Hardshtë e vështirë t'i rezistosh ushqimit të shijshëm?

I botuar Karolis Zilinskas

Pyetjet e zakonshme: "A ka shtesa për hollimin e jo -atletikës"? "" Unë nuk mund të heq dorë nga ushqimi i shijshëm "," Unë nuk mund të shkoj të fle "dhe pyetje të ngjashme murmajojnë shumicën që do të donim të hanim me kënaqësi, mbase për të kokërr dhe të kesh formë perfekte të trupit, ose mbase thjesht nuk ka kohë për sport ose gatim mund të mos lejojë shëndetin. Ajo që mund të bënim për të mbajtur paund shtesë që janë në rrezik pas pushimeve të ardhshme, kështu që le të fillojmë tani.

A mund të shërbejmë në të vërtetë peshë me shtesa ushqyese pa ndryshuar zakonet e ngrënies?

Ndoshta shumë kanë lexuar shumë këshilla, artikuj mbi dietat, përafrimin e ushqimit, aktivitetin fizik dhe djersitjen rraskapitëse në palestër për të arritur rezultatin e dëshiruar, por jo të gjithë dalin jashtë, kështu që ne do të lëmë ushqimin dhe kalori të digjet për një artikull tjetër. Kush ha Dhe ha ...

Kështu që ne ofrojmë dy produkte që do t'ju ndihmojnë të merrni frymë pak paund shtesë.

Një nga produktet që përbëhet nga materiale natyrore Garcinia Cambogia Cambodine Garcinia, Chromium dhe Chitosan, e cila është bërë nga gaforret e detit të kuq dhe forca të blinduara të arrave.

Efekti pozitiv i chitosan si një shtesë dietike është ulja e kolesterolit plazmatik dhe triglicerideve për shkak të aftësisë së tij për t'u lidhur me lipidet ushqimore (yndyrë) për të zvogëluar thithjen e lipideve në zorrë. Chitosan punon për të formuar xhel në traktin e zorrëve, të cilat mbajnë yndyrën, duke penguar kështu thithjen e tyre.

Garcinia Cambogia është një bimë tropikale me origjinë nga India dhe Azia Juglindore, që duket si një kungull dhe domate hibride. Lëkura e fetusit përmban kimikate të quajtura acid hidroksicitrinic (HCA), i cili mendohet se zvogëlon oreksin dhe parandalon trupin të ruajë yndyrën, gjithashtu të njohura si shtesa dietike për sëmundje të ndryshme shëndetësore, përfshirë problemet e zorrëve, artritin reumatoid dhe kolesterolin e lartë të gjakut.

Chromium është një element i njohur mirë që balancon nivelin e glukozës në gjak, duke rezultuar në një ulje të dëshirës për të rostiçeri ose për të rrëmbyer një simite të shijshme, të ngrohtë, atëherë kur nuk ia vlen të bëhet. Kromi aktivizon kështu metabolizmin - prodhimin e energjisë nga yndyra dhe proteina, stimulon sintezën e acideve yndyrore dhe kolesterolit.

Të gjitha këto materiale kanë FEN Lipo Burner Një produkt, konsumi i të cilit para karbohidrateve dhe ushqimeve të dhjamit do të parandalojë të gjitha gjërat e këqija të "vendosen" në barkun tuaj. Rekomandohet që 2 kapsula para ushqimit, me një gotë ujë 2-3 herë në ditë.

Dhe nëse doni diçka para natës, dhe nuk doni të hani, ne ju sugjerojmë të provoni koktejin me shumë proteinë FEN Përzierje e proteinave, i përbërë nga proteina me shpejtësi të ndryshme, të cilat mund të zgjasin deri në 7 orë, kështu që ndjenja e ngopjes mund të zgjasë më gjatë dhe vetëm 0.27 g. yndyrë, 6.3 g. karbohidrate dhe madje 21 g. proteina.

Pra, duke kombinuar këto dy produkte, ju mund t'ju ndihmoni të rregulloni formën e trupit tuaj dhe pa aktivitet fizik.


Ndani këtë postim← Një postim më i vjetër Një postim më i ri →

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods