Tribulus 90% 100 Kaps

Extrifit - Sport Nutrition

 • €24.00
  çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 2!

Tribulus 90%
(Shtesë)

Peshë neto: 100 Kaps

Tribulus 90% është një shtesë ushqyese që përmban Tribulus terrestris (ekstrakt të shtrirë me brirë) ekstrakt frutash me një sasi maksimale të saponinës 90%!. Efektet pozitive të këtij bari janë njohur që nga kohërat e lashta. Kohët e fundit, është një përbërës i zakonshëm në jo vetëm shtesa ushqyese për atletët, por edhe aktivitetet e hormoneve mashkullore dhe produktet e fuqisë.

Për shkak të efektit të tij të gjerë, veçanërisht për shkak të efekteve të hormoneve, tonit të muskujve dhe qëndrueshmërisë, Tribulus terrestris përdoret nga atletët, veçanërisht atletët, përfshirë bodybuilders.

Besohet:

 • Mbështet funksionin gjenital dhe aktivitetin e hormonit
 • Mban tonin e muskujve
 • Mbështet aktivitetin e sistemit imunitar
 • veproni si një furnizues i energjisë
 • kontribuon në aktivitetin normal kardiovaskular
 • ndihmon në ruajtjen e aktivitetit normal të sistemit nervor
 • ndihmon në ruajtjen e aktivitetit normal të frymëmarrjes
 • ndihmon në mirëmbajtjen e funksionit normal të urinës
 • kontribuon në koagulimin normal të gjakut.

Konsumi: Përdorni 1-2 kapsula në ditë me një gotë ujë.Përdorni sipas udhëzimeve dhe/ose programeve speciale të ushqimit të një atleti.

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

Prodhuesi: Extrifit S.R.O., Republika Czecheke.

Shpërndarësi: UAB "Z-PROJECTS"

Përbërje

Përbërësit: Ekstrakt Tribulus Terrestris (ekstrakti i raguže), që përmban 90% saponin, kapsulën e xhelatinës (xhelatinë, bojë minerale: oksid hekuri i kuq, lustër natyral: shellac), ngjitje që rregullon: kripë magnezi të acidit yndyror.

 Përbërësit në 1 kapsulë:
Tribulus Terrestris (Ekstrakt Raguže i zgjatur) 90 % Saponin 500 mg

 

Rreth Prodhuesit
Extrifit ® Shtojcat e ushqimit u krijuan për atletët profesionistë. Qëllimi kryesor i kompanisë është të udhëheqë shtesat e tregut në treg, duke përmbushur edhe klientin më të kërkuar me lëndët e para me cilësi më të lartë. Të gjitha produktet janë zhvilluar në bashkëpunim me teknologët më të shquar evropianë dhe atletët më të mirë për të bërë efektivitetin e shtesave ushqyese.
 


Extrifit Kompania kaloi me sukses procesin e certifikimit dhe fitoi certifikatën ISO 22000: 2006. Standardi ISO 22000 është një autorizim ndërkombëtar dhe një standard i rëndësishëm për vlerësimin e organizatave që aplikojnë kërkesa specifike për sigurinë e ushqimit në të gjithë prodhimin e ushqimit/zinxhirin e furnizimit. Jo vetëm menaxhimi i kompanisë, respektimi i parimeve të HACCP, por edhe prezantimi i praktikave të tjera të sigurisë. Siç janë praktika e mirë e menaxhimit operacional, praktika e mirë agro kulturore, praktika e mirë veterinare, praktika e mirë e higjenës, praktika e mirë e shpërndarjes, praktika e mirë e kanalizimeve etj. Duke e fituar këtë certifikatë Extrifit Mund të garantohet që produktet e tyre janë të sigurta dhe me cilësi të lartë.

Extrifit Kompania gjithashtu ka një çertifikatë HACCP - një program për parandalimin e mbrojtjes së cilësisë dhe të cilësisë së ushqimit. Ai siguron metodat sistemike bujqësore dhe analizën e proceseve të prodhimit të ushqimit, tregon të gjitha rreziqet etj. HACCP bazohet në Kodin Alimmonarius, i cili u krijua nga Kombet e Bashkuara dhe Organizata Botërore e Shëndetit për Ushqim dhe Bujqësi.

 

Shqyrtimet e klientit

Bëhu i pari që shkruaj një përmbledhje
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods