rriturit aktivë fizikisht. Në çdo projeksion Skull Labs L-carnitine 3000, Ju do të merrni 2000 mg forma të lëngshme L-Carnitine.

Konsumi:   Merrni një duke shërbyer çdo ditë (~ 2 lugë çaji = 10 ml), mundësisht 30 minuta para stërvitjes. Shkundni sedimentin është një fenomen natyral para përdorimit.

Kushtet e ruajtjes: Ruani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. Seriali Më e mira më parë: Shihni. në paketë. 

KUJDES: Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërje të produktit. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Shtojcat ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësues i dietës së ndryshme dhe të ekuilibruar. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Nëse jeni duke marrë ilaçe, duhet të konsultoheni me mjekun tuaj përpara se të merrni produktin. Më e mira deri në fund, numri i partisë (në pjesën e sipërme të paketës). Ruani në një vend të thatë në temperaturën e dhomës (15-25 ° C). Mbro nga drita. Jo i ngrirë. Pas hapjes, mbajeni në frigorifer deri në 2 muaj.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Shpërndarësi: UABZ-PROJECTS“.  

Përbërje

Përbërësit: Ujë, L-carnitine, acid pantothenik (D-Panothenate, Kalcium), acide (E330, E296), aromat, ëmbëlsuesit (Aceulfam K, sudarosis, neotam, glikozide steviol nga stevia), preservatives (sorbat paliumi, natrium), natrium), natrium), natrium), sodium) , Ngjyra (E133), Maltodecstrin.

Një pjesë: ~ 2 lugë (10 ml)
Pjesë në një paketë: 50
Përbërje 10 ml
L-karnitine 2000 mg
Acid pantothenik 6.7 mg (167 % RMV)

%RMV -Vlera ushqyese e referuar 

Rreth Prodhuesit

Skull Labs Shtojcat e ushqimit Markë e krijuar për adhuruesit e adrenalinës. Pa rrezik, nuk ka argëtim - ky është slogani i markës. Marka bashkon tifozët e sporteve ekstreme që shkojnë përtej kufijve të tyre çdo ditë, sfidat e uritur dhe ekzistenca e rrezikshme. Ajo ka modelin, efikasitetin dhe komunitetin më të përparuar, dhe ngjarjet e përqendruara në të.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods