Skull Labs Brain Reaper 270 g.

Skull Labs

  • €17.99
    çmimi i njësisë i tepërt 
  • Ruaj €2.00
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 0!
Aksionet do të plotësohen pas

Skull Labs Brain Reaper 
(Spec. Ushqimi i Destinacionit)
(Përmban kafeinë (200 mg / madhësi me madhësi 9 g. Nuk rekomandohet për fëmijë dhe gra shtatzëna)
 

Pesha neto: 270 gocë

Skull Labs Brain Reaper Ekziston një produkt për humbje peshe, djegës yndyre për njerëzit që ulin yndyrën. Produkti është krijuar për të përshpejtuar metabolizmin dhe për të rritur intensitetin e trajnimit. Skull Labs Brain Reaper Përmban një përbërje shumë të gjerë, duke përfshirë sa më shumë 9 përbërës bimorë që mbështesin në mënyrë të përkryer punën e muskujve dhe sistemit nervor.

Produkti termogjenik është krijuar për të përmirësuar humbjen e peshës. Shtojca është për njerëzit në një periudhë ulje që dëshiron të përmirësojë rezultatet aktuale të humbjes së peshës. Përbërja e zgjedhur posaçërisht e adaptogjenit dhe ekstrakteve të bimëve është krijuar për të përmirësuar ndjeshëm mirëqenien, për të përmirësuar sistemin nervor dhe për të rritur intensitetin e trajnimit.

Humbja e peshës zakonisht shoqërohet me një ulje të nivelit të energjisë dhe humorit inferior. Skull Labs Brain Reaper Projektuar për t'ju dhënë motivim dhe për të përmirësuar gjendjen shpirtërore. Produkti është krijuar për të bërë 100%në stërvitjet tuaja. Kjo do t'ju lejojë të vazhdoni rezultatet e humbjes së peshës dhe të parandaloni efektin yo-yo.

Konsumi:   Përzieni 1 matës (9 gram) 30 minuta para stërvitjes me një gotë ujë dhe pije.

Kushtet e ruajtjes: Ruani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. Seriali Më e mira më parë: Shihni. në paketë. 

KUJDES: Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërje të produktit. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji. Mbajeni larg fëmijëve të vegjël. Shkundni mirë para përdorimit. Ky produkt shitet nga pesha, jo nga vëllimi. Pluhuri mund të depozitohet pak gjatë transportit dhe trajtimit, të cilat mund të ndikojnë në densitetin e pluhurit. Ky produkt përmban një pjesë, e matur saktësisht nga pesha. Mos i kaloni 400 mg kafeinë në ditë nga të gjitha burimet. Për të mos konsumuar alkool. Nëse jeni duke marrë ilaçe, duhet të konsultoheni me mjekun tuaj përpara se të merrni produktin.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Shpërndarësi: UABZ-PROJECTS“.  

Përbërje

Përbërësit:  Koncentrata e lëngut të panxharit të kuq 3.4, kafeina anhidër, L-theanin [ekstrakti i gjetheve të çajit jeshil (Camellia sinensis L.); Standardizuar deri në 99 % L-teanin], alfoskerat i kolinës (alfa-GPC), vitaminë B6 (hidroklorur piridoksine), niacinë (acid nikotinik), picolinate kromi, ngjyrosje/s ((E160A) 1,2, (E110) 1, 1, 1, 1, 1, (e104) 2, (e163) 3.4], ëmbëlsues (supralozë, glikozide steviol). E110, E104 - Mund të ketë një ndikim negativ në aktivitetin dhe vëmendjen e fëmijëve.

Skull Labs Brain Reaper Përbërja:
Pjesa: ~ 2 matës (9 g)
Numri i pjesëve për paketë: 30
Pjesa 9 g

Beta alanine 1000 mg
L-thirosine 1000 mg
Taurinë 1000 mg
L-carnitine tartrate 500 mg
Në të cilën l-carnitine 340 mg
Koline biartrate 450 mg
Choline 185 mg
CLA (acidi linoleik i konjuguar) 250 mg
Kafeina 156 mg
L-theanine 50 mg
L-alfa glicerilfosforilcholine (alfa-gpc) 25 mg
Vitamina B6 18 mg (1286%RMV*)
Niacin 16 mg jo (100%rmv*)
Chromium 100 µg (250%RMV*)
%RMV* - Vlera ushqyese referuese.

Rreth Prodhuesit

Skull Labs Shtojcat e ushqimit Markë e krijuar për adhuruesit e adrenalinës. Pa rrezik, nuk ka argëtim - ky është slogani i markës. Marka bashkon tifozët e sporteve ekstreme që shkojnë përtej kufijve të tyre çdo ditë, sfidat e uritur dhe ekzistenca e rrezikshme. Ajo ka modelin, efikasitetin dhe komunitetin më të përparuar, dhe ngjarjet e përqendruara në të.

Customer Reviews

Be the first to write a review
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods