Napalmi Para-Konset Stimulues të pompuar falas 350 g

Napalmi Para-Konset Stimulues të pompuar falas 350 g

Fitness Authority

  • €25.00
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 11!

Napalm para-konkurrenca e pompuar stimuluese falas
(Ushqim me qëllim të veçantë me ëmbëlsues)

 

Pesha neto:350 g.

Produkt në formë pluhuri që përmban citrulinë, taurinë dhe ekstrakte bimore për të rriturit fizikisht aktiv.

Konsumi:  Përzieni pluhurin matës ~ 2 (17.5 g) me 300 ml ujë. Pini 1 duke shërbyer para stërvitjes.

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

KUJDES: Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërje të produktit. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Nëse jeni duke marrë ilaçe, duhet të konsultoheni me mjekun tuaj përpara se të merrni produktin. Produkti në paketë lehtëson dozën, por nuk garanton dozën e saktë. Këshillohet të përdorni peshore për të matur sasinë e saktë. Shkundni mirë para përdorimit. Ky produkt shitet nga pesha, jo nga vëllimi. Pluhuri mund të depozitohet pak gjatë transportit dhe trajtimit, të cilat mund të ndikojnë në densitetin e pluhurit. Ky produkt përmban një pjesë, e matur saktësisht nga pesha.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Distributori: UAB Z-Freeats.

Përbërje

Përbërësit: Malat e agrulinës, beta-alaninë, betaine anhidër, stabilizues (gliceron monostea aarat), substancë aromatike, kontroll ngjitës (E551), rregullatorë aciditeti (E500 (II)), biartrat choline, L-Tyrosine, Taurus, ekstrakte të bimëve. Ekstrakt i gjetheve Bacopa Monnieri (BacopaMonnieri L.), Wettst; standardizuar deri në 50 % të bacosides), ekstrakt rrënjësor Ashwagandha (Withania somnifera L.); standardizuar deri në 1.5 % me glikozide anolidale), ekstrakt gjethe ginkgo (Xhinxh(L.); Standardizuar deri në 24% të glikozideve flavonoide), ekstrakti i rrënjës Rhodiola Rosea (Rhodiola Rosea (L.); Standardizuar deri në 3% Rosavin, 1% Salidrozides), Ekstrakt frutash Piper Nigrum (Piper nigrum L.); Standardizuar deri në 95% të piperinës), ekstrakt frutash me piper kayenne (Capsicum annuum (L.); Standardizuar deri në 10% kapsaicinë), glukuronolakton, niacinë (acid nikotinik), vitaminë B6 (hidroklorur piridoksine), koncentrat i lëngut të kuq të panxharit të kuq1,2, 4,5 , kripë, ëmbëlsues (acesulfam k, sucalose, glikozide steviol nga stevia), ngjyrosje/s. [(E160a)2,3 . (E104)3 . (E132)6 ]. E104: Mund të ndikojë negativishtaktiviteti dhe vëmendja e fëmijëve.

Shijet: litiumi1 , fruti i Dragoit2 , mango-citrus3 , shalqinj të thartë4 , rrushi5 , mjedrat blu6 .

Madhësia e porcionit: ~ 2 matës (17.5 g)
Pjesë në një paketë: 20
Përbërje 17.5 g
Malarat i agrulinës 6000 mg
 nga të cilat Citrulin 4000 mg
Beta-alaninë 3200 mg
Betainë 1500 mg
Gliceri monostearate 1500 mg
Bitartrat choline 550 mg
 nga të cilat Choline 223 mg
Rozinë 500 mg
Taurinë 400 mg
Ekstrakt i gjetheve Bacopa Monnieri (50% Bakosid) 120 mg (60 mg)
Glukuronolakton 100 mg
Ekstrakt i rrënjës së Ashwagandha (1.5% me glikozide meanolid) 100 mg (1.5 mg)
Ekstrakti i gjetheve Ginkgo biloba (24% glikozide flavonoide) 80 mg (19.2 mg)
Niacin 64 mg jo (400 % RMV)
Ekstrakt i rrënjës Rhodiola Rosea (3% rosavin; 1% salidrozides) 50 mg (1.5 mg; 0.5 mg)
Vitamina B6 18 mg (1286 % RMV)
Ekstrakt frutash Piper Nigrum (95% Piperine) 5 mg (4.75 mg)
Ekstrakti i frutave të piperit Cayenne (10% capsaicin) 5 mg (0,5 mg)

%RMV - vlera e referencës


Rreth Prodhuesit

FA Nutrition Polake Suplements Marka e krijuar për të gjitha disiplinat për atletët, si ekipe ashtu edhe individuale. Formulat bashkëkohore u krijuan për rezultatet më të mira. Marka ka promovuar sportin dhe stilin e jetës së shëndetshme për shumë vite, bazuar në produkte të sigurta dhe efektive.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods