Skull Laboratorët 100% hirrë izolojnë 2 kg

Skull Labs

  • €69.00
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 0!
Aksionet do të plotësohen pas

Skull Laboratorët 100% të hirrës izolojnë
(Ushqim me ëmbëlsues)

 

Pesha neto: 2000 g.

Produkt proteinik që siguron izolimin e proteinave të hirrës më të pastër. Produkti prodhohet në një proces të mikrofilizimit të kryqëzimit me shumë hapa, i cili lejon fraksionet më të mira të proteinave duke ruajtur vetitë e tyre biologjike. Skull Labs® 100% proteina izoluese e hirrës kontribuon në rritjen dhe mbështetjen e masës muskulore dhe mbështetjen normale të kockave, kështu që duhet të përfshihet në planin e ushqimit të secilit atlet të vështirë.

Konsumi:  ~ 1 lugë pluhuri (30 g) Përzierje me 250-300 ml ujë, qumësht ose lëng. Pini 1 duke shërbyer sapo të zgjoheni në mëngjes, dhe e dyta është menjëherë pas stërvitjes.

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

KUJDES: Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërje të produktit.Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji.Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme.Mbajeni larg fëmijëve.Shkundni mirë para përdorimit.Ky produkt shitet nga pesha, jo nga vëllimi.Pluhuri mund të depozitohet pak gjatë transportit dhe trajtimit, të cilat mund të ndikojnë në densitetin e pluhurit.Ky produkt përmban një pjesë, e matur saktësisht nga pesha.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Distributori: UAB Z-Freeats.

Përbërje

Përbërësit:  Izolimi i proteinave të hirrës (nga qumështi), kakao1,13,14 , kafe e shpejt15 , aromat2,3,4,5,7,10,11,12,13,14,15,16 , aromatizues1,6 ,8,9, stabilizues (rrëshirë Xanthan), Ngjyra (E1636,16 , E160a4,7,8,9,11,12 , E150c10 ), koncentrati i lëngut të panxharit të kuq2,3,5,6,7,8,16 , rregullatori i aciditetit (acidi citrik)2,3,6,8,9,12 , rregullatori ngjitës (E551), kripë1,14 , ëmbëlsuesit (Acesulfam K, supraloza).

Aromat: çokollatë 1 , luleshtrydhet 2 , mjedër 3 , vanilje 4 , banane me luleshtrydhe 5 , bruises 6 , frutat e pasionit të pjeshkës 7 , portokall 8 , limon 9, Vanilje-karamel 10 , Biskota me krem 11 , Tortë me djathë limoni 12 , Bunty 13 , Snajkët 14 , Kafe Frappe 15 , Boronicë me çokollatë të bardhë 16

Deklaratë e ushqyerit 100 g 30 g
Energji 1472 KJ / 346 KCAL 438 kJ / 103 kcal
I trashë 0.5 g ~ 0 g
prej të cilave janë të ngopura 0.3 g ~ 0 g
Carbs 2.5 g 0.75 g
nga cili sheqer 0.5 g ~ 0 g
Proteinë 83 g 25 g
Kripë 0.50 g 0.15 g

 

Profil aminoacidi 100 g proteina
L-leucin 10.75 g
L-izoleucinë 5.56 g
L-Valin 5.46 g
Të gjithë aminoacidet e zinxhirit të degëzuar (BCAA) 21.77 g
Acid l-aspartik 12.76 g
L-glutaminë 18.57 g
Serinë 5.82 g
Glicinë 1.89 g
H-histidine 1.65 g
L-arginine 2.12 g
L-Treonine 8.02 g
L-alanin 5.90 g
Prolinë 6.51 g
Rozinë 3.31 g
L-metioninë 2.47 g
Cistinë 2.69 g
L-fenilalaninë 3.38 g
Lënant 10.07 g
L-riptofan 2.18 g
 
Rreth Prodhuesit

Skull Labs Shtojcat dietike të markës krijuar për adhuruesit e adrenalinës. Pa rrezik, nuk ka argëtim - ky është slogani i markës. Marka bashkon tifozët e sporteve ekstreme që shkojnë përtej kufijve të tyre çdo ditë, sfidat e uritur dhe ekzistenca e rrezikshme. Ajo ka modelin, efikasitetin dhe komunitetin më të përparuar, dhe ngjarjet e përqendruara në të.

Shqyrtimet e klientit

Bëhu i pari që shkruaj një përmbledhje
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods