Pristatymas ir grąžinimai

El. parduotuvės FEN.LT prekių pristatymas

Jei užsakymo suma viršija 50 EUR, pristatymas į namus visoje Lietuvoje yra nemokamas. Užsakymams iki 50 EUR vertės yra taikomas 5 EUR pristatymo mokestis.
Jei prekių užsakymą pateiktas darbo dienomis iki 12:00 valandos, Jūsų užsakytos prekės Jus pasieks jau kitą dieną. Jeigu užsakymą pateikiate darbo dienomis po 12:00 valandos, pristatymo terminas yra 1-2 darbo dienos. Užsakius prekes penktadienį, prekes Jums per kurjerį pristatysime pirmadienį.
Pristatymas į paštomatus arba DPD kurjeriai.
Užsakymus galime pristatyti Jums į LP Express arba Omniva paštomatus. Jums reikia pasirinkti norimą paštomatą atliekant užsakymą. Jei norite, kad užsakymas būtų pristatytas Jūsų nurodytų adresu, tuomet pasirinkite pristatymą DPD kurjeriais.
Pranešimai apie išsiųstas siuntas.
Kai tik siuntos bus paruoštos siuntimui, Jūs gausite siuntos numerį ir nuorodą, kurią paspaudus galėsite stebėti pristatymo būsenų atnaujinimus.
Pristatymai į užsienio šalis.
Norėdami gauti užsakymą ne Lietuvoje, parašykite mums el. laišką su norimos prekės nuoroda bei pristatymo adresą. Mes Jums pasiūlysime geriausias pristatymo sąlygas Jūsų nurodytu adresu.
Grąžinimai.
Jei pastebėjote, kad gavote ne tą prekę, kurios norėjote, galite mums grąžinti per 14 dienų nuo pristatymo dienos. Prekės pakuotė turi būti nepažeista.
Siuntų vėlavimai.
Informuojame, jog šventiniu laikotarpiu siuntų pristatymas gali vėluoti iki kelių darbo dienų. Mes stengiames siuntas išsiųsti kaip įmanoma greičiau, bet kurjerių tarnybų krūvis yra didesnis nei įprasta, dėl to siuntos gali vėluoti.