Skull Laboratorët e shqyer masë 3 kg

Skull Labs

  • €34.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 0!
Aksionet do të plotësohen pas

Skull Laboratorët e shqyer masën
(Ushqim me ëmbëlsues)

 

Pesha neto:3000 g.

Gjenerata e re e kultivuesit masiv,Projektuar për të përgatitur një pije të proteinave ushqyese dhe karbohidrateve të pasuruara me kreatina dhe L-glutamine. Krijuar për të rriturit që kryejnë një mandat me intensitet të lartë. Proteina kontribuon në rritjen dhe mbështetjen e masës së muskujve. Kreatina rrit aftësinë fizike duke kryer vazhdimisht ushtrime afatshkurtra, me intensitet të lartë, dhe efekti pozitiv arrihet nga konsumi i përditshëm i 3 g kreatinës. 

Konsumi:  ~ 2 kova pluhur (100 g) të përziera me 200-400 ml ujë ose qumësht të ligët.Merrni 1 duke shërbyer 45-75 minuta para stërvitjes tuaj dhe 1 pjesë menjëherë pas stërvitjes.Përdorni 1 duke shërbyer midis vakteve gjatë ditëve të trajnimit.

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

KUJDES: Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërje të produktit.E bërë në një fabrikë që riciklon edhe sojën, vezët, kikirikët, arrat dhe produktet e grurit.Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Distributori: UAB Z-Freeats.

Përbërje

Përbërësit: Përbërësit: maltodecstrin, kompleksi i proteinave [përqendrimi i proteinave të hirrës (qumështi), mjalti, izolimi i proteinave të hirrës (qumështi), përqendrimi i proteinave të hidrolizuara, koncentrati i hirrës (qumështi), kazeina micellar (nga qumështi), kakao1, monohidrati i kreatinës, L-glutamin, trashësi (trashësi (trashësi (qumështi (qumështi) (nga qumështi), kakaoa1. Rrëshira Xanthan), koncentrati i lëngut të panxharit të kuq7,10,12aromë 1.2,3,3,4,5,6,7,8,9,9,11,12,14,16, aromat13,15 , ngjyra/s (E150C2,3,9 , E160a3,4, 11 , E16310 ), kakao14,15 , kafe e shpejt16 , ëmbëlsues (supralozë).

Aromat: çokollatë 1 , Çokollatë-ombro 2 , Iris 3 , Banane4 , Vanilje 5 , Vanilje-Migdola 6 , Luleshtrydhet 7 , Çokollatë e bardhë me kokosit 8 , Biskota me krem 9 , Çokollatë e bardhë-span 10 , Luleshtrydhe 11 , Mjedër 12 , Fëstëk 13, Bunty 14 , Nikel 15 . Madhësia e porcionit: ~ 2 kova: 100 g Pjesë në një enë: 30

Përbërje 100 g 200 g
Energji 1660 KJ / 391 KCAL 3320 KJ / 783 KCAL
I trashë 2.6 g 5.2 g
prej të cilave janë të ngopura 1.7 g 3.4 g
Carbs 62 g 124 g
nga cili sheqer 10 g 20 g
Proteinë 30 g 60 g
Kripë 0.41 g 0.82 g
Monohidrati i kreatinës (nga i cili kreatina) 2500 mg (2200 mg) 5000 mg (4400 mg)
L-glutaminë 1500 mg 3000 mg
Aminoacidet e zinxhirit të degëzuar 8000 mg 16000 mg

 

Rreth Prodhuesit

Skull Labs Shtojcat dietike të markës krijuar për adhuruesit e adrenalinës. Pa rrezik, nuk ka argëtim - ky është slogani i markës. Marka bashkon tifozët e sporteve ekstreme që shkojnë përtej kufijve të tyre çdo ditë, sfidat e uritur dhe ekzistenca e rrezikshme. Ajo ka modelin, efikasitetin dhe komunitetin më të përparuar, dhe ngjarjet e përqendruara në të.

Shqyrtimet e klientëve

Bëhu i pari që shkruan një koment
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods