Nuclear Nutrition Atomic Mass Gainer Formula 7 kg

Nuclear Nutrition Atomic Mass Gainer Formula 7 kg

Nuclear Nutrition

  • €75.00
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 1!

Nuclear Nutrition Atomic Mass Gainer Formulë
(Ushqim me ëmbëlsues)

 

Pesha neto: 7000 g.

Amplifikues i gjeneratës së re. Pluhuri i forcimit të masës për të përgatitur një pije të proteinave ushqyese dhe karbohidrateve të pasuruara me kreatina dhe L-glutamine. Krijuar për të rriturit që kryejnë ushtrime me intensitet të lartë. Proteina kontribuon në rritjen dhe mbështetjen e masës së muskujve. Kreatina rrit aftësinë fizike duke kryer vazhdimisht ushtrime afatshkurtra, me intensitet të lartë, dhe efekti pozitiv arrihet nga konsumi i përditshëm i 3 g kreatinës.

Konsumi: Pluhuri 2 matës (100 g) i përzier me 200-400 ml ujë ose qumësht të skremuar. Merrni 1 duke shërbyer 45-75 minuta para stërvitjes tuaj dhe 1 pjesë menjëherë pas stërvitjes. Përdorni 1 duke shërbyer midis vakteve gjatë ditëve të trajnimit.

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

KUJDES:Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërës shtesë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Në vend të dietës së ndryshme, të ekuilibruar, nuk duhet të merren shtesa ushqyese. Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji. Mund të ketë kokërr (gluten), vezë, soje. Me shtesa, shtimi në peshë mund të rritet. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Produkti në paketë lehtëson dozën, por nuk garanton dozën e saktë. Këshillohet të përdorni peshore për të matur sasinë e saktë. Shkundni mirë para përdorimit. Ky produkt shitet nga pesha, jo nga vëllimi. Pluhuri mund të depozitohet pak gjatë transportit dhe trajtimit, të cilat mund të ndikojnë në densitetin e pluhurit. Ky produkt përmban një pjesë, e matur saktësisht nga pesha.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Distributori: UAB Z-Freeats.

Përbërje

Përbërësit: Maltodecstrin, kompleks i proteinave [koncentrati i proteinave të hirrës (ngaqumësht ), gjalpë , izolimi i proteinave të hirrës (ngaqumësht ), përqendrimi i proteinave të hidrolizuara të hirrës (ngaqumësht )), kazeinë micellar (ngaqumësht )], kakao1 , monohidrati i kreatinës, L-glutamine, trashës (rrëshirë xanthan), koncentrati i lëngut të panxharit të kuq7,10,12 , aromat1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,14,16 , aromatizues13, 15 , ngjyra/s (E150C2,3,9 , E160a3,4,11 , E16310 ), kakao14,15 , kafe e shpejt16 , ëmbëlsues (supralozë).

Aromat: çokollatë1 , Çokollatë-ombro2 , Iris3 , Banane4 , Vanilje5 , Vanilje-Migdola6 , Luleshtrydhet7 , Çokollatë e bardhë me kokosit8 , Biskota me krem9 , Me çokollatë të bardhë10, Strawberry-Banan11 , Mjedër12 , Pistachios13 , Bunty14 , Snajkët15 , Cafe Frappe16 . 

Rreth Prodhuesit

Ushqimi bërthamor është një linjë e shtesave ushqyese premium. Frutat e punës, përcaktimit, përkushtimit dhe përkushtimit pasionant të njerëzve. Ushqimi bërthamor ofron zgjidhjet më të mira që nuk kanë nevojë të plotësohen nga ndonjë gjë tjetër. Sido që të jenë qëllimet tuaja, ushqimi bërthamor do t'ju ndihmojë të fitoni një avantazh të frikshëm ndaj konkurrentëve. Zhvilluesit e produkteve, të bindur se ato do të përdoren për qëndrueshmëri, forcë dhe zhvillim të trupit në çdo moshë.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods