Skull Ekzekutuesi i laboratorëve hirrën 2 kg

Skull Labs

  • €55.00
    çmimi i njësisë i tepërt 
Taksat përfshihen. Kostot e transportit llogaritur duke paguar.

Gjithçka që ka mbetur 1!

Skull Hirrë ekzekutues i laboratorëve
(Ushqim me ëmbëlsues)

 

Pesha neto:2000 g.

Një përzierje e koncentratit të proteinave të hirrës dhe izolimit të proteinave të hirrës përdoret për të përgatitur kokteje me proteina të larta. Produkti është për atletët dhe njerëzit fizikisht aktivë me një nevojë më të lartë të proteinave. Proteina kontribuon në rritjen dhe mbështetjen e masës së muskujve.

Konsumi:  ~ 1 kovë pluhuri (30 g) Përzierje me 200-250 ml ujë ose qumësht të skremuar. Përdorni para dhe menjëherë pas stërvitjes.

Kushtet e ruajtjes: Mbani në një vend të errët +12 с +25 ° с. Një produkt i mbushur mirë mund të ruhet në të thatë 5 ° с - 30 ° с. Kur hapni paketën, konsumoni brenda 3 muajve. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. SerialiMë e mira më parë: Shihni. në paketë.

KUJDES: Mos përdorni nëse jeni alergjik për ndonjë përbërje të produktit.Mos përdorni nëse jeni shtatzënë ose ushqeheni me gji.Rekomandohet një dietë e larmishme dhe e ekuilibruar dhe një mënyrë jetese e shëndetshme.Mbajeni larg fëmijëve.Shkundni mirë para përdorimit.Ky produkt shitet nga pesha, jo nga vëllimi.Pluhuri mund të depozitohet pak gjatë transportit dhe trajtimit, të cilat mund të ndikojnë në densitetin e pluhurit.Ky produkt përmban një pjesë, e matur saktësisht nga pesha.

Prodhuesi: FITNESS AUTHORITY Sp. z o.o. ul. Konna 40 80-174 Otomin, Polonia

Distributori: UAB Z-Freeats.

Përbërje

Përbërësit: Përzierja e proteinave [përqendrimi i proteinave të hirrës (jashtëqumësht ), izolimi i proteinave të hirrës (jashtëqumësht )], kakao2,10,11 , kafe e shpejt12 , materiali rregullues ngjitës (E551), trashës (E415), aromë2,11, aromat1,3,4,5,6,7,8,9,10,12,13 , koncentrati i lëngut të panxharit të kuq3,4,5,9 , Acidifikimi i substancës (acidi citrik)3,4,5,6 , bojë (e160a1,6,7,13 , E1635 , E1418 ), ëmbëlsues (supralozë, acesulfam k), kripë2,8,11 . 

Aromë: Vanilje1 , Cokollate2 , Luleshtrydhet3 , Mjedër4 , Boronicë me çokollatë të bardhë5 , Tortë me djathë limoni6 , Biskota me krem7, Pistachios8 , Strawberry-Banan9 , Bunty10 , Snajkët11 , Kafe në frappe12 , Banane-Persianët13 .

Deklaratë e ushqyerit 100 g 30 g
Energji 1563 kj / 369 kcal 463 kJ / 109 kcal
I trashë 4.2 g 1.3 g

prej të cilave janë të ngopura

2.9 g 0.9 g
Carbs 4.8 g 1.4 g

nga cili sheqer

3.3 g 1.0 g
Proteinë 78 g 23 g
Kripë 0.50 g 0.15 g

 

Profili i aminoacideve / profili i shtypur aminokwasowy Përzierja e proteinave 100 g
L-leucin 11.08 g
L-izoleucinë 6.36 g
L-Valin 6.20 g
Të gjithë aminoacidet e zinxhirit të degëzuar (BCAA) 23.65 g
Acid l-aspartik 12.06 g
L-glutaminë 18.83 g
Serinë 5.39 g
Glicinë 2.02 g
H-histidine 1.62 g
L-arginine 2.65 g
L-Treonine 7.77 g
L-alanin 5.60 g
Prolinë 7.10 g
Rozinë 3.18 g
L-metioninë 2.31 g
Cistinë 2.64 g
L-fenilalaninë 3.39 g
Lënant 10.27 g
L-riptofan 1.95 g

 

Rreth Prodhuesit

Skull Labs Shtojcat dietike të markës krijuar për adhuruesit e adrenalinës. Pa rrezik, nuk ka argëtim - ky është slogani i markës. Marka bashkon tifozët e sporteve ekstreme që shkojnë përtej kufijve të tyre çdo ditë, sfidat e uritur dhe ekzistenca e rrezikshme. Ajo ka modelin, efikasitetin dhe komunitetin më të përparuar, dhe ngjarjet e përqendruara në të.

Shqyrtimet e klientit

Bëhu i pari që shkruaj një përmbledhje
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Ne gjithashtu e rekomandojmë atë

Net Orders Checkout

Item Price Qty Total
Subtotal €0.00
Shipping
Total

Shipping Address

Shipping Methods